Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

sveikos mergaites. Man reikia jusu pagalbos....
Noriu dukrytes pirmajam gimtadieniui numegzti suknele pagal serveteles schema, bet man paciai niekaip nepavyksta jos pritaikyti suknelei.... doh.gif Gal kuri galite man paaiskinti kaip reikia megzti? Ar kokia nuoroda parasykite pradziamokslio.... Busiu labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gailike @ 2012 02 16, 15:57)
sveikos mergaites. Man reikia jusu pagalbos....
Noriu dukrytes pirmajam gimtadieniui numegzti suknele pagal serveteles schema, bet man paciai niekaip nepavyksta jos pritaikyti suknelei....  doh.gif  Gal kuri galite man paaiskinti kaip reikia megzti? Ar kokia nuoroda parasykite pradziamokslio.... Busiu labai dekinga  smile.gif


cia ir yra pradziamokslio tema mirksiukas.gif skaityk abi temas nuo pradziu, tikrai rasi daug patarimu nuo ko pradeti. Berods sitoje temeleje viena mamyte rinkosi is triju servetku mazylei, ten ir patarimai buvo.
ikelk kokios serveteles neiseina pritaikyti mirksiukas.gif patarsim nuo ko pradeti
Atsakyti
QUOTE(son @ 2012 02 16, 14:21)
labas, gal galit padet su sijono rumbeliu, kaip reikia ji uzbaigti ar guma verti ar imegsti........padekite ax.gif

Merginos dalijosi patirtim jau, aš įvėriau platesnę gumą (numezgiau užlenkimą), kiek pamenu, sakė, gerai atrodo plona įverta į pirmas eilutes.
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 02 16, 19:05)
cia ir yra pradziamokslio tema mirksiukas.gif skaityk abi temas nuo pradziu, tikrai rasi daug patarimu nuo ko pradeti. Berods sitoje temeleje viena mamyte rinkosi is triju servetku mazylei, ten ir patarimai buvo.
ikelk kokios serveteles neiseina pritaikyti mirksiukas.gif patarsim nuo ko pradeti



aciu labai flirt.gif radau patarimus kaip pradeti.
Dar noriu paklausti, ar kas turite kinietisku serveteliu mezgimo schemu paaiskinimu? Kazkaip viskas ten ne taip kaip kitur...... g.gif
Atsakyti
labai panasu,turiu bet keli lapai yra tingiu kelt blush2.gif gal imesk man rasta isversiu
Atsakyti
Mielos auksarankes! Saukiuosi jusu pagalbos ax.gif
Sugalvojau pirma karta numegzti sau suknele. Pradejau megzti nuo virsaus (reglanas), numezgiau iki liemens (bent jau tuo metu taip ir buvo), tada ir pradejau megzt vadinama sijona. Bet, kadangi man gavosi labai platus (cia dar svelniai pasakyta doh.gif ) ir sunkus sijonas, jis nusileido daug zemiau, negu buvo sugalvota... Dabar jis prasideda nuo klubu.... verysad.gif
Kaip man graziai ji pakelt, kad graziai atrodytu?
Buciau jums labai dekinga uz pagalba! aciuks.gif
Stai mano suknele:
user posted image
Atsakyti
nieko cia ipatingai gudraus nesugalvosi. as daryciau tada taip. sulenkiat atsiunat eilei su masina. jei lenkimas bus gerojoje puse, butu galima ale kaip dirziuko efekta isgaut 4u.gif . nzn ar aiskiai parasiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 18 vasario 2012 - 18:07
manau kad butu galima istraukus siuliuka reikiamoje vietoje vel sukabinti jau su adata.
smile.gif
Atsakyti
as ir taip daryciau istraukciau siula, kad atsiskirtu sijonas nuo kunelio. kunelio dali nuardyciau ,o tada abi dalis susiuciau ( atviromis akimis) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 02 18, 23:29)
as ir taip daryciau istraukciau siula, kad atsiskirtu sijonas nuo kunelio. kunelio dali nuardyciau ,o tada abi dalis susiuciau ( atviromis akimis)  4u.gif


ir as taip daryciau, nuardyciau kiek per daug.
Kitas variantas, daryti megztuka ir sijona atskirus elementus, tada dar dirziuka megzciaus ir sijonui liemeni su guma g.gif
NU VA KAIP CIA:
http://www.flickr.co.../in/photostream

beje, gal zinot kokiu rasteliu cia megztas megztukas? g.gif meginau meginau bet neisgaunu tokio tinkliuko doh.gif visa salika rasteliu, meginiu primezgiau, bet neatradau koks cia rastas, o atrodo kad nieko sudetingo ten doh.gif
Papildyta:
QUOTE(IrinaL @ 2012 02 18, 15:55)
..Stai mano suknele:
.


IrinaL, ispudingas kliosas bigsmile.gif spalvyte grazi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 19 vasario 2012 - 11:05
kazkoks panasus pas mane knygoje yra. pabandyk:

Rastas sudaromas is 6akiu plius 5

1. 4geros, uzmetimas, 3sumezgamos (trikampiukas), uzmetimas, 4geros
2. 4geros, 3blogos, 4geros
3. 1gera, uzmetimas, 3sumezgamos (trikampiukas), uzmetimas, 3geros, uzmetimas, 3suimamos (trikampiukas), uzmetimas, 1gera
4. 1gera, 3blogos, 3geros, 3blogos, 1gera

bet cia jei is abieju pusiu mezgama aprasymas, vartaliojant mezgini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 02 19, 12:06)
ir as taip daryciau, nuardyciau kiek per daug.
Kitas variantas, daryti megztuka ir sijona atskirus elementus, tada dar dirziuka megzciaus ir sijonui liemeni su guma g.gif
NU VA KAIP CIA:
http://www.flickr.co.../in/photostream

beje, gal zinot kokiu rasteliu cia megztas megztukas? g.gif meginau meginau bet neisgaunu tokio tinkliuko doh.gif visa salika rasteliu, meginiu primezgiau, bet neatradau koks cia rastas, o atrodo kad nieko sudetingo ten doh.gif
Papildyta:
IrinaL, ispudingas kliosas bigsmile.gif  spalvyte grazi thumbup.gif



Labai grazi ta bliuskute ir spalvyte grazi smile.gif meginciau ir as jei kas paprotintu kaip megzti smile.gif
Papildyta:
Nelabai suprantu ar turi kokia reiksme 96 eilutej 1M - https://picasaweb.go...285179207034754 - menkniekis, bet idomu...

Plius norejau paklausti kaip skalbiat ir dziovinat moherini sijonuka ar tempiat ant adateliu?
Atsakyti