Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(RomenaL @ 2012 02 13, 18:24)
Aš mezgiau suknelę pagal šią servetėlę. Ten gaunasi taip: užmetimas gera akis ir vėl užmetimas, taip, kad problemų jokių



QUOTE(NIDA @ 2012 02 13, 18:32)
Ir as mezgiau sia servetele. tuscias langelis-tai geroji akis. Taip,kad skyliu nesigaus,nes tarp uzmetimu viena akis eina.


ai tai cia negalioja taisykle, tuscia langelis nieko nereiskia, praleidzima smile.gif Skaiciau abi temas.. susiveliau musiau blush2.gif Aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musiukass @ 2012 02 13, 19:58)
ai tai cia negalioja taisykle, tuscia langelis nieko nereiskia, praleidzima smile.gif Skaiciau abi temas.. susiveliau musiau  blush2.gif Aciu merginos  4u.gif


Sitoj schemoj negalioja. Kitur dazniausiai tuscias langelis nieko nereiskia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 08 31, 23:39)
pasirodysiu ir as  ax.gif

suknele kiek didoka man


user posted image

user posted image



Sveikos 4u.gif gal kuri turi sios serveteles schemute ir galetu pasidalinti? blush2.gif
Atsakyti
Mano stai toks panarpliojimas krikstynoms ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Ir galvos raistis
user posted image
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(pilarasal @ 2012 02 14, 09:08)
Mano stai toks panarpliojimas krikstynoms ax.gif
[...


labai miela wub.gif itariu kad ant maziukes dar geriau atrodo wub.gif

o man manoji mocherine suknia ant pakabos geriau atrodo nei ant manes biggrin.gif
neturiu foto visu ugiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegelis1232 @ 2012 02 14, 06:24)
Tikrai taip čia servetėlinis mezgimas.Nusimegz pražioj bliuskute, po to į apačia megz sijoną, jei dar kas neaišku klausk padėsiu



dekui Sniegeli1232, manau iskils man klausimu, tik pirma reikia susirasti schemute to sijono smile.gif
Atsakyti
Pisiruosiau prisiduoti su uzbaikta suknia
Rasto uzteko i ilgi 3 kartus kartoti, dariau net 9 motyvus doh.gif
Siaip sakyciau nera tokia ispudinga kaip kad atrodo stalties fotke, sakuciau persmulkus rastas g.gif

i virsu megzti surinkau po 3 akis, kitam sykiui daryciau santykiu 1:2, o ne 1:3

siulu ilgom rankovem neuzteko doh.gif bet gal i rgerai nes per baliu buvo silta, todel visai gerai gelbejo trumpos rankovytes. Viso sumezgiau i suknele apie 2km siulu doh.gif

taip atrode sijonas user posted image cia jau baigtas projektas SUKNIA2 user posted image
cia gal geriau matosi user posted image
user posted image
primierka user posted image baliuj su rankovem-bolero user posted image

nu jei dar gauciau siulo vistik nusimegzciau tamsiai melyna dirza g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 14 vasario 2012 - 18:22
QUOTE(pilarasal @ 2012 02 14, 10:08)
Mano stai toks panarpliojimas krikstynoms ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Ir galvos raistis
user posted image


Super suknyte;)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ivetaaa: 14 vasario 2012 - 18:23
QUOTE(Sirvita @ 2012 02 14, 19:18)


Labai graži suknia, siūlų daug sumezgei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
pelene83, manau sukneles lapų motyvas yra 424 poste (ten aš visą schemą mezgiau, o žalioj suknelėj, manau, kad tik lapai paimti smile.gif)
pilarasal, labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Sirvita,2012 02 14, 19:18]
Pisiruosiau prisiduoti su uzbaikta suknia

Graži suknutė, nemažai darbo įdėta ir tau pavyko išgauti efektą kokio aš norėjau, bet nepavyko padaryti. Kažkaip nesugalvojau, kad per liemenį reik daug daugiau akių užsidėti ir sumegzti. Aš vis dar kankinuosi ax.gif , vien į sijoną susimezgė 10 matkelių. Norėjau paklausti kokia čia servetėlė? Turiu įtarimą, kad ieškau šios servetėlės ryškesnės schemos. Jei pasidalintum, tai būčiau dėkinga.
Atsakyti
[quote=LIR,2012 02 15, 20:30]
[quote=Sirvita,2012 02 14, 19:18]
Pisiruosiau prisiduoti su uzbaikta suknia

Graži suknutė, nemažai darbo įdėta ir tau pavyko išgauti efektą kokio aš norėjau, bet nepavyko padaryti. Kažkaip nesugalvojau, kad per liemenį reik daug daugiau akių užsidėti ir sumegzti. Aš vis dar kankinuosi ax.gif , vien į sijoną susimezgė 10 matkelių. Norėjau paklausti kokia čia servetėlė? Turiu įtarimą, kad ieškau šios servetėlės ryškesnės schemos. Jei pasidalintum, tai būčiau dėkinga. [/quote]

suknios rastas - 359 ir 360 postas (30psl)

viena blogybe kad is daug akiu suemus po 3-is i 1-na nelabai grazus perejimas gaunasi g.gif todel dejausi dirza, kad nesimatytu perejimo, o dar ir palyginau garais ties tuo durimu, nes pupsojo sijonas, o norejosi kad butu prigludes, kaip nulietas, todel manau reiktu akis mazinti per kelias eiles, o ne vienoj eilej.
Tai vat tokie pastebejimai.

o shemute is cia, jau anksciau ikelto zurnalo:
http://subscribe.ru/...odeliya/669167/
nuo 51psl - chemute per 4 lapus mirksiukas.gif
Bet jau minejau, kad nelabai vykes rastas sukniai, tie kiaurarascio takeliai kaip vistos kojos atrodo biggrin.gif labiau noretusi kad lapeliai matytusi o ne takeliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 16 vasario 2012 - 10:59
labas, gal galit padet su sijono rumbeliu, kaip reikia ji uzbaigti ar guma verti ar imegsti........padekite ax.gif
Atsakyti