Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(anny @ 2012 02 02, 14:08)

Jei reikia schemutės, rašyk


Gal čia tą shemą galima būtų įmesti smile.gif
Atsakyti
as ju net kelias turiu lotuliukas.gif
cia nemazai yra schemu http://club.osinka.r...71865?&start=75

jei gausis ant leles,tai vaikam su tokios serveteles pagaiga planuoju daryt user posted image
http://fotki.yandex....ai/view/364911/
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2012 02 02, 14:49)
sijonas saunus thumbup.gif  o nuo katros vietos prasideda lapai? nuo liemens?nuo katros eilutes pradejot megzti?
as bandysiu daryt kaip foto-nuo krutines ir kad butu tik 4-5lapai :ax:lapu schema turiu

Ačiū smile.gif Pradėjau nuo 16 eilės, motyvas buvo 19 akių, 6 motyvai, pilnas saulės kliošas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anny: 02 vasario 2012 - 14:39
Gal dar bolero reikia ir suknelė bus g.gif
user posted image
Nepamenu iš kur išsisaugojau schemą, tai dalinuosi
user posted image
31 eilėj schemoje yra klaida, ne dvi reikia sumegzti, o tris pradedant eilutę (bent jau man taip buvo)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anny: 02 vasario 2012 - 15:49
O kaip reikia padaryti, kad matytųsi aiškiai, labai labai neaišku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2012 02 02, 16:56)
O kaip reikia padaryti, kad matytųsi aiškiai, labai labai neaišku  unsure.gif

Nežinau, nenoriu didelių nuotr sukelti, kad psl netampytų.
Čis sukėliau, gal geriau http://public.fotki....nutesum/shemos/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anny: 02 vasario 2012 - 18:15
Ačiū labai labai, pavyko, ir matosi labai gerai oro_buckis.gif aciuks.gif
Atsakyti
gaila bet as neturiu virbaliuku su tokiu trumpu valu. visi tik po 80cm. sunku labai kai nebedaug akiu belieka megzti. na bet siai suknutei noriu issiversti su tuo ka turiu. ir taip nusipirkau papildomai keletos dzydziu.

o sakykit bet tuomet imat velgi kas antroij eilutej reglana. jei kiekvienam per greit sumazes dar kitas klausimas kazi iki kiek mazinti, kad galva paskuij ilystu smile.gif. sakes man daug klausimu smile.gif smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2012 01 29, 20:13)
dėl rumbo tai pirkau tokio apvalaus labai plono gumo ir įvėriau kas antrą akį pirmutinėj eilutėj tai visai nesimato kad jis yra ir labai patogu, o kodėl mini arba aš kažko nesuprantu  g.gif  mezgiau šitą sijoną sau esu 1,70 m sakyčiau ne pati mažiausia ir man jis gavosi iki kelių. Gal pačioj pradžioj ir man atrodė kad bus trumpoka bet kai pabaigiau išskalbiau viskas gavosi gerai nieko neilginau taip kaip schemoj viena eilutė rašto  kita eilutė tik gerom ir viskas  thumbup.gif rodausi dar kartą
user posted image

kiek ziuriu vistiek atrodod trumpokas gal kazkur rastas kartojasi....... ypac kur prasideda kiaurarastis panasus i eglute...
Atsakyti
As jau vaikam pradejau suknute megzti wub.gif kai bus ka parodyt imesiu foto
Atsakyti
user posted image

rodausi. karnavalinė snaigė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nelita: 04 vasario 2012 - 14:31
QUOTE(kvartetas @ 2012 02 02, 19:39)
gaila bet as neturiu virbaliuku su tokiu trumpu valu. visi tik po 80cm. sunku labai kai nebedaug akiu belieka megzti. na bet siai suknutei noriu issiversti su tuo ka turiu. ir taip nusipirkau papildomai keletos dzydziu.

o sakykit bet tuomet imat velgi kas antroij eilutej reglana. jei kiekvienam per greit sumazes dar kitas klausimas kazi iki kiek mazinti, kad galva paskuij ilystu smile.gif. sakes man daug klausimu smile.gif smile.gif.


daba palikau 80 akiu, tai dekolte gavosi dyyydele, net ant peciu rankoves galiu nustumti biggrin.gif prie kakliuko golfiniu kakliuku - 60 akiu dariau su skeltuku nugaroje, kitaip galva nelenda, ir uzbaigiau po 3 akis surinkdama kabliuku.

Vakar jau matavausi suknute cool.gif reikia kaklas padailinti ir rankoviu krastelius, dar galvoju dirzeli reikia numegzti, nes dermantininis baltas "lievai" atrodo doh.gif greitu laiku pasirodysiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(nelita @ 2012 02 04, 14:31)
odausi. karnavalinė snaigė  blush2.gif


vajeee bigsmile.gif kokia grazi snaige wub.gif

o apacia apnerta ar kazkokia juostele prisiuta?
Atsakyti