Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Faustyyna @ 2012 01 27, 14:25)
as cia mergaitei noreciau megzti, pradziai manau su mazesne suknyte apsiribosiu  smile.gif
na uzsidedu 100 akiu, gal galite zodziais parasyti kaip ismegsti 19 eilute? Noreciau palyginti ar as teisingai supratau tuos simbolius ir t.t.
Dekui.


Užmetimas, viena gera aki, vėl užmetimas, dvi geros akys, užmetimas, penkios geros akys, dvi sumegztos į vieną ir vėl iš pradžių smile.gif
Aš savo mažytes suknytei vistiek dėjau 150. Na pati pabandysi ir matysi, kaip tau geriau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumar: 27 sausio 2012 - 13:40
Suknyte mezgiau 4.5 nr virbalais, o ta gelyte jau manau visiem zinoma tikas ja neriau su 5nr vaseliu, mocherio siulukas plonas, tai labai tokia puri gavos, man ji irgi labai wub.gif
Cia tos gelytes scemute
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2012 01 27, 13:39)
Užmetimas, viena gera aki, vėl užmetimas, dvi geros akys, užmetimas, penkios geros akys, dvi sumegztos į vieną ir vėl iš pradžių smile.gif
Aš savo mažytes suknytei vistiek dėjau 150. Na pati pabandysi ir matysi, kaip tau geriau. smile.gif

aciu labai, kai vel kils neaiskumas, tada vel krepsiuos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pilarasal @ 2012 01 27, 01:12)
Pasuknele ir mocheriuke sudejau apneriau ju abieju kartu vezliuko zingsniu pazastis ir kakla, ir gavosi kaip susiuta tik man asmeniskai  graziau ir pamusaliukas neislindo is po mocheriukes, tikiuosi suprantamai paaiskinau, nes kai norisi parasyti kaip darei, tai nevisalaika kiti supranta ka nori pasakyti ax.gif  4u.gif

o gal galite padaryti nuotrauką iš arčiau ten, kur matosi kaip sujungta suknelė su pasukne?
Atsakyti
O gal galite pasakyti ka reiskia tas trikampiukas? Sumegzti 3 akis i viena? Ir jei yra praleistas eilutes skaicius, tai ta eilute visa ismegzti gerosiomis akimis?
Schema:
http://i078.radikal....c5ecb57e62f.jpg
Atsakyti
QUOTE(Faustyyna @ 2012 01 27, 20:18)
O gal galite pasakyti ka reiskia tas trikampiukas? Sumegzti 3 akis i viena? Ir jei yra praleistas eilutes skaicius, tai ta eilute visa ismegzti gerosiomis akimis?
Schema:
http://i078.radikal....c5ecb57e62f.jpg

Tikrai taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2012 01 27, 21:37)
Tikrai taip  smile.gif

pradejau sios schemos sijona, gaunasi, bet manau bus trumpokas mini... g.gif , bet kyla klausimas ka daryt su rumbu, ar guma veiant ar ka... patarkite
Atsakyti
QUOTE(son @ 2012 01 29, 16:09)
pradejau sios schemos sijona, gaunasi, bet manau bus trumpokas mini... g.gif , bet kyla klausimas ka daryt su rumbu, ar guma veiant ar ka... patarkite

Tikrai bus mini smile.gif suknelę 10-metei mezgiau, galima pakartoti motyvą, kad ilgesnis būtų....
Aš platesnę gumą vėriau.
Atsakyti
o as sijonine dali baigiau thumbup.gif . kadangi siuliuku liko 1,5matkiuko. noriu nerti virsu. uzveskit ant kelio. kiek mazdaug akiu reikia virsutinei daliai iki pazastu + -? sumazinau dabar iki 63 na lyg jau per siaura gaunasi doh.gif .

as suprantu kad ir siulai skiriasi ir zmoniu gabaritai. as nediduke 1,64. nesu stambi, bet ir nekauline biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2012 01 29, 17:26)
o as sijonine dali baigiau thumbup.gif . kadangi siuliuku liko 1,5matkiuko. noriu nerti virsu. uzveskit ant kelio. kiek mazdaug akiu reikia virsutinei daliai iki pazastu + -? sumazinau dabar iki 63 na lyg jau per siaura gaunasi doh.gif .

as suprantu kad ir siulai skiriasi ir zmoniu gabaritai. as nediduke 1,64. nesu stambi, bet ir nekauline biggrin.gif .

Aš viršutinei daliai turėjau apie 70 akių, be rankovių, sumezgiau nepilną kamuoliuką
Atsakyti
QUOTE(son @ 2012 01 29, 17:09)
http://i078.radikal....c5ecb57e62f.jpg
pradejau sios schemos sijona, gaunasi, bet manau bus trumpokas mini... g.gif , bet kyla klausimas ka daryt su rumbu, ar guma veiant ar ka... patarkite


dėl rumbo tai pirkau tokio apvalaus labai plono gumo ir įvėriau kas antrą akį pirmutinėj eilutėj tai visai nesimato kad jis yra ir labai patogu, o kodėl mini arba aš kažko nesuprantu g.gif mezgiau šitą sijoną sau esu 1,70 m sakyčiau ne pati mažiausia ir man jis gavosi iki kelių. Gal pačioj pradžioj ir man atrodė kad bus trumpoka bet kai pabaigiau išskalbiau viskas gavosi gerai nieko neilginau taip kaip schemoj viena eilutė rašto kita eilutė tik gerom ir viskas thumbup.gif rodausi dar kartą
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2012 01 29, 19:13)


Labai gražus šitas jūsų kostiumėlis wub.gif
Atsakyti