Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Sirvita, ačiū už atsakymą. Bandysiu dar užklausti suknelių temoje, bet įtariu, kad reiks daryti bandymų būdu.
Atsakyti
Stai manoji mocherine suknele, pasipuosiau ja per anytos 50meti, isgirdau daug pagyru is sveciu, tai atejau ir jums parodyti. Aciu La Perlai uz konsultacijas 4u.gif
Atleiskit uz neislyginta kalpina 4u.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Ir prie sios suknytes dar nesimezgiau boleriuka
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Is viso sumezgiau 8 matkelius, suknele is 12 motyvu, sukneles ilgis nuo pazasties apie 87cm, uztrukau apie 2 sav. kol nusimezgiau, siulai sampanines spalvos, firmos siuliuku nepamenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilarasal @ 2012 01 26, 13:04)
Stai manoji mocherine suknele, pasipuosiau ja per anytos 50meti, isgirdau daug pagyru is sveciu, tai atejau ir jums parodyti. Aciu La Perlai uz konsultacijas  4u.gif


labai grazi suknele 4u.gif
jungiuosi prie sveciu pagyru biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Puiki suknytė thumbup.gif wub.gif

O pamušaliuką jūs iki kurios vietos prisiuvot? Iki to kaspinuko?
Aš sau atskirai pasuknę siuvau, bet šitaip man gražiau, kai prisiūta
Atsakyti
QUOTE(Oncik @ 2012 01 26, 16:55)
Puiki suknytė  thumbup.gif  wub.gif

O pamušaliuką jūs iki kurios vietos prisiuvot? Iki to kaspinuko?
Aš sau atskirai pasuknę siuvau, bet šitaip man gražiau, kai prisiūta

Pasuknele ir mocheriuke sudejau apneriau ju abieju kartu vezliuko zingsniu pazastis ir kakla, ir gavosi kaip susiuta tik man asmeniskai graziau ir pamusaliukas neislindo is po mocheriukes, tikiuosi suprantamai paaiskinau, nes kai norisi parasyti kaip darei, tai nevisalaika kiti supranta ka nori pasakyti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilarasal @ 2012 01 26, 13:04)
Stai manoji mocherine suknele, pasipuosiau ja per anytos 50meti, isgirdau daug pagyru is sveciu, tai atejau ir jums parodyti. Aciu La Perlai uz konsultacijas  4u.gif
Is viso sumezgiau 8 matkelius, suknele is 12 motyvu, sukneles ilgis nuo pazasties apie 87cm, uztrukau apie 2 sav. kol nusimezgiau, siulai sampanines spalvos, firmos siuliuku nepamenu 4u.gif

super thumbup.gif labai gražu... ar siūlų matkeliai buvo po 25g g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurakkk @ 2012 01 27, 10:31)
super  thumbup.gif labai gražu... ar siūlų matkeliai buvo po 25g g.gif

Kiek atsimenu taip, po 25g mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles, vis pasiziuriu jusu darbelius, tiesiog fantastika! Na ir as uzsinorejau ismokti, tik beda, kad jau trecia diena vis bandau, vis skaitau informacija, bet niekas man nesigauna verysad.gif
Noro turiu daug, bet ziniu gerokai truksta, tad prasysiu jusu pagalbos blush2.gif
Ikeliu nuoroda serveteles, kaip isivaizduoju cia vienas lengvesniu variantu.
Man reikia mazdaug 100 akiu kad butu, tai nuo kurios eiles pradeti megzti?
http://i078.radikal....c5ecb57e62f.jpg
Aciu labai
Atsakyti
QUOTE(pilarasal @ 2012 01 27, 10:03)
Kiek atsimenu taip, po 25g mirksiukas.gif

ačiū smile.gif man kažkaip sunku patikėti, kad galima suknelę numegzti iš 200g bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustyyna @ 2012 01 27, 13:50)
Sveikos mezgejeles, vis pasiziuriu jusu darbelius, tiesiog fantastika! Na ir as uzsinorejau ismokti, tik beda, kad jau trecia diena vis bandau, vis skaitau informacija, bet niekas man nesigauna verysad.gif 
Noro turiu daug, bet ziniu gerokai truksta, tad prasysiu jusu pagalbos  blush2.gif 
Ikeliu nuoroda serveteles, kaip isivaizduoju cia vienas lengvesniu variantu.
Man reikia mazdaug 100 akiu kad butu, tai nuo kurios eiles pradeti megzti?
http://i078.radikal....c5ecb57e62f.jpg
Aciu labai


O kodėl tik šimtą akių. Aš dėjau 150, nors liemuo 76 cm. Didesnis kliošas bus ir tikrai gražiau. Jei uzdesi 150, tada pradėk nuo 19 eiles, gausis penkiolika motyvu, jei turesi 100 akiu, tada išeis dešimt motyvų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2012 01 27, 13:21)
O kodėl tik šimtą akių. Aš dėjau 150, nors liemuo 76 cm. Didesnis kliošas bus ir tikrai gražiau. Jei uzdesi 150, tada pradėk nuo 19 eiles, gausis penkiolika motyvu, jei turesi 100 akiu, tada išeis dešimt motyvų. smile.gif

as cia mergaitei noreciau megzti, pradziai manau su mazesne suknyte apsiribosiu smile.gif
na uzsidedu 100 akiu, gal galite zodziais parasyti kaip ismegsti 19 eilute? Noreciau palyginti ar as teisingai supratau tuos simbolius ir t.t.
Dekui.
Atsakyti
QUOTE(pilarasal @ 2012 01 26, 13:04)
Stai manoji mocherine suknele, pasipuosiau ja per anytos 50meti, isgirdau daug pagyru is sveciu, tai atejau ir jums parodyti. Aciu La Perlai uz konsultacijas  4u.gif
Atleiskit uz neislyginta kalpina  4u.gif
..


nu labai jau graziai numegzta, taip dailiai thumbup.gif
kaip tokia gelyte numegzti? cia virbalais ar kabliuku? g.gif
Atsakyti