Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Misisipe 10, matau Jūsų labai ryški schemutė, gal nesunku būtu persiųsti į elektroninį paštą Adviliukas@yahoo.com. 4u.gif Mano planuose taip pat yra šis projektas, bet turima schemutė labai neryški.
Atsakyti
http://public.fotki....sipe10/suknele/
Atsakyti
Tai pabaigi vieną schemą ir pradedi kitą. Nieko čia blatno. Skliaustukai viršuje, tai po kiek akių reiks baigiant vąšeliu sukabinti, o skaičiukas reiškia, kiek pynelės kilpų reiks daryt.
Atsakyti
[quote=Naistė,2012 01 16, 15:45]
bet pirmoje schemoje baigiasi su 42 akim, o antroje schemoje per mazai akiu motyvui gaunas
Atsakyti
Nesvarbu, kad akių skaičius nesutampa, viskas bus gerai. Į vieną pirmos schemos motyvą tilps du antros schemos motyvai.
Atsakyti
Aciu 4u.gif bandysiu

Paskaiciavau, tai 2,5 antro motyvo telpa i pirmos schemos motyva g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misisipe10: 16 sausio 2012 - 15:55
QUOTE(anny @ 2011 12 16, 09:04)
Planavau suknelę, bet numezgiau kostiumėlį smile.gif mano pirmas blynas  4u.gif mezgiau iš moheros su šilku, labai patiko megzti smile.gif jau kitas darbelis planuose smile.gif
user posted image

Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
jurganida, ačiū smile.gif
Dar prieš Naujus baigta moherinukė (tik bolero dar nebaigtas)

user posted image
Atsakyti
Sveiki,
pirmosios suknelės sijonas jau eina į pabaigą, pradėjau sukti galvą dėl rankovių. Noriu paprašyti pagalbos, gal kas galėtų smulkiai papasakoti kaip megzti rankoves ir kaip viską sujungti. Noriu reglano rankovių ir kuo mažiau siūlių. Skaitinėjau įvairius aprašymus, turiu galvoje susidariusi šiokį tokį vaizdą, bet galutinai tikrai nesu tikra kaip gerai padaryti. Man atrodo priimtinesnis variantas, kai numezgi rankovę iki pažasties, tada prijungi ir mezgi ratu. Noriu pasitikslinti kaip gerai numegzti tą rankovę. Ar ją megzti plokščią (na, kad reiktų susiųti) ar megzti 4 virbalais ratu? Gal kas turit kantrybės smulkiai papasakoti ką ir kaip daryti. Ir dar klausimas dėl kaklo. Aš noriu stataus kaklo, tokio kaip golfas, gale reiks daryti užsegimą, o kaip patį kaklą geriau megzti? Jei bus reglanas susiaurinti iki reikiamo akių skaičiaus ir toliau megzti ta prasme vientisai ar geriau megzti kakliuką kiap atskirą detalę ir prisiųti? Aš norėčiau, kad nebūtų kaklo siūlės, kiap man tai gražiai padaryti? Atsiprašau, jei kam tokie klausimai atrodo kvaili, bet čia pirma mano suknelė blush2.gif Dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2012 01 23, 20:34)
jurganida, ačiū smile.gif
Dar prieš Naujus baigta moherinukė (tik bolero dar nebaigtas)

user posted image

Man labai grazu taip megztos sukneles,bet as nemoku. g.gif Savo mergaitei noreciau taip megztos suknes ax.gif Mano viena darba galit paziuret cia: http://public.fotki.com/jurganida/ Mezgiau drauges dvynukems krikstynoms,kuri viena mano krikstodukra thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurganida: 24 sausio 2012 - 09:40
QUOTE(LIR @ 2012 01 24, 00:06)
Sveiki,
pirmosios suknelės sijonas jau eina į pabaigą, ....Ir dar klausimas dėl kaklo. Aš noriu stataus kaklo, tokio kaip golfas, gale reiks daryti užsegimą, o kaip patį kaklą geriau megzti? Jei bus reglanas susiaurinti iki reikiamo akių skaičiaus ir toliau megzti ta prasme vientisai ar geriau megzti kakliuką kiap atskirą detalę ir prisiųti? Aš norėčiau, kad nebūtų kaklo siūlės, kiap man tai gražiai padaryti? Atsiprašau, jei kam tokie klausimai atrodo kvaili, bet čia pirma mano suknelė  blush2.gif  Dėkoju už atsakymus  4u.gif


as reglanu trumpas rankoves mezgiau, suskaiciavau kiek reikia palikti akiu kaklui ir mezgiau vientisai be siules su skeltuku-uzsegimu nugaroje (kitaip galva netelpa). Uzbaigiau nuo virbalo sumegzdama kabliuku po 3 akis, grandinelejes berods 5 akis ismezginejau smile.gif

O vat dabar antrajai noriu ilgu rankoviu, dar iki to nedaejau, negaliu nieko patarti irgi bus meginimas.
Atsakyti
QUOTE(jurganida @ 2012 01 24, 10:39)
Man labai grazu taip megztos sukneles,bet as nemoku. g.gif  Savo mergaitei noreciau taip megztos suknes ax.gif  Mano viena darba galit paziuret cia:    http://public.fotki.com/jurganida/      Mezgiau drauges dvynukems krikstynoms,kuri viena mano krikstodukra thumbup.gif

jurganida, ir aš nemokėjau, bet perskaičiau beveik visas temas apie moherinukių mezgimą, nusipirkau siūlų, išsirinkau raštą ir.... pradėjau smile.gif ir labai patiko megzti, dabar sijonas-skraistė ant virbalų smile.gif
man kažkodėl neatidaro nuorodos
Atsakyti