Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(kvartetas @ 2012 01 13, 19:28)
son reiktu apsispresti kiek motyvu turesite. pilna saules kliosa ar dviguba. as pradejau nuo 23 atrodo jei neklystu. sau dejau 12motyvu. 8 butu kaip ir pilnas saules kliosas. bet kadangi is sios serveteles tumpokas sijonas gaunasi geriau daugiau motyvu darytis ir pradeti nuo 15eilutes.
jei nuo 15pradetumete 1motyvuij 8akys.
jei nuo 23eiles 1motyvas---12akiu

Ačiū, kaip suprantu bus saules kliosas.
Atsakyti
Mergaitės prašau pagalbos,man ratu mezgant nesusijungia tas mezginys,ką daryt?Apmezgu gerom akim,apsisuku išvirkščiom,o kaip sujungt ?Tada kažkaip jau ir raštas susimaišo.(niekad taip ratu nemezgus,nors raštą atrodo suprantu) verysad.gif
Atsakyti
apsukti mezginio nereikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2012 01 14, 19:03)
apsukti mezginio nereikia 4u.gif

Nereikia?O tai išvirkčiom akim kaip megzt ?Gerąja puse į save atsukus?
Atsakyti
megzti gerom akim ,geroji puse visada i tave
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2012 01 14, 19:35)
megzti gerom akim ,geroji puse visada i tave

Ar aš gerai supratau,ten kur išvirkščia pusė reikia megzti visą eilę gerom akim?
Atsakyti
taip supratai viska gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2012 01 14, 20:42)
taip supratai viska gerai 4u.gif

ačiū labai 4u.gif bandysiu
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2012 01 03, 19:20)
Kai perkeli M.z. viena aki nuo desinio virbalo ant kairio ir ismezgi gera aki, tai ji tampa pirma motyvo akimi. bet tada mezgant motyva pirma karta jame buna viena akimi daugiau nei kartojant motyva toliau, o paskutiniame motyve truksta akies? As nesuprantu kam tada reikia kilnoti aki, nes pagal rasta nieks ten graziau negula doh.gif Cia 41 eilute turiu omeny.
user posted image

O pagal šią schemą irgi ,kas antra eilė vien gerosiomis mezgama,nes man tas raštas toks palaidas gaunasi,gal kitą eilę išvirkščiosiomisa reik megzt? verysad.gif
Atsakyti
Mezgant ratu vieną ratą reik megzti pagal schemą, kitą ratą vien geromis akimis.
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2012 01 15, 19:03)
Mezgant ratu vieną ratą reik megzti pagal schemą, kitą ratą vien geromis akimis.

Ačiū.Nes buvau suabejojus,bet gal viskas gerai tada smile.gif
Atsakyti
Sveikos!

Noriu paklausti, kaip reikia prijungti schemos antra dali prie pirmos. Mezgu pagal shema kaip anika1.
cia antra dalis schemos. Ka reiskia tie skliausteliai schemos virsuje? 4u.gif
user posted image
Atsakyti