Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Naistė @ 2011 12 28, 17:42)
Aš tai manyčiau, kad vien gerom reik pavaryti. Parodyk servetėlę, bus lengviau nuspręst

Radau servetėlę jei gerai įžiūriu, tai tavo tiesa, mezgama gerosiomis akimis.
Atsakyti
[quote=anny,2011 12 16, 10:04]
Planavau suknelę, bet numezgiau kostiumėlį smile.gif mano pirmas blynas 4u.gif mezgiau iš moheros su šilku, labai patiko megzti smile.gif jau kitas darbelis planuose smile.gif

Koks grožis wub.gif O spalva tai iš viso superinė.
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 12 28, 18:23)
Dar noriu paklausti ax.gif
M.v. tai kai perkeli ta aki ant ankstesnio virbalo, tai tada jau ji prie paskutinio rato motyvo prisiskaito ir tampa paskutine rato akimi? o kitoje eiluteje ji jau vel rato pirma skis turi buti? blush2.gif
Man sis zenklas daug klausimu sukele blush2.gif negaliu judet i prieki neissiaiskinus ax.gif

Jei gerai supratau klausimą, tai mano manymu ji lieka paskutine eilės akimi ir ne tik šioje, bet ir visose kitose eilėse ji yra paskutinė.
Atsakyti
user posted image

Ka daryti su 25 eilute
24 eiluteje gavos po 14 akiu motyvui, o 25 eiluteje reikia tik 12? kur deti dar dvi akis? Gal as ne taip skaiciuoju, nes uzmetimui tai nereikia akies naudoti is ankstesnes eilutes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 12 29, 20:53)
user posted image

Ka daryti su 25 eilute
24 eiluteje gavos po 14 akiu motyvui, o 25 eiluteje reikia tik 12? kur deti dar dvi akis? Gal as ne taip skaiciuoju, nes uzmetimui tai  nereikia akies naudoti is ankstesnes eilutes blush2.gif

dviejose vietose susimezga po dvi akis ir viskas gerai gaunasi pažiurek kur trikampukai nupaišyti
Atsakyti
Tai taip ir skaiciavau, bet vis tiek lieka dvi akys, nes kai darai uzmetima 25 eiluteje, tai nenudoji akies is 24 eilutes. kai sumezgi dvi akis, tai lieka gale motyvo dvi laisvos akys doh.gif nu nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
ta mv padaryk tik toj eilutej,man ir skaiciuojant gerai gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
24 eiluteje ta aki pirma reik atgal perkelt?
Atsakyti
user posted image
kadangi as vokiskai ne bum bum,teks paciai verstis ax.gif 4u.gif kai man reikejo , viena diena praleidau versdama doh.gif
Atsakyti
Tas Mv ir Mz akiu nepridedam, o tik rata sukineja, kaip suprantu, kai perkeli, tai ir lieka visam laikui tas ratas pasisukes. as tai ir dariau.
Papildyta:
25 eiluteje mezgi: uzmetimas(neimi akies is 24 eilutes), dvi sumezgi, uzmetimas, gera akis, uzmetimas, dvi sumezgi,uzmetimas, 7 geros akys. tai is viso gaunasi 12 akiu panaudota is ankstesnes eilutes. o motyve tai 14 akiu yra 24 eiluteje, kai ismezgiau geomis akimis.
Paaiskinkit man zioplai, ka ne taip skaiciuoju? Aciu uz kantrybe 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misisipe10: 30 gruodžio 2011 - 10:52
as matau kad ten ne 7 geros o U tik apversta per viduri. tai 3 geros U 3geros
Atsakyti
jetau kaip aciu, pas mane schema neaiskiai atspausdinta, tai nepamaciau tos U apverstos doh.gif db jau viskas gerai gaunas blush2.gif

Gal kas turit aiskesne tos serveteles schema? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misisipe10: 30 gruodžio 2011 - 11:11