Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

o akis reikia nukelti tik toje eiluteje kur parasyta Pvz.: Mv, ar ir visose kitose po jos einanciose eilutese?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misisipe10: 20 gruodžio 2011 - 14:47
tik toje eileje
Atsakyti
stai mano servetelinis sijonas, ilgai gulejo spintoje ir pagaliau isimylejau, tik nespeju numegst juodos bliuskytes, tai stiliui islaikyti naudoju salika
user posted image
Atsakyti
sveikos,

Dar norejau paklausti, kai daromas uzmetimas, tai po jo ismegzta gera akis ir priklauso prie uzmetimo, ar tai jau sekanti rasto akis. Visai susipainiojau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
user posted imagekaip padaryti uzmetima- juodas rutuliukas
tai atskira akis,sekancioj eilej mezgant gerosiomis ismezgama gerai. Patarciau kur rasto pradzia uzsizymeti grafkute,nes daugiau eiliu numezgus gali susimaisyt kur pradzia 4u.gif smile.gif
As dabar jau uzbaigineju servetele,bet turbut sioj temoj nelabai tinka rodyt ax.gif

Misisipe10, parodykit pagal koki rasta mezgat?smalsu pasidare kas per grozis bus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 21 gruodžio 2011 - 10:53
O as darydavau uzmetima ir dar gera aki prikaiciuodavau prie uzmetimo, tai man ir nesigaudavo. Buvau idejus rasta, 22 lape sioje temoje, tai sakau gal nebetersiu temos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misisipe10: 21 gruodžio 2011 - 11:00
wub.gif daug uzmetimu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noriu paklausti, kai yra M.v. tai perkeli atgal viena aki ir tada ta akis jau buna paskutine mezgant rata. taigi visas ratas pasisuka per viena aki? g.gif

Aciu uz ats ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misisipe10: 28 gruodžio 2011 - 14:08
Laba diena, su praėjusiom šventėm ir artėjančiais Naujaisiais metais! 4u.gif
Užtrigau su mezginuku ir atėjau pagalbos, ką reiškia 56-62 eilės? Spėju, kad reikia kartoti 55 eilę, tačiau nesu tuo tikra... Jei taip tai kartoti raštą reikia ir lyginėse eilėse?
user posted image
Atsakyti
Aš tai manyčiau, kad vien gerom reik pavaryti. Parodyk servetėlę, bus lengviau nuspręst
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2011 12 28, 17:42)
Aš tai manyčiau, kad vien gerom reik pavaryti. Parodyk servetėlę, bus lengviau nuspręst

Čia ir bėda, atsispausdinau tik raštą, o nuorodos iš kur, neišsisaugojau.... Bet šitą variantą irgi buvau apsvarsčiusi, kad gali taip būti... Bet sudvejoja todėl, kad lyginės eilės įrašytos, nes jos ir taip gerosiomis mezgasi.
Atsakyti
Dar noriu paklausti ax.gif
M.v. tai kai perkeli ta aki ant ankstesnio virbalo, tai tada jau ji prie paskutinio rato motyvo prisiskaito ir tampa paskutine rato akimi? o kitoje eiluteje ji jau vel rato pirma skis turi buti? blush2.gif
Man sis zenklas daug klausimu sukele blush2.gif negaliu judet i prieki neissiaiskinus ax.gif
Atsakyti