Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(anika1 @ 2011 12 09, 10:18)
O kokie siūliukai mergytės suknelės?


Va šitie

QUOTE(Misisipe10 @ 2011 12 09, 22:03)
Naiste, gal gali imesti tos serveteles zenklu paaiskinimus 4u.gif


Tai kad ten viskas ir taip aišku. Kvadračiukas - geroji akis, trikampukai - dvi sumegztos į atitinkamą pusę, rutuliukas - užmetimas, apversta u - trys sumegztos. O paskutinis ženklas 49 eilutėj - pirmą nukelti, kitas dvi išmegzti ir pertraukti per tą nukeltąją. Trumpiau sakant, iš trijų akių turi likti dvi. Viskas
Atsakyti
O ką reiškia ženklai Mz ir Mv. Bandžiau aiiškintis, tai nesuprantu ką daryti, jei mezgu virbalais su valu 4u.gif Reikia tada visą akių skaičių dalinti iš kelturių ir perkėlinėti akis visas, ar perkialiama tik pirma akis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 12 11, 20:17)
O ką reiškia ženklai Mz ir Mv. Bandžiau aiiškintis, tai nesuprantu ką daryti, jei mezgu virbalais su valu 4u.gif  Reikia tada visą akių skaičių dalinti iš kelturių ir perkėlinėti akis visas, ar perkialiama tik pirma akis? 4u.gif



perkeliama tik pirma akis
Atsakyti
Planavau suknelę, bet numezgiau kostiumėlį smile.gif mano pirmas blynas 4u.gif mezgiau iš moheros su šilku, labai patiko megzti smile.gif jau kitas darbelis planuose smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2011 12 16, 09:04)
Planavau suknelę, bet numezgiau kostiumėlį smile.gif mano pirmas blynas  4u.gif mezgiau iš moheros su šilku, labai patiko megzti smile.gif jau kitas darbelis planuose smile.gif

Kaip gražu wub.gif ir spalvytė wub.gif
Atsakyti
kokia spalvyte wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif grazu thumbup.gif
Atsakyti
Lusasita, rasado, ačiū smile.gif ir man spalvytė patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2011 12 05, 21:42)
Labai prasau shemutes sito sijonuko.... 4u.gif  4u.gif  4u.gif

[color=Chocolate]ta schema yra sekančiam puslapyje, berods 28 nr.




Aciuuuu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2011 12 16, 10:04)
Planavau suknelę, bet numezgiau kostiumėlį smile.gif mano pirmas blynas  4u.gif mezgiau iš moheros su šilku, labai patiko megzti smile.gif jau kitas darbelis planuose smile.gif

Nu jau kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif viskas patinka ir spalva ir modelis, super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusiukas: 17 gruodžio 2011 - 21:55
QUOTE(anny @ 2011 12 16, 10:04)
Planavau suknelę, bet numezgiau kostiumėlį smile.gif mano pirmas blynas  4u.gif mezgiau iš moheros su šilku, labai patiko megzti smile.gif jau kitas darbelis planuose smile.gif



Labai prabangi spalva 4u.gif Sako, praktiskiau kostiumeliai g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Norejau paklausti gan kvailo klausimo. Ar visada uztenka akiu ratui, man jau du kartus ismezgus rata, truksta vienos akies. perskaiciuoju rasta viskas be klaidos, bet gale truksta vienos akies. Gal as kur klaida darau? mezgiau viena eile, tai reikejo aki nukelt, gal del to?
aciu uz atsakymus.
Atsakyti
Turi uztekti,atidziau rasta paziurek.Man taip buvo. Arba imesk cia rasta ir kelintoj eilutej nesigauna?
Atsakyti