Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

O čia mano suknelė pagal tą pačią servetėlę.
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2011 12 07, 19:29)
O čia mano suknelė pagal tą pačią servetėlę.


Labai graziai atrodote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2011 12 07, 19:50)
Labai graziai atrodote  smile.gif


Ačiū. Perduosiu mamai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2011 12 07, 19:29)
O čia mano suknelė pagal tą pačią servetėlę.

Naiste, Jūsų mama labai puošia šitą suknelę thumbup.gif
Atsakyti
Naiste, kai pamaciau sia suknele tai tikrai nusprendziau imtis sio rasto 4u.gif

Beje nuo kurios eiles pradejai? ax.gif
Atsakyti
Man atrodo, nuo 21 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2011 12 08, 13:28)
Man atrodo, nuo 21  g.gif

Naistė,tarp jūsų nuotraukų mačiau lygtai tokiu raštu ir mergytės suknelę,labai graži,įdomu kiek siūliukų tokiai reikia,gal dar pamenat kiek sumezgėt,nes man mergaitei kaip tik reikia.O ši schema,man kažkaip viena aiškesnių pradžiai pasirodė.Tiesa,dar įdomu kiek ten akių dėta(atsiprašau jei nervuoju su klausimais).
Atsakyti
Aš pirmą kartą megziu suknele, tai uzsidejau 144 akis, mano apimtis 96 cm ax.gif turetu manau pakakti 12 motyvų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2011 12 08, 16:06)
Naistė,tarp jūsų nuotraukų mačiau lygtai tokiu raštu ir mergytės suknelę,labai graži,įdomu kiek siūliukų tokiai reikia,gal dar pamenat kiek sumezgėt,nes man mergaitei kaip tik reikia.O ši schema,man kažkaip viena aiškesnių pradžiai pasirodė.Tiesa,dar įdomu kiek ten akių dėta(atsiprašau jei nervuoju su klausimais).



Aha, panienkai ten 5 metai, ūgis 128cm. Sumezgiau beveik 4 kamuoliukus. Dėjau 8 motyvus. Tai sijoną pradėjau nuo 96 akių. O mamos suknelei ėmiau 10 motyvų ir sijonui 120 akių. Suėjo 7 kamuoliukai.
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2011 12 08, 18:42)
Aha, panienkai ten 5 metai, ūgis 128cm. Sumezgiau beveik 4 kamuoliukus. Dėjau 8 motyvus. Tai sijoną pradėjau nuo 96 akių. O mamos suknelei ėmiau 10 motyvų ir sijonui 120 akių. Suėjo 7 kamuoliukai.

Naiste,labai ačiū,aš jau bandžiau pagal tą nuotraukytę skaičiuoti smile.gif ,galvojau,kad mergytė vyresnė,maniškei10metų,ūgis145,bet aš labai daug prirauktos nenoriu,kažin 9motyvų užtektų,o gal tik 8daryt g.gif O kokie siūliukai mergytės suknelės?
Atsakyti
kai jau apsiimsiu suknute mezgaliot ir as daug klausimu pazersiu biggrin.gif o kol kas dar mastau koki rasta pasirinkt
Atsakyti
Naiste, gal gali imesti tos serveteles zenklu paaiskinimus 4u.gif
Atsakyti