Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Misisipe10 @ 2011 12 06, 10:56)
Issirinkau toki modeli
user posted image

jei pradeciau nuo 21 eilutes, tai veinas motyvas butu 20 akiu, ar teisingai paskaiciavau?

tada sau deciau koki 140 akiu. Ar butu tada man sukenele tinkama?

Man atrodo, kad motyvas 12 akių. Juk tušti langeliai nesiskaičiuoja. Pataisykit mane, jei klystu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika_M @ 2011 12 06, 11:49)
Man atrodo, kad motyvas 12 akių. Juk tušti langeliai nesiskaičiuoja. Pataisykit mane, jei klystu  ax.gif


neklystat 4u.gif
Atsakyti
O a noriu pabandyti numegzti suknelę su rankovėm. Rankovės irgi ratu - tai bandau ant 5 virbalų megzti doh.gif . Maloniau, žinoma, su valu, bet tokio trumpučio valo niekur nerasčiau. O taip norėčiau išmokti megzti viską ratu.
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 12 06, 10:56)
Issirinkau toki modeli
user posted image

jei pradeciau nuo 21 eilutes, tai veinas motyvas butu 20 akiu, ar teisingai paskaiciavau?

tada sau deciau koki 140 akiu. Ar butu tada man sukenele tinkama?

Mergaitės,o kaip atrodo suknelė pagal šį raštą,gal prisijunkčiau megsti?Niekaip neišsirenku,mane glumina Tos Msu skaičiukais,vistiek nesuprantu,ką toj eilėj kitaip daryt reikia
Atsakyti
As pradzia pacia servete bandau numegzti. Paskui jau bandysiu ar tai sijona ar suknele,jei siulu uzteks savo mergytem daryt smile.gif

Edditocka,as turiu trumpu valu,bet is pradziu vis tiek teko 5 virbalus imt ir gerokai pamegzti,kol jau perejau ant tu su valu.
Ar buna 4nr virbalu su 80cm valu? ir trumpesniu valu?
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 12 07, 14:50)
As pradzia pacia servete bandau numegzti. Paskui jau bandysiu ar tai sijona ar suknele,jei siulu uzteks savo mergytem daryt smile.gif

Edditocka,as turiu trumpu valu,bet is pradziu vis tiek teko 5 virbalus imt ir gerokai pamegzti,kol jau perejau ant tu su valu.
  Ar buna 4nr virbalu su  80cm valu? ir trumpesniu valu?

aš turiu visus savo virbalus su 50-60cm valu man ilgesniu dar niekam nereikejo o pirkti ju tikrai yra
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 12 07, 14:50)
Edditocka,as turiu trumpu valu,bet is pradziu vis tiek teko 5 virbalus imt ir gerokai pamegzti,kol jau perejau ant tu su valu.
  Ar buna 4nr virbalu su  80cm valu? ir trumpesniu valu?

Norfoj nupirkau virbvalus Nr.5 su 80cm valu. Pažiūrėkit, gal ir Nr.4 yra.
QUOTE(savitre @ 2011 12 07, 15:15)
aš turiu visus savo virbalus su 50-60cm valu man ilgesniu dar niekam nereikejo o pirkti ju tikrai yra

Aš turiu su 80, 90, 100сm. Vakar išardžiau tą, ką bandžiau ant 5 virbalų, negražiai išeina. Ieškosiu kuo trumpesnių su valu.

Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2011 12 07, 13:40)
Mergaitės,o kaip atrodo suknelė pagal šį raštą,gal prisijunkčiau megsti?Niekaip neišsirenku,mane glumina Tos Msu skaičiukais,vistiek nesuprantu,ką toj eilėj kitaip daryt reikia


cia dar ne visa servetele . dar turi but antra dalis g.gif

mezgiau pagal ja suknyte
kai ieskai, randi ...

va servetele user posted image


ir tolimesnis rastukas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 07 gruodžio 2011 - 14:34
Sveikutės, 4u.gif

Gal kas gali pasakyti ką reiškia 103 eilėje ženkliukas tarp 2 užmetimų?
Atsakyti
QUOTE(Oncik @ 2011 12 07, 15:02)
Sveikutės,  4u.gif

Gal kas gali pasakyti ką reiškia 103 eilėje ženkliukas tarp 2 užmetimų?


as is vienos akutes ismezginejau 2
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 12 07, 17:50)
as is vienos  akutes ismezginejau 2



Ačiū labai 4u.gif vis renkuosi ir renkuosi raštą suknelei pačiai gražiausiai dienai ir vis neišsirenku blush2.gif
Atsakyti
Lusasita,labai ačiū už pagalbą.Jūsų suknelės tikrai nuostabios,tokių grožių prisižiūrėjus taip ir kirba mintis rizikuoti ir bandyti.
Atsakyti