Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(ausriukas12 @ 2011 11 28, 06:56)
stai mano megzta suknute.


kokia graziiii bigsmile.gif gal, kaip ir rase, del spalvos, man pilka paskutiniu metu labai wub.gif
super super thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena, besigrozedama jusu darbais ir as uzsimaniau tokiu sukniu wub.gif
ar galit man pegelbet su zenklu reiksmem? Nesuprantu verysad.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Atnešiau jums tokią suknelę,gal kuriai patiks rolleyes.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2011 11 28, 10:23)
Šaunuolė, kiek siūlų suėjo tai suknelei?  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ir mano pirma tokia mintis buvo lotuliukas.gif Spalva kokia wub.gif
Atsakyti
daug siulu suejo,24 matkiukai kidmoherio,o rasciukas is galvos,schemu nedarau.
Atsakyti
prinarsiau chemu ir esu totaliai pasimetus. ir preita tema visa perskaiciau. radau 2populiariausias schemos, bet mineta jog jos su klaidom. o as kadangi tik pradedanti bijau jas imti. gal kas turit kokia graze suknute su schema ir lietuviskai aprasyta. nes tikrai bijau pirmam kartui kazka super sudetingo imti. tu chemu kur nelangeliuose zymima is vis sunkiai sugaudau doh.gif .
pries akis stovi kazkurios macherinis pilkos spalvos sijonukas. jei neklystu viltytes turbut, gal sitas butu paprastesnis?
Atsakyti
imi paprasta kiaurarasti ir tarpuose gerokai platini,ir visas mokslas smile.gif
Atsakyti
Ir mano pirmas bandymas ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusiukas: 29 lapkričio 2011 - 13:27
QUOTE(Dusiukas @ 2011 11 29, 14:27)
Ir mano pirmas bandymas  ax.gif


Super! Labai gražu! gal galima raštelį?
Atsakyti
buvo senojoje temoje tikrai maciau. ir nuorodele ichemute 4u.gif . as i ja irgi nusiziurejau, bet vakar issijunge kompas persikraudinejo ir visos atidarytos nuorodos dingo. vel reikia versti 50psl per naujo doh.gif .

niekaip neapsisprendziu atsirinkau 3 varijantus. ne netgi 4var.
turiu problema:
1var issirinktasis. atsiprintinau snd darbe "Dittle II" neimanoma iziureti aprasymo , viskas taip susilieje. gal kas turite geresnes kokybes sita schema.

2var irgi mezget ne viena is jusu ir osinkos nuoroda buvo, kazkodel randu tik 1 ir 2dali schemos, treciosios ner. turbut zinosit tokia moteris su baltu sijonu stovi, ale sirdeles raste prie pat pabaigos. gal kas turit treciaja dali. arba osinkos nuoroda kad vel nebeieskot per naujo

3var va sitoji kuria idejot sijonuka, zinau tas vienas rastelis labai lengvas aprasytas knygoje kuria turiu, tik lapeliu cheemytes reiktu.

4var pacios zurnaliukas irgi tokia tamsaus smelio spalvos sukne. picasos nuoroda.
Atsakyti
2issirinktas var va sitas user posted image, bet nerandu trecios schemos, o aprasime nurodo kad turi but 3vnt
Atsakyti
Sveikos,
Gal galit tiksliai pasakyti ka reiskia sioje schemoje https://picasaweb.go...206884934436562 46 eiluteje rodykle ir 4M ? Aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti