Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Labai jau man noris bet bijau kad nesigaus,o cia ir nera ko noreti,kad is pirmo karto gautusis,o kai man reikia ardyti tai man yra peilis po kaklu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(surmute @ 2011 08 23, 21:00)
Agnesytelabai grazu  likau suvazeta tavo suknele.

As visada noriu pabandyti nusimegsti sau suknele,bet niekaip neisdrystu rodos,kad nesigaus man,kai pasiziuriu atrodo neiveikiamas man sis darbas doh.gif

ačiū, ir aš taip galvodavau kai seilę varvindavau žiūrėdama į kitų darbus, buvau mezgus tik servetėles virbalais. Bet pabandžiau ir pavyko ax.gif . O kai tokie atsiliepimai, tik skatina imtis ir kitų tokių darbų bigsmile.gif

Ačiū visoms už pagyras 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 23 rugpjūčio 2011 - 20:17
QUOTE(Agnesyte @ 2011 08 22, 13:34)
Ačiū.
Manęs jau prašė kitoje temoje schemos, bet nėriau iš atšviesto lapo  4u.gif , o pas save neturiu kur nuskanuoti . Pabandysiu paieškoti to žurnaliuko internete  mirksiukas.gif

Pabandyk tą lapą nufotografuoti, gal matysis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 08 24, 00:12)
Pabandyk tą lapą nufotografuoti, gal matysis mirksiukas.gif

oi, apie tai net nepagalvojau hihihi.gif lekiu
Atsakyti
pavyko 4u.gif
mezgiau nuo 15 eilės
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 24 rugpjūčio 2011 - 07:59
4u.gif Na jus mane baigiate sugundyti su tom suknelemis galvoju reiks bandyti megzti ant kokios leles.O tai gal galite patarti kiek akiu reikia deti maziausiai
Atsakyti
QUOTE(surmute @ 2011 08 24, 10:21)
4u.gif Na jus mane baigiate sugundyti su tom suknelemis galvoju reiks bandyti megzti ant kokios leles.O tai gal galite patarti kiek akiu reikia deti maziausiai

aš mezgiau pirma viršų, o paskui pasiskaičiavau akis ir pasiderinau kiek imti motyvų ir nuo kurios eilutės megzti 4u.gif
servetėlė iš 8 motyvų, o suknelė 11 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 24 rugpjūčio 2011 - 08:41
Na reikes vakare prisesti,nes dabar begsiu daryti misrainiu is pomidoru ,tai nebus kada bandyti.
Atsakyti
Sveikutes,na Januse parode grazia servetele tai dabar knibzda mintis nusimegzti suknyte tika gaila kad schemutes nera, o gal jau radai ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritaava @ 2011 08 24, 12:57)
Sveikutes,na Januse parode grazia servetele tai dabar knibzda mintis nusimegzti suknyte tika gaila kad schemutes nera, o gal jau radai ? ax.gif

ne zinok neradau o tikrai buvau macius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 08 24, 18:50)


Bet mes vilties nepametam ax.gif
Atsakyti
mamytės, gal kas schemutę turit? user posted image
Atsakyti