Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Kristina A-A, labai gražios suknytės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir modeliukas įsijautęs 4u.gif
Mano mezgamos moherinukės raštas, kaip Tavo raudonos suknutės (tik visą raštą kartojau, nes reikia ilgo sijono) smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Kristina A-A, puikios suknelės. Tik pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
kristina A-A ,sauniai padirbejai thumbup.gif tik,zinoma,truksta graziu priderintu pasukneliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu,Vaima! 4u.gif
Atsakyti
Jau seniai skaitinėju šią temą ir gėriuosi jūsų darbais thumbup.gif Labai norėčiau ir pati numegzt savo mažylei (už mėnesio bus 2-ji) tokį grožį, bet raštai gana sudėtingi. Mažoji tikra nenuorama ir megzt ilgiau nei 10 min be pertraukos nesigauna smile.gif Greit susimaišau, todėl mezgu paprastesniais raštukais. Gal kuri turit kokį nesudėtingą raštelį, kurį megzdama ir vaikydamasi savo nenuoramą, nesuklysčiau. Pernai mezgiau pūstą suknytę su ripuliais (lygiuoju mezgimu), o šiemet jau kažko kito norisi. Dėkui už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Greta77, nesu mezgusi labai daug su tokiais rastais, bet man atdoro, kad visiem jiem reikia demesio, o su mazais sunku nesuklisti.. as skara paimu tik tada kai jie miega biggrin.gif
Atsakyti
Kristina A-A,labai gražios suknytės ir simpatiška manikenė,o iš kokių siūliukų antroji suknutė megsta?
Atsakyti
Pasukneliu tikrai reikia. o siulu neberandu is kokiu raudona is italisku kazkokiu, o rozine online http://www.mezginiup...lvos-kodas-0007 butent sitie. man jie maloniau turiu pasakyt uz raudonus mezgesi. Raudoni toks jausmas i burna vis lindo,kosejau kol ja baigiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2011 11 27, 21:54)
man jie maloniau turiu pasakyt uz raudonus mezgesi. Raudoni toks jausmas i burna vis lindo,kosejau kol ja baigiau doh.gif

Pasirodo, ne aš viena nuo siūlų kosiu ir gerklėj siūlų kamuolius jaučiu... ax.gif Ne į temą truputį, bet gal moderatoriai nesupyks... 4u.gif
Atsakyti
stai mano megzta suknuteuser posted imageuser posted image smile.gif
Atsakyti
Šaunuolė, kiek siūlų suėjo tai suknelei? wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriukas12 @ 2011 11 28, 07:56)
stai mano megzta suknute


vajej, kaip graziai atrodo, turbut del spalvos, nes rasciukas, matau, visai paprastas smile.gif
gal imestum schema?
Atsakyti