Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Džiaugiuosi, kad padėjau blush2.gif
Labai graži suknutė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 11 lapkričio 2011 - 12:12
QUOTE(Sirvita @ 2011 11 11, 12:03)
Pasirodau su uzbaigta suknute  clap.gif
Tikrai yra prie ko prikibti, bet savim be galo dziaugiuosi  ax.gif
Aciu dideliausias visoms pasidalinusioms patirtimi, o Aiwitai uz rankoviu mezgima reglanu, visoms po baliona 4u.gif
Dar syk aciu aciu aciu  smile.gif

Ulialia kokia grožybė bigsmile.gif
Atsakyti
Sirvita, NUOSTABI suknute!!! Tikrai su tokia puosmena drasiai eiciau i kokia svente...isivaizduoju kiek komplimentu sulaukciau biggrin.gif SUper padirbejai wub.gif
Atsakyti
Skaitinėjau, skaitinėjau ir pasiryžau megzti moherinukę, siūlai jau ant stalo smile.gif
Sirvita, labai dailu drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
galvoju būtent pagal tą serverėlę megzti, kiek studijavau sevetėlę ir suknelę - ten pasibaigus schemai vėl kartoji motyvą? Ar aš kažką ne taip supratau?
Koks suknelės ilgis (nuo rašto pradžios)?
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2011 08 30, 23:03)
Kartais vis paskaitineju Jusu tema, bet paprastai nieko nerasau. Nepykit, bet si karta nesusilaikiau. Suknele tikrai grazi, nera prie ko kibti, bet aplinka, kurioje ji pateikta, tai neduok tu Dieve. Lygintuvas, pagalves,kamoliai, batai, dar kazkokie drabuziai ant virsaus, dezes ant spintos... kiaulide. Ar negeda tokias nuotraukas deti i viesa foruma?

ZIUREKIM I ATLIKTUS DARBUS MERGINOS ax.gif , JUK TAI JUOS KIEKVIENA NORI PARODYTI...IR NE KIEKVIENA GYVENA ERDVIUOSE RUMUOSE, KARTAIS DAIKTAI TIESIOG NETELPA NAMUCIUOSE.
O SUKNELE TIKRAI SUPERINE thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tajka @ 2011 11 08, 19:57)

Apie tą kryžiuką ne tais senai kolegės rašė - tai paprasčiausi 2 sukryžiuotos akys, t.y. kaip ir pynė iš 2 akių.
O langeliuose įrašyti skaičiai tai ko gero bus gerosios akys. Sakykim 17 eilė - 3 geros, 1 gera, užmetimas ir t.t.
Papildyta:



Dar paklausiu- o gal tas X gali reikšti ką kitą? Nes mezgat gaunasi per mažai akių, kad galima būtų dvi sukryžiuoti...
Atsakyti
QUOTE(BukSavimi @ 2011 11 12, 11:20)
Dar paklausiu- o gal tas X gali reikšti ką kitą? Nes mezgat gaunasi per mažai akių, kad galima būtų dvi sukryžiuoti...

Na labai abejoju g.gif
Jei gaunasi per mažai akių, kad sukryžiuoti, tai galimi 2 variantai - arba pati kažkur klaidą darote, arba schemoje yra klaida (gana dažnai pasitaiko).
Atsakyti
schemutę tai įdėjusi esu praitam puslapyje... Mezgu, ne aš, o mama... biggrin.gif Bet ji bando megzti nuo pradžių visą servetėlę padandymui, rašto perkandimui, bet sakė viskas gerai iki tos vietos... O jei sukryžiuotų akis, tuomet vėliau neišietų suimti trijų akių, kurios susiima gerai ir gražiai pagal raštą...
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2011 11 11, 20:17)
..galvoju būtent pagal tą serverėlę megzti, kiek studijavau sevetėlę ir suknelę - ten pasibaigus schemai vėl kartoji motyvą? Ar aš kažką ne taip supratau?
Koks suknelės ilgis (nuo rašto pradžios)?

ka ir kaip priduriau cituoju savo ankstesni posta 4u.gif
be to tai ne visai taip kaip chemoj, nes akiu tai daugiau 90-oje eileje nei 60-oj mirksiukas.gif tiesiog tu rombiuku daugiau ir sakeliu savaime daugiau gaunasi.
Siaip rastas pakankamai lengvas ir iki sijono 90-os eiles perprasi kaip ten galima ta pati kartojant ji prailginti mirksiukas.gif
QUOTE(Sirvita @ 2011 10 12, 15:54)
....pagal rasta gavosi tik 35 cm ilgio, tai kitus 10 cm reikejo prikurti (emiau dali nuo 60 eiles ir derinau pagal rasta)
..rastas  "Ditte II", is 1-os temeles
583 postas
http://www.supermama...?...5096&st=576

sijono ilgis gavosi 47cm, man kaip 158 cm, jis iki keliu.
Jaigu megsciau is naujo, pradeciau rasta nuo auksciau su daugiau motyvu, tada gal nereiktu kurti apacios, nors cia dar klausimas.
Mano megztoji pradeta 22-a rasto eile, uzdeta 120 akiu (61cm liemens apimiciai), 10 motyvu (po 12 akiu kiekvienai), sijonas gana laisvas buvo, bet pradejus megzti i virsu Nr.2.5 virbalais, viskas gavosi gerai.
Tai tiek tos patirties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 11 12, 14:04)

Tai tiek tos patirties  smile.gif

Ačiū, Sirvita 4u.gif Bandysiu g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2011 11 14, 10:16)
Ačiū, Sirvita  4u.gif  Bandysiu  g.gif  doh.gif

mano megztoji suknute yra 12m mergaitei, todėl sau megzdama deciau daugiau akiu nei 120, nes kaip moteris ir krutine turiu, tai siauroka butu smile.gif
Kiek akiu uzdeti, tai nusimezgiau meginuka su tais virbalais ir siulais ir pamatavau kiek akių telpa į 10cm., o tada išskaičiuoji kiek telpa akių į 1cm tada daugini is savo liemens apimties , taip sužinai kiek savo išmatavimas uzdeti smile.gif
Atsakyti
turiu klausyma,kaip reikia papusti serveteline suknele,ar koks tiulis netiktu vietoj pasukneles.cia butu mergaitei mano.jau senokai nuraiciau,bet visu pirma ji tokia man kaip ant vaiko nesiziuri,nes norisi pustumo,o antra,tai nemoku,foto cia patalpinti. blush2.gif
Atsakyti