Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Januse @ 2011 11 01, 21:21)
gal kuri turite sios scemute?

ir man reiktu, bet niekas neduoda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Esemesas @ 2011 11 01, 21:29)
ir man reiktu, bet niekas neduoda  lotuliukas.gif

as klausiau katik sitos sukneles autores tai sake neturi schemos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 11 01, 21:40)
as klausiau katik sitos sukneles autores tai sake neturi schemos sad.gif

Kaip idomiai unsure.gif tai pagal ka megzta ax.gif
Atsakyti
sveikos mezgejeles ax.gif
labai patinka mcherinukes suknutes,ir labai noreciau pati pabandyt nusimegzt,gal galit kokia lengava schemute pasiulyt,noriu iki keliu kazkur tokios suknutes esu 160ugio,turiu pati kazka issirinkus ax.gif https://picasaweb.go...206884934436562
va sitas rastelis patinka tik va problema kad nemoku as sito rasto sakityt ,gal butu kuri galetu pagelbet ir surasyt mezgima nes ziurint i schema nesuprantu,o kur zenklais schemos papaisytos nemoku sujungt motyvu blush2.gif
labai prasau padekit nes baisiai noriu nusimegzt pati iki vasaros maziuko krikstynoms wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal galėtumėte pagalbėti išsiaiškinant vienos schemutės ženklus?
Nesuprantu ką reiškia tie X ženklai per du langelius, bei tie skaičiai įrašyti langeliuose.

Didelis dėkui, jei kuri pagelbėtumėt... smile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos mezgėjėlės, aš ir susidūriau su problema. Niekaip nesuprantu, kaip padaryti , tiksliau išmegzti du užmetimus, kurie yra pavaizduoti ir virš mano žinutės esančioje schemoje. ir dar turiu keletą klausimukų, tik neturiu galimybės įkelti schemos, bet galbūt galėsite man paaiškinti. Schemoje yra pavaizduota rodyklė į dešinę po to iš karti du UU ženklai, kurie kaip suprantu reiškia užmetimus ir po to geroji akis.
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 11 01, 22:21)
gal kuri turite sios scemute?

man kažkaip atrodo, kad čia panaši
user posted image
Tik schema tai jau sorry mergaitės blush2.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(BukSavimi @ 2011 11 08, 16:21)
Sveikos,
Gal galėtumėte pagalbėti išsiaiškinant vienos schemutės ženklus?
Nesuprantu ką reiškia tie X ženklai per du langelius, bei tie skaičiai įrašyti langeliuose.

Apie tą kryžiuką ne tais senai kolegės rašė - tai paprasčiausi 2 sukryžiuotos akys, t.y. kaip ir pynė iš 2 akių.
O langeliuose įrašyti skaičiai tai ko gero bus gerosios akys. Sakykim 17 eilė - 3 geros, 1 gera, užmetimas ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(ritag @ 2011 11 08, 20:46)
Niekaip nesuprantu, kaip padaryti , tiksliau išmegzti du užmetimus, kurie yra pavaizduoti ir virš mano žinutės esančioje schemoje.  ir dar turiu keletą klausimukų, tik neturiu galimybės įkelti schemos, bet galbūt galėsite man paaiškinti. Schemoje yra pavaizduota rodyklė į dešinę po to iš karti du UU ženklai, kurie kaip suprantu reiškia užmetimus ir po to geroji akis.

2 užmetimus paprastai aš darau pirmą kartą užkabinat siūlą paprastai, o antrą darot panašiai kaip mezgimo pradžioje akis apmetat.
Na į antrą klausimą nematant schemos aš nesiryšiu atsakyt ax.gif
Atsakyti
Tajka, ačiū.... Bandysim... smile.gif
Atsakyti
Du užmetimai iš karto - siūlas apvyniojamas du kartus, o lyginėje eilėje viena akis mezgama gerai, kita- išvirkščiai.
Atsakyti
https://picasaweb.go...161966410087730
Padėkit išsiaiškinti ženkliukus 4u.gif Du juodi kvadratukai- iš vienos išmegztos dvi g.gif Nors praktiškai tai atsirinkau tik pirmus penkis, o kitų schmoll.gif Nu niekaip blush2.gif Gal galit padėti. Ačiū 4u.gif Gal yra kur lietuviškas jų vertimas g.gif
Atsakyti
KAM PATINKA MANO DARBELIS GAL GALETUMETE PALAIKYTI KONKURSE blush2.gif
http://www.facebook....7...0645&type=3
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 10 12, 15:54)
Noriu pasirodyt ka nunarpliojau, ...
...sumezgiau netaip ir daug - 580gr. su Nr. 3.5 virbalais
user posted image
rastas visiems zinomas "Ditte II", is 1-os temeles
583 postas
http://www.supermama...?...5096&st=576


Pasirodau su uzbaigta suknute clap.gif
Tikrai yra prie ko prikibti, bet savim be galo dziaugiuosi ax.gif
Aciu dideliausias visoms pasidalinusioms patirtimi, o Aiwitai uz rankoviu mezgima reglanu, visoms po baliona 4u.gif
Dar syk aciu aciu aciu smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 11 lapkričio 2011 - 12:03