Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Virbalai @ 2011 10 17, 21:39)
As sukneliu virsu mezgiau kaip paprasta megztuka - atskirai prieki ir nugara, dviem virbalais.
Sirvita, ar butinai tau megzti virsu be siuliu?
Apie Velines kazkuria diena vaziuosiu Utenon, jei nori, galiu Vilniuje nupirkti tau virbalus smile.gif Rasyk i az, jei iki tol nerasi geriau smile.gif


Aciukas, uz siuloma pagalba 4u.gif Savaitgali sieksiu Vilniu, tai butinai apsilanksysiu minetoje parduotuveje - "Geros akys".

As noriu be siuliu kad butu ax.gif pirmas blynas toks mezgimas, norisi pameginti
Atsakyti
Man regis, maciau ir Casa Lanoje, Basanaviciaus g., tokiu...
Atsakyti
Aš jau nieko nebemezgu atskirom dalim. Ir sijonai, ir sarafanai,ir megztukai ir tunikos... Viskas eina ratu be siūlių...
Atsakyti
sveikos, merginos

prisijungiu prie naujokių, kurioms neaišku kaip daryti suknelės viršų. ax.gif

Sijonas numegztas, virbalais su valu mezgu viršun. Tik dabar kyla klausimas dėl išėmimų rankovėms. Kai numegziu iki tos vietos, tada akis perdėt ant tiesių virbalų ir megzt atskirai priekį ir atskirai nugarą? Ar ir pabaigt visą mezginį galima apvaliai mezgant? Niekaip neįsivaizduoju kaip išimt rankoves mezgant virbalais su valu. Gal kas gali paaiškinti kaip yai padaryti?

Atsakiusioms 100 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oncik @ 2011 10 19, 10:06)
sveikos, merginos

prisijungiu prie naujokių, kurioms neaišku kaip daryti suknelės viršų.  ax.gif

Sijonas numegztas, virbalais su valu mezgu viršun. Tik dabar kyla klausimas dėl išėmimų rankovėms. Kai numegziu iki tos vietos, tada akis perdėt ant tiesių virbalų ir megzt atskirai priekį ir atskirai nugarą? Ar ir pabaigt visą mezginį galima apvaliai mezgant? Niekaip neįsivaizduoju kaip išimt rankoves mezgant virbalais su valu. Gal kas gali paaiškinti kaip yai padaryti?

Atsakiusioms 100  4u.gif

aš paprastai mezgu reglanu. Todėl priėjusi prie rankovių pasidalinu akis per pusę( nugara, priekis). Tose vietose ( kur turėtų būti rankovės),megzdama nuimu po kelias akeles (4-5),ir paskui apėjus ratą uždedu kiek reikia rankovėms. Jei priekiui būna 50 akių, tai rankovėms galima dėti 45-50 (tik pavyzdys, kad įsivaizduot santykį). Ir paskui mezgant ties sujungimu(rankovės ir priekio, arba rankovės ir nugaros) kas antrą eilę sumezgu 3 akis į vieną..Gaunasi 4 vietose. Žodžiu kas antroj eilėj sumažėja 8 akimis. gaunasi reglanas. Ir mezgu į viršų. Paskui, pabaigus kaklą, susirenku akis rankovės ir mezgu ją žemyn ratu. Paskui kitą rankovę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 19 spalio 2011 - 12:02
as truputi kitaip. numezgi iki pazastu kuneli,numezgu rankoves iki pazastu, o tada jau jungiu ( kisu rankoves i tarp nugaros ir priekio esancias pazastu vietas ) ir reglaninu iki kaklo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 10 19, 13:19)
as truputi kitaip. numezgi iki pazastu kuneli,numezgu rankoves iki pazastu, o tada jau jungiu ( kisu rankoves i tarp nugaros ir priekio esancias pazastu vietas )  ir reglaninu iki kaklo  smile.gif

Vis planuoju šitaip pamėginti, bet dar neprisiruošiau.
tai tuo pačiu klausimas: rankovę reikėtų megzti tokio ilgio, kad būtų iki pažasties, ar iki peties? g.gif
Atsakyti
iki pazasties rankove , o toliau ji mezgama kartu su priekiu ir nugara reglanu
Atsakyti
Merginos,

atsiprašau už savo kvailumą, bet šis sakinys

",megzdama nuimu po kelias akeles (4-5),ir paskui apėjus ratą uždedu kiek reikia rankovėms"
man vistiek neaiškus. Žinau kas yra reglanas, ne vieną megztinį taip esu nusimezgusi, bet tas "apėjus ratą uždedu kiek reikia rankovėms" g.gif g.gif Juk jau kaip ir padalinom mezginį į priekį ir nugarą, tai iš kur tas ratas ir kaip tų 50 akių pridėti. Užmuškit, bet man nedaeina. Gal dar paprasčiau galit paaiškint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Oncik @ 2011 10 20, 10:05)
Merginos,

atsiprašau už savo kvailumą, bet šis sakinys

",megzdama nuimu po kelias akeles (4-5),ir paskui apėjus ratą uždedu kiek reikia rankovėms"
man vistiek neaiškus. Žinau kas yra reglanas, ne vieną megztinį taip esu nusimezgusi, bet tas "apėjus ratą uždedu kiek reikia rankovėms"  g.gif  g.gif  Juk jau kaip ir padalinom mezginį į priekį ir nugarą, tai iš kur tas ratas ir kaip tų 50 akių pridėti. Užmuškit, bet man nedaeina. Gal dar paprasčiau galit paaiškint  blush2.gif

prieinu iki pažąstų. Pasiskaičiuoju kiek turiu akių ir mintyse pasidalinu. kur kiek bus. Tada toje vietoje, kur turi būti rankovė, nuimu kelias akeles. mezgu toliau iki kitos rankovės, vėl nuimu akeles, vėl mezgu. prieinu iki tos vietos, kur jau nuimtos akys. Ką tam tarpe daryt? g.gif tada uždedu akis rankovėms thumbup.gif vėl mezgu iki kito tarpelio ir vėl uždedu kitai rankovei akis. gaunasi ratas! Nu tikiuosi suprantamai paaiškinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 10 20, 09:18)
prieinu iki pažąstų. Pasiskaičiuoju kiek turiu akių ir mintyse pasidalinu. kur kiek bus. Tada toje vietoje, kur turi būti rankovė, nuimu kelias akeles. mezgu toliau iki kitos rankovės, vėl nuimu akeles, vėl mezgu. prieinu iki tos vietos, kur jau nuimtos akys. Ką tam tarpe daryt?  g.gif  tada uždedu akis rankovėms  thumbup.gif vėl mezgu iki kito tarpelio ir vėl uždedu kitai rankovei akis. gaunasi ratas! Nu tikiuosi suprantamai paaiškinau  blush2.gif


aš nebūčiau pagalvojusi taip megzti rankoves į dvi puses, o sujungimo linijos nesimato? g.gif
čia gal asmeniniai prioritetai, bet man pridėti rankovę ir įjungti ją į ratą atrodo paprasčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Drąsi mergaitė @ 2011 10 20, 10:31)
aš nebūčiau pagalvojusi taip megzti rankoves į dvi puses, o sujungimo linijos nesimato?  g.gif
čia gal asmeniniai prioritetai, bet man pridėti rankovę ir įjungti ją į ratą atrodo paprasčiau smile.gif


Gal ir tikrai paprasčiau, bet aš bemegzdama, besimatuodama sugalvoju kokio noriu ilgio ax.gif
Vis planuoju pamėginti iš karto prijungti rankoves, bet niekaip dar nepadarau to blush2.gif
O sujungimo nesimato.
Atsakyti