Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Sveikos,

mezgu savo pirmą mocherinukę blush2.gif Norėjau paklaust jau mezgusių, gal kas bandėte šiuos siūlus, įdomu kaip nešiojasi toliau.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cadus @ 2011 10 09, 20:32)
Sveikos,

mezgu savo pirmą mocherinukę  blush2.gif Norėjau paklaust jau mezgusių, gal kas bandėte šiuos siūlus, įdomu kaip nešiojasi toliau.

Ačiū  4u.gif


Esu dariusi šalika šakute, bet man jie nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2011 10 09, 19:14)
Nesenei baigiau palei šį raštą
1Mw vieną  akį išmegsti , o tada palei raštą - aš vieną išmezgiau geraja o tada dėjau raštą o  grafkę persikeldavau ties pradėtu raštu, kad žinočiau kitai eilei  mirksiukas.gif

1Mv vieną nedamezgt  mirksiukas.gif

tai vat kad paaiskinima tai suprantu,bet kad neiseina.41 eilej 24akys ir 43 eilej kur jau reikia megzti ta viena aki irgi 24 akys.tai is kur gauti ta viena papildoma aki ismegzti?ar ja reikia tik eiles pradzioj ismegzti ir toliau pagal rasta, ar tik pries pirma motyva?nebesuprantu,visai pasimeciau schmoll.gif .
Atsakyti
Vieną kartą ją reikia išmegzti. Ta akis tampa paskui paskutinio motyvo paskutine akim.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 10 09, 21:56)
Vieną kartą ją reikia išmegzti. Ta akis tampa paskui paskutinio motyvo paskutine akim.

tai kaip suprantu ji mezgama tik viena karta eileje, o ne pries kikviena motyva.gal del to kad mezgiau tik pora motyvu pabandymui, man nesigavo g.gif .nebeuzteko akiu, todel ir susidraskiau blink.gif .aciu visoms 4u.gif , reiks bandyti.
Atsakyti
Noriu pasirodyt ka nunarpliojau, rodau jau dabar, nes itariu virsutine dalis bus sudetingiau nunarplioti nei apatine doh.gif noriu nuleistu rankovyciu, o nesu niekada mezgusi, tik istatytom megzdavau g.gif
Labai savim didziuojuos biggrin.gif kaip pirmas badymas sakyciau ciki gavosi cool.gif
be to pagal rasta gavosi tik 35 cm ilgio, tai kitus 10 cm reikejo prikurti (emiau dali nuo 60 eiles ir derinau pagal rasta)
sumezgiau netaip ir daug - 580gr. su Nr. 3.5 virbalais
user posted image
rastas visiems zinomas "Ditte II", is 1-os temeles
583 postas
http://www.supermama...?...5096&st=576
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 12 spalio 2011 - 14:55
Sirvita, labai gražu thumbup.gif
Šaunuolė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 10 12, 15:54)
Noriu pasirodyt ka nunarpliojau, rodau jau dabar, nes itariu virsutine dalis bus sudetingiau nunarplioti nei apatine :user posted image

labai grazu. wub.gif o kaip pirmam bandymui tai is vis super 4u.gif
o su virsutine dalimi tai bent as daugiau bedu turejau nei su apatine.deja,mano kantrybe neatlaike(ardziau virsu turbut 4-5kartus).taip ir guli nebaigta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 10 12, 15:54)
Noriu pasirodyt ka nunarpliojau, rodau jau dabar, nes itariu virsutine dalis bus sudetingiau nunarplioti nei apatine doh.gif noriu nuleistu rankovyciu, o nesu niekada mezgusi, tik istatytom megzdavau g.gif
...


pasirodo mano didziausia problema yra ta, kad niekur nerandu isigyti Nr.2.5 virbalu su valu kurie butu su 60 cm ilgio ar trumpesni doh.gif

help unsure.gif kur kas pirkote?
Randu internete 60cm tik kazkokius greito mezgimo virbalus su valu, bet jie kaip suprantu alternatyva tiesiems virbalams, o ne valiniams g.gif
ka daryt? verysad.gif

Ar jus mezgat virsutines sukniu dalis su 4 virbalais, kaip kojines? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 10 17, 16:06)
pasirodo mano didziausia problema yra ta, kad niekur nerandu isigyti Nr.2.5 virbalu su valu kurie butu su  60 cm ilgio ar trumpesni  doh.gif 

help  unsure.gif  kur kas pirkote?
Randu internete 60cm tik kazkokius greito mezgimo virbalus su valu, bet jie kaip suprantu alternatyva tiesiems virbalams, o ne valiniams g.gif
ka daryt? verysad.gif

Ar jus mezgat virsutines sukniu dalis su 4 virbalais, kaip kojines? g.gif


Aš mezgu su 3. Turiu net kelis skirtingo ilgumo, nes man šitas dydis pats einamiausias. Aš pirkau "Gerose akyse" Panevėžyje. Ten jie tikrai turi įvairių ilgių ir įvairaus storumo. Kokiam mieste ieškai?
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 10 17, 16:18)
Aš mezgu su 3. Turiu net kelis skirtingo ilgumo, nes man šitas dydis pats einamiausias. Aš pirkau "Gerose akyse" Panevėžyje.  Ten jie tikrai turi įvairių ilgių ir įvairaus storumo. Kokiam mieste ieškai?


Utena unsure.gif viena specializuota siulu parduotuve ir ta neturi, sake kad ir nebuna doh.gif cia "Vilnonio" imone kokia tai.

meginu siandien su 4-iais atskirais virbaliukais, bet ne tas - nera to kaifo mezgimo verysad.gif vienas vargas
Atsakyti
As sukneliu virsu mezgiau kaip paprasta megztuka - atskirai prieki ir nugara, dviem virbalais.
Sirvita, ar butinai tau megzti virsu be siuliu?
Apie Velines kazkuria diena vaziuosiu Utenon, jei nori, galiu Vilniuje nupirkti tau virbalus smile.gif Rasyk i az, jei iki tol nerasi geriau smile.gif
Atsakyti