Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(viduku @ 2011 10 03, 13:28)
mamytės, nepykit, kad kartojuosiu  blush2.gif ...kaip su tokiom mocherinukėm jaustis vasarą prie +30?

deja neturiu patirties, schmoll.gif kadangi krikstynos planuojamos spalio men kitu metu, tai manau bus pats tas su tokia sukienka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 10 03, 17:12)
deja neturiu patirties, schmoll.gif  kadangi krikstynos planuojamos spalio men kitu metu, tai manau bus pats tas su tokia sukienka smile.gif



Man praėjusį savaitgalį buvo kavinėje peršilta , tai vasarą aš nesimaučiau, vien todėl, kad man perkaršta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2011 10 03, 20:01)
Man praėjusį savaitgalį buvo kavinėje peršilta , tai vasarą aš nesimaučiau, vien todėl, kad man perkaršta  ax.gif


kai man kojos ir rankos ziema vasara saltos, tai butu kaip tik ir prie +30 biggrin.gif
baigineju sijono rasta ir jau matau, kad bus trumpa g.gif reikes meistrauti kazka
Siaip sakyciau pakankamai lengvai mezgasi kaip pirma syk.
Atsakyti
grozis reikalauja auku smile.gif

Vaima, labai grazu, ir spalva labai jums tinka 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimą. Mezgu dabar suknutę iš Angora2. Tikrai žinau, kad kažkuri esat mezgusi iš tokių, tik nepamenu kuri. Sakykit, mergaitės, ar išskalbus šitas siūlas labai tįsta?
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 10 05, 16:10)
Turiu klausimą. Mezgu dabar suknutę iš Angora2. Tikrai žinau, kad kažkuri esat mezgusi iš tokių, tik nepamenu kuri. Sakykit, mergaitės, ar išskalbus šitas siūlas labai tįsta?


Laba.
Mezgiau skara is siu siulu. Tysta nelabai. suknelei manau patys tie siulai. 4u.gif dabar mezgu dukrelei suknele is Romos vilnos, tai patyso, bet neisskydo. (cia siaip parasiau, jei kiltu klausimu ateity kada wink.gif )

ziurekit - radau suknute http://www.liveinter...5961/page1.html 4u.gif

ir dar vienas grozis wub.gif http://www.liveinter.../post178647996/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rusmenė: 06 spalio 2011 - 12:58
Sveikos susiduriau su problema megzdama sia servetele ties 133 eile nes nesigauna rastas pabandziau pasimegzti maza pavyzduka galvojau gal kur klaida padariau bet vistiek nesigauna man tas rastas verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos mezgejeles.gal mazdaug galite pasakyti kiek reiketu kid mohera siuliuku vidutinio dydzio suknelei iki keliu ilgomis rankovemis? ten po 25gramus,niekada nesu mezgusi is siulu.net nenumanau kiek ju reikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onute33: 09 spalio 2011 - 12:44
Onute, aš vienai suknelei sumezgiau apie 6.5 matkelio (25g/245m). Jai mezgiau rankogalius ir apykaklę "kvarbatkomis". Antrai suknelei sumezgiau apie 5.5 matkelio tokio pat metražo siūlų mirksiukas.gif Abiejų suknelių sijoninę dalį mezgiau 3.5 nr virbalais (mezgiau labai laisvai), o viršus suknelių mezgiau 2.5 nr virbalais mirksiukas.gif
Tiesa, neparašiau, kad mano ūgis 171cm, o drabužius dėviu M dydžio mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandenė: 09 spalio 2011 - 13:27
QUOTE(Vandenė @ 2011 10 09, 14:26)
Onute, aš vienai suknelei sumezgiau apie 6.5 matkelio (25g/245m). Jai mezgiau rankogalius ir apykaklę "kvarbatkomis". Antrai suknelei sumezgiau apie 5.5 matkelio tokio pat metražo siūlų  mirksiukas.gif  Abiejų suknelių sijoninę dalį mezgiau 3.5 nr virbalais (mezgiau labai laisvai), o viršus suknelių mezgiau 2.5 nr virbalais  mirksiukas.gif
Tiesa, neparašiau, kad mano ūgis 171cm, o drabužius dėviu M dydžio  mirksiukas.gif

labai aciu biggrin.gif
dar turiu beda su shema.ar gerai suprantu,kad zenklas 1Mw=pramegzti 1 aki pagal praeitos eiles rasta ir tada pradeti nauja eile.ir taip pries kiekviena tos eiles rasta.nu bet nebesigauna tada.pritruksta akiu.ko nesuprantu,padekite verysad.gif
va shema
user posted image
Atsakyti
O kurioj eilėj? Kažkuri mergina buvo paiškinus kaip ten su tom akim (vienur reikia nedamegzt, kitur 1 išmegzt) mirksiukas.gif Aš žiūrėjau pagal raštą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandenė: 09 spalio 2011 - 17:31
QUOTE(onute33 @ 2011 10 09, 14:41)
labai aciu  biggrin.gif
dar turiu beda su shema.ar gerai suprantu,kad zenklas 1Mw=pramegzti 1 aki pagal praeitos eiles rasta ir tada pradeti nauja eile.ir taip pries kiekviena tos eiles rasta.nu bet nebesigauna tada.pritruksta akiu.ko nesuprantu,padekite  verysad.gif
va shema
user posted image


Nesenei baigiau palei šį raštą
1Mw vieną akį išmegsti , o tada palei raštą - aš vieną išmezgiau geraja o tada dėjau raštą o grafkę persikeldavau ties pradėtu raštu, kad žinočiau kitai eilei mirksiukas.gif

1Mv vieną nedamezgt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 09 spalio 2011 - 18:19