Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(superpiene @ 2011 09 30, 20:15)
Kazkas minejo,kad jau pabodo tos mocherines sukneles,as nesuprantu tu moteryciu.Man atrodo kalba tos,kurios jaucia pavyda,kurios kazko pan,noretu sau ir neisgali ar nesugeba nusiraityti.Man labai malonu,kiekviena diena perversti man patinkancias rankdarbiu temas ir pasidziaugti moteryciu kuryba bei sugebejimais.juk kazka pritaikai ir sau,Saunuoles visos,kurios kuria,dirba negaili kitiems parodyti.



labai klysti moterie.. kalba mezgejos kurios jau ju primezgusios 'gyva galybe' ir jau nori kazka naujo nusimegzti. Man asmeniskai irgi buna taip kad numezgus koki gaminy ir iskarto nesinori antro tokio pat gaminti-o norisi isbandyti kazka naujo.. o jei mezgejos numezga 10 tokiu panasiu serveteliniu sukneliu iskarto (uzsakymams) tai ir raso, kad jau pabodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai visai neatsibodo, vis tiek jos visos būna skirtingos. Ta proga ir parodysiu, schema ta pati kaip agurčiko. Gaila, kad pasuknę tik tokią turim, tai nelabai kas matosi, ant tamsios būtų gražiau

user posted image
Atsakyti
[quote=agurčikas,2011 09 30, 11:47]
O gal kas žinot Vilniuje nebrangią siuvėją, kuri galėtų pasiūti pasijoną tokiam sijonui? Užėjau į vieną siubyklėję, tai 200 Lt užgiedojo doh.gif

Man regis, galiu pasiulyti nebrangia siuveja centre, Auku g., buv. KGB pastate, salia muziejaus. Nusileisti reikia i pusrusi, kai dirba, tai yra reklama lange.
Siandien buvau uzbegusi atsiimti pataisytu rubeliu, tai klausiau, kiek kainuotu trapecijos formos pasijonis iki keliu. Sake, kad 20-30 lt thumbup.gif
Atsakyti


user posted image
[/quote]

NORIU PADEKOTI UŽ PAGALBĄ, JAU IR AŠ PABAIGIAU, GAVOSI FANTASTIŠKAI, DABAR NETURIU GALIMYBĖS ĮKELTI FOTO, BET KAIP TIK GALĖSIU BUTINAI PASIDALINSIU thumbup.gif
Atsakyti
[quote=nelita,2011 10 01, 21:56]
user posted image
[/quote]

NORIU PADEKOTI UŽ PAGALBĄ, JAU IR AŠ PABAIGIAU, GAVOSI FANTASTIŠKAI, DABAR NETURIU GALIMYBĖS ĮKELTI FOTO, BET KAIP TIK GALĖSIU BUTINAI PASIDALINSIU thumbup.gif
[/quote]
Labai grazu,saunuole mamyte.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 10 01, 14:13)
Man tai visai neatsibodo, vis tiek jos visos būna skirtingos. Ta proga ir parodysiu, schema ta pati kaip agurčiko. Gaila, kad pasuknę tik tokią turim, tai nelabai kas matosi, ant tamsios būtų gražiau


paporinkit man, kaip cia yra su tom schemom, kad pagal ta pacia ir vaikui ir suaugusiam padaroma? g.gif vaikam plonesniu virbalu , o suaugusiam didesniais ir motyvu daugiau ar kaip? g.gif
Atsakyti
Aš pagal tą pačia schemą mezgiau mamai suknelę. Mamai dėjau 10 motyvų, dukrai - 8. Ir dar mamai kartojau eiles, kur tie pumpuriukai, ar kaip juos ten pavadinti. Suaugusiai gaunasi iki kelių, vaikui iki vidurio blauzdų.
Atsakyti
Dar vienas variantas yra,pailginti gamini,lygines eiles,kurios mezgasi gerosiomis,megsti du kartus,esu mezgusi serveteles,tikrai negadina nei rasto,nei grozio,nei rasto.
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Ateinu pasirodyti savo mecherinukės blush2.gif
Ačiū LaPerlai , Lusasitai ir kitom mezgėjėlėm už patarimus wub.gif wub.gif wub.gif , mezgiau šios temos pagalba ir galiu drąsiai pasakyt pavyko bigsmile.gif , prisikabinti yra kur , bet savimi likau patenkinta o ir vakarėlį daug gražių žodžių girdėjau blush2.gif
Mezgiau du mėnesius vakarais , sumezgiau dešimt matkiukų Alvitos mocherio su šilku ir liureksu (212m), 4 nr virbalais .

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2011 10 03, 10:14)
Labutis  4u.gif

Ateinu pasirodyti savo mecherinukės  blush2.gif
Ačiū LaPerlai , Lusasitai ir kitom mezgėjėlėm už patarimus  wub.gif  wub.gif  wub.gif , mezgiau šios temos pagalba ir galiu drąsiai pasakyt pavyko  bigsmile.gif , prisikabinti yra kur , bet savimi likau patenkinta o ir vakarėlį daug gražių žodžių girdėjau  blush2.gif
Mezgiau du mėnesius vakarais , sumezgiau dešimt matkiukų Alvitos mocherio su šilku ir liureksu  (212m), 4 nr virbalais .

user posted image
user posted image

labai labai grazi suknele wub.gif
Atsakyti
mamytės, nepykit, kad kartojuosiu blush2.gif bet būkit gerutės kas nors iš patirties papasakokit - kaip su tokiom mocherinukėm jaustis vasarą prie +30? kaip vaikučiams su tokiom krikšto suknelėm? žiūriu, pilna nuotrakyčių mergaičių su tokiom suknėm būtent vasarą...
toks grožis toks grožis, bet planuočiau tą grožį pačiam vidurvasariui pasidaryt... ar labai nekepsim, neprakaituosim, tie mocheriukai pūkučiai ar visur nesivels, į nosytes nelįs? papasakokit iš patirties, kas jau vilkėjot tokį grožį.
kol kas mano favoritė - silkmochera...
taigi pradžiai reikia dėl siūliukų apsispręsti, o paskui jau vyktų ilgas ilgas (net trigubas iškart) kūrybinis darbas, kuri visgi ilgai ilgai galvojusi, išnagirinėjus viską SM, nusprendžiau daryti pati blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 10 01, 13:13)
Man tai visai neatsibodo, vis tiek jos visos būna skirtingos. Ta proga ir parodysiu, schema ta pati kaip agurčiko. Gaila, kad pasuknę tik tokią turim, tai nelabai kas matosi, ant tamsios būtų gražiau

user posted image



Gražu, labai gražu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaima @ 2011 10 03, 09:14)
Labutis  4u.gif

Ateinu pasirodyti savo mecherinukės  blush2.gif
Ačiū LaPerlai , Lusasitai ir kitom mezgėjėlėm už patarimus  wub.gif  wub.gif  wub.gif , mezgiau šios temos pagalba ir galiu drąsiai pasakyt pavyko  bigsmile.gif , prisikabinti yra kur , bet savimi likau patenkinta o ir vakarėlį daug gražių žodžių girdėjau  blush2.gif
Mezgiau du mėnesius vakarais , sumezgiau dešimt matkiukų Alvitos mocherio su šilku ir liureksu  (212m), 4 nr virbalais .




Ir čia labai gražu, liuks thumbup.gif
Atsakyti