Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(aiwita @ 2011 09 28, 12:03)
Aš vakar paskaičius norėjau rašyti, kad daryti nuo krūtinės durtą.
Dabar pati banga tokių suknelių. Rusaičių forume mačiau tikraio labai solidžių "mergaičių" ir tikrai labai rubensiškų formų su tokiu modeliu. Ir tikrai labai gražiai atrodo. Nebent pačiai nesmagu. O jeigu darant nuo krūtinės, tai viršutinę dalį galima megzti truputį kitokia spalva. Tikrai gražiai atrodo
Dabar nerandu nuorodos. Paieškosiu


Darau durtą nuo krūtinės ir pasuknelę gerai įliemenuota tai manu bus thumbup.gif
Atsakyti
Dabar jau labai smalsu pamatyti kaip atrodys. Labai lauksim nuotraukų smile.gif
Atsakyti
Klausmelis toks visai is zalios puses ax.gif O kiek mazdaug siulu reikia tokiai suknelei?
Atsakyti
mamytės, aš jau neminėsiu, kokių jūs čia grožių pridariusios, kiek nerealiai naudingos informacijos pririnkusios į vieną vietą wub.gif

bet būkit gerutės iš patirties papasakokit - kaip su tokiom mocherinukėm jaustis vasarą prie +30? kaip vaikučiams su tokiom krikšto suknelėm? žiūriu, pilna nuotrakyčių mergaičių su tokiom suknėm būtent vasarą...
toks grožis toks grožis, bet planuočiau tą grožį pačiam vidurvasariui pasidaryt... ar labai nekepsim, neprakaituosim, tie mocheriukai pūkučiai ar visur nesivels, į nosytes nelįs? papasakokit iš patirties, kas jau vilkėjot tokį grožį.
kol kas mano favoritė - silkmochera...
taigi pradžiai reikia dėl siūliukų apsispręsti, o paskui jau vyktų ilgas ilgas (net trigubas iškart) kūrybinis darbas, kuri visgi ilgai ilgai galvojusi, išnagirinėjus viską SM, nusprendžiau daryti pati blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduku: 29 rugsėjo 2011 - 23:05
Pagaliau ir aš galiu pasirodyti, pasijonis dar nepasiųtas, bet labai jau norėjosi pasirodyti smile.gif Pirmas darbas, tad labai nepeikite smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai gražu thumbup.gif
Kiek laiko užtruko numegzti jį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 09 30, 08:23)
Labai gražu  thumbup.gif
Kiek laiko užtruko numegzti jį?  g.gif


Per nepilnas tris savaites vakarais smile.gif
Atsakyti
agurčikai, labai gražu. Man spalva labai patinka wub.gif Žiūriu, šita schema populiari. Vakar ir aš pabaigiau suknytę pagal šitą schemą, dabar guli, džiūsta
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2011 09 30, 08:15)
Pagaliau ir aš galiu pasirodyti, pasijonis dar nepasiųtas, bet labai jau norėjosi pasirodyti smile.gif Pirmas darbas, tad labai nepeikite smile.gif

gražus darbelis ir spalva graži thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas žinot Vilniuje nebrangią siuvėją, kuri galėtų pasiūti pasijoną tokiam sijonui? Užėjau į vieną siubyklėję, tai 200 Lt užgiedojo doh.gif

Ačiū Naiste777 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agurčikas: 30 rugsėjo 2011 - 11:47
Gerai kartais mažam miestely gyvent. Man už 20 Lt pasiuvo tongue.gif
Atsakyti
Kazkas minejo,kad jau pabodo tos mocherines sukneles,as nesuprantu tu moteryciu.Man atrodo kalba tos,kurios jaucia pavyda,kurios kazko pan,noretu sau ir neisgali ar nesugeba nusiraityti.Man labai malonu,kiekviena diena perversti man patinkancias rankdarbiu temas ir pasidziaugti moteryciu kuryba bei sugebejimais.juk kazka pritaikai ir sau,Saunuoles visos,kurios kuria,dirba negaili kitiems parodyti.
Atsakyti