Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų (į)pakavimas- II dalis

Gal turite minčių kaip supakuoti vyno butelį ir dekanterį (vyno ąsotį), kad nesudužtų ir gražiai atrodytų? g.gif
Pasigavau gerą mintį šioj temoj thumbup.gif Pamačiau dovaną dekoruotą natomis. Čia juk taip elementaru!!! Atsispausdinsiu lapų iš interneto ir bus kaip akcentas - dainingų ir linskmų švenčių! biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skyeyes @ 2010 12 06, 17:26)
Siandien Maximoj pirkau...apie 4 lt..tikiuosi ten tas traskantis bus, visas rulonelis buvo, kaip dovanu popierius ax.gif


o tai cia kur jo ieskoti? kokiam skyriuje?
Atsakyti
Aš irgi galvoju kaip čia butelį įpakuoti. Galvoju, kad su šalikėliu aprišti, bet kažkaip labai paprastai skamba... Norisi kažko, jog žmogų nustebintu pats papraščiausias vyno butelys, bet nepaprastai įpakuotas.
Ką galėtumėt patarti? ax.gif
Atsakyti
bottle wrapping
furoshiki technika (butelių pakavimas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute©: 14 gruodžio 2010 - 16:48
QUOTE(Tinnygirl @ 2010 12 13, 18:28)
o as siemet pasiuvau pati stai tokius maiselius dovanom  blush2.gif

Grazus,as tai is maximos prispirkau popieriu ir sniuru pati vyniosiu irgi is cia nusiziurejau. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano dovaneles jau laukia Kaledu biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Sorry uz tokias dideles nuotraukas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maziulele: 14 gruodžio 2010 - 21:30
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

bandziau situos kaspiniukus daryti mirksiukas.gif visai neblogai gavosi, bet ne is spalvoto popieriaus, o is zurnalo popieriaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 12 15, 12:53)
  visai neblogai gavosi, bet ne is spalvoto popieriaus, o is zurnalo popieriaus thumbup.gif

čia irgi padaryta iš žurnalo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cactus_ @ 2010 12 15, 13:45)
čia irgi padaryta iš žurnalo  mirksiukas.gif


jo matau mirksiukas.gif del to ir sakau, kad is spalvoto popieriaus nekaip gaunasi, geriau iskart daryt is zurnalo drinks_cheers.gif

va imetu ir nuotraukytes cool.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos, gal kuri turite kokiu ideju kaip supakuoti dideli kieki dideliu dovanu t.y. didele saldainiu deze apie kg, likerio bonka su dviem taurem (ipakuota i dezute), apie kg graikiniu riesutu, alyvuogiu aliejus, pjaustomas kvepiantis muilas, Yankees zvake didele) kadangi viskas daug maz dezutese, kazkaip nesinori kiekvienos dezutes pakuoti, gal i koki dideli maisa viska tiesiog sudeti ir uzristi, kazka panasaus i kaledu senio dideli raudona? g.gif
is anksto aciu uz patarimus. 4u.gif
Atsakyti
Hmm.. Jums panašiai kaip ir man, o gal net ir vienodai, bet aš jau planą turiu. bigsmile.gif tongue.gif
Viską darau taip:
esu šeimynai nupirkus dovanas ir supakavus į dovanų popierių (nu viskas kaip priklauso). Tada aš keliausiu iki artimiausios parduotuvės ir eisiu pasirausti, paieškoti didelių dėžių daugmaž 1x1 m. Tada visas suviniotas dovanas įmesiu į tą dėžę (ji gali būti didelio TV) ir dar ko nors ją prikimšiu iki viršaus. Užklijuosiu ir apvyniosiu dovanų popieriumi.
Įsivaizduoju, kad čia viskas žiauriai gražu bus. Ir padėsiu prie Kalėdų eglutės šeimynai.
Ir jūs galite panašiai padaryti, nes visa esmė yra ta, kad labai svarbus, kaip jau čia kažkas sakė, įpakavimas. Pamatai milžinišką dėžę ir ją nori kuo greičiau atidaryti, o kai ji dar visaip įdomiai užklijuota dar diesnis noras pažiūrėti kas per dovanos..
Atsakyti
As irgi visai seimynai sudejau dovanas i didele deze, padariau kaip siuntini is Laplandijos, kadangi ir mazu vaiku yra, galvojau bus nebloga ideja, sudeti dovanas i didele deze ir padaryt kaip siuntini nuo kaledu senelio smile.gif
Atsakyti