Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų (į)pakavimas- II dalis

sveikutes, merginos

man labai reik to celofano ku geles ivynioja, gal zinot kur Kaune gaut ir kokia mazdaug jo kainyte . Is anksto dekoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 12 09, 11:29)
tėtis be dovanos kuriam lyg ir nieko niekad nereikia, sakau dovanosiu kelis teloto bilietus, dabar mastau kaip čia pakuoti
aš planuoju nupirkti šiuos loterijos bilietus ir padaryti atsarginį var., -->"pirmą milijoną", pvz., tik su mažiau nulių ir žodžiai nereikalingi
user posted image
Atsakyti
Kokia idomi ideja. Tarkim jauniesiems galima padaryt, bet jau kad butu tikras milijonas su 6 nuliais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SummerXXX: 10 gruodžio 2010 - 13:40
Pasirodau aš pernai pakuotas dovanas, gal kam patiks ir iš to gims kokia nors idėja 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2010 12 11, 16:16)
Pasirodau aš pernai pakuotas dovanas, gal kam patiks ir iš to gims kokia nors idėja  4u.gif


Koookios dailios bigsmile.gif Ypač mėlynosios patiko.


O šioms Kalėdoms planuoju tiesiog nusipirkti daug raudono dovanų popieriaus ir auksinio kaspino, dovanėles įdėsiu į vidų, kampučius užlenksiu į viršų ir perrišiu kaspinu ax.gif Gal kas žinote, kur Kaune nusipirkti pigiau dovanų popieriaus ir kaspino?
Atsakyti
QUOTE(Fever @ 2010 12 12, 16:32)
Koookios dailios  bigsmile.gif  Ypač mėlynosios patiko.
O šioms Kalėdoms planuoju tiesiog nusipirkti daug raudono dovanų popieriaus ir auksinio kaspino, dovanėles įdėsiu į vidų, kampučius užlenksiu į viršų ir perrišiu kaspinu  ax.gif  Gal kas žinote, kur Kaune nusipirkti pigiau dovanų popieriaus ir kaspino?

Pamėginkite Urmo bazėje, manau ten pigiau nei kokioj Maximoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fever @ 2010 12 12, 16:32)
Koookios dailios  bigsmile.gif  Ypač mėlynosios patiko.
O šioms Kalėdoms planuoju tiesiog nusipirkti daug raudono dovanų popieriaus ir auksinio kaspino, dovanėles įdėsiu į vidų, kampučius užlenksiu į viršų ir perrišiu kaspinu  ax.gif  Gal kas žinote, kur Kaune nusipirkti pigiau dovanų popieriaus ir kaspino?


JYSK'e maciau pakavimo popierius po 2lt.
Atsakyti
user posted image

is ko tos raides padarytos?
Atsakyti
QUOTE(Dereša @ 2010 12 13, 10:39)
user posted image

is ko tos raides padarytos?


Tokias raides galima is vielutes ir folijos padaryti smile.gif
Atsakyti
maišeliai
Atsakyti
o as siemet pasiuvau pati stai tokius maiselius dovanom blush2.gif
user posted image
as kasmet stengiuos supakuoti dovanas pati. bet siemet pagrinde dovaneles bus is biriu produktu kaip riesutai graikiniai mandarinai saldainiai ir dar po kokia smulkemenele tai labai tiks maiseliai sie smile.gif nes i popieriu nesuvyniosi riesutu pvz lotuliukas.gif
Atsakyti
gal turit kokiu originaliu pasiulymu,paprastu kaip supakuoti saldainius? wub.gif
Atsakyti