Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų (į)pakavimas- II dalis

Sveikos 4u.gif

Merginos gal patarsit, kaip graziai sedmaisi supakuoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Evcia @ 2011 12 22, 12:24)
Sveikos  4u.gif

Merginos gal patarsit, kaip graziai sedmaisi supakuoti?  blush2.gif


dideli kaspina per ji visa perriskit ir bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2011 12 22, 11:25)
Sakykit merginos kur Kaune pirkot celofaninius maiselius sausainiams. arba tuos kur kepyklelese buna rudi su langeliu  g.gif


aš pirkau bazėse po 0,25 ct mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2011 12 22, 15:13)
aš pirkau bazėse po 0,25 ct  mirksiukas.gif


doh.gif nebus jau kada nuvaziuooti . gaila. Gal dar kur kas radot?
Atsakyti
Prašau patarkit, kaip supakuoti 12 peilių ir 12 šakučių? gal kokių pavyzdžių? smile.gif
Atsakyti
Gal žinot kaip gražiai supakuoti riešutus? Kažkokių gražių dežučių ar stiklainiukų neturiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Anime44 @ 2011 12 22, 17:18)
Gal žinot kaip gražiai supakuoti riešutus? Kažkokių gražių dežučių ar stiklainiukų neturiu  verysad.gif


1. Lininis audinys, gražiai surišti kaip lauknešėlį linine virvele. galima prie jos dar prikabint kokį kalėdinį akcentą
2. Iš lininio audinio pasiūti maišelį su baltu pamušaliuku. Galima pasiuvinėti, galima pritvirtinti mažą nertą servetėlę, kitą kalėdinį akcentą.
3. Kartą dovanojom apvalią vazą, tai kad nebūtų tuščia, pripylėm graikiškų riešutų + mažų raudonų eglės žaisliukų + smulkių sidabrinės eglės šakučių. Surišom į peršviečiamą dovanų popierių. Laaabai neblogai atrodė.
Atsakyti
QUOTE(Uogulencija @ 2011 12 19, 23:45)
Siandien siek tiek pakavimo malonumu turejau, tai pasirodau:

user posted image

user posted image

Valgomos dovaneles, kurias siandien jau ir iteikiau:

user posted image

user posted image

labi labai gražu...paprasta ir miela wub.gif
valgomos dovanėlės thumbup.gif

gal kas patarsit, kaip įdomiau supakuoti 3 blizges (vyras žvejys) g.gif
Papildyta:
QUOTE(solo @ 2011 12 22, 15:36)
Prašau patarkit, kaip supakuoti 12 peilių ir 12 šakučių? gal kokių pavyzdžių? smile.gif

dovanosiu kulinarinę knygą, ją įsukau į virt. rankšluostėlį (kaip ryšulį) ir surišau drobine virvele ir perkišau medinę mentelę.
tad ir jūs panašiai galite...tarkim į staltiesę įsukti ir perkišti peilį ir šakutę su pušies ar eglės šakele surišus bantuku, kankorėžiu, ar džiovinta apelsino riekele wub.gif

QUOTE(pašnekutė @ 2011 12 22, 17:39)
Kartą dovanojom apvalią vazą, tai kad nebūtų tuščia, pripylėm graikiškų riešutų + mažų raudonų eglės žaisliukų + smulkių sidabrinės eglės šakučių. Surišom į peršviečiamą dovanų popierių. Laaabai neblogai atrodė.


thumbup.gif puiki idėja

aš į didelį stiklinį dubenį, subėriau spalvotų makaronų, taip pat įspūdingai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2011 12 22, 15:13)
aš pirkau bazėse po 0,25 ct  mirksiukas.gif


aš pirkau Viljampolės turguje, galima rasti ir kituose, celofaniniai iš vienos pusės su kalėdiniu motyvu,
Atsakyti
QUOTE(Anime44 @ 2011 12 22, 16:18)
Gal žinot kaip gražiai supakuoti riešutus? Kažkokių gražių dežučių ar stiklainiukų neturiu  verysad.gif

Atvaziuokit pas mane,turiu daug lininiu maiseliu[47psl.temos].Labai tinka riesutams suberti,dziovintiems obuoliams,meduoliams,saldainiams biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
na siandien baigiau paskutines pakuoti,tokiu skanumynu pripakavau 12vnt tongue.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Anime44 @ 2011 12 22, 18:18)
Gal žinot kaip gražiai supakuoti riešutus? Kažkokių gražių dežučių ar stiklainiukų neturiu  verysad.gif

Aš dovanosiu riešutus, tai juos dėsiu į Kalėdų Senelio kojines 000054.gif ir bus liuks assa.gif .
Atsakyti