Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų (į)pakavimas- II dalis

QUOTE(Vaiva number 1 @ 2011 12 08, 16:19)
kazkada cia buvo imesti sitie buteliai alaus  thumbup.gif
user posted image

tuos ragus is vieluciu galima padaryt - bet kur gaut tokio daikto, kuo cia apsuktos jos  g.gif ?

Tiimari pardėj pirkau tokias pūkuotas vielutes, buvo visokių spalvų.
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2011 12 08, 14:19)
kazkada cia buvo imesti sitie buteliai alaus  thumbup.gif
user posted image

tuos ragus is vieluciu galima padaryt - bet kur gaut tokio daikto, kuo cia apsuktos jos  g.gif ?

AS turiu, pas mus vadinasi pipe cleaner. buna su rinkinukais vaikams. ieina, sitie ivairiu spalvu, akytes judancios, burbuliukai ir kita. gal ir lt yra tokiu rinkinuku?
Atsakyti
Akyčių tokių ieškojau, radau tik kažkurioj internetinėj parduotuvėj vienoj vienintelėj. 75vnt. įvairių dydžių su siuntimu kainavo apie 13lt. O ragiukam pagamint, floristikos prekėse radau beveik tokią pat vielutę, kaip ši ruda, tik pas mane raudona blizganti (kaip miniatiūrinė girlianda). Rezultate vaizdas tikrai neprastesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Padauzyte @ 2011 12 08, 17:28)
Akyčių tokių ieškojau, radau tik kažkurioj internetinėj parduotuvėj vienoj vienintelėj. 75vnt. įvairių dydžių su siuntimu kainavo apie 13lt. O ragiukam pagamint, floristikos prekėse radau beveik tokią pat vielutę, kaip ši ruda, tik pas mane raudona blizganti (kaip miniatiūrinė girlianda). Rezultate vaizdas tikrai neprastesnis  biggrin.gif

prasom parodyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Padauzyte @ 2011 12 08, 19:28)
Akyčių tokių ieškojau, radau tik kažkurioj internetinėj parduotuvėj vienoj vienintelėj. 75vnt. įvairių dydžių su siuntimu kainavo apie 13lt. O ragiukam pagamint, floristikos prekėse radau beveik tokią pat vielutę, kaip ši ruda, tik pas mane raudona blizganti (kaip miniatiūrinė girlianda). Rezultate vaizdas tikrai neprastesnis  biggrin.gif



akyciu vakar maciau Timarri parduotuveje iv. dydziu smile.gif
Atsakyti
pas mus tai tokių akyčių yra audinių parduotuvėje pirkt, kur visokios aplikacijos jau paruostos būna, visokios jau padarytos gėlytės, įvairiausių spalvų ir dizaino kutai - vienžo, tokias akytes siuva ant vaikiškų šlepečių dažniausiai (aš pernai jas naudojau karnavaliniam asiliuko kostiumui papuošt) mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui visom 4u.gif leksiu kazkur tu akyciu ir ragu ieskot smile.gif
Atsakyti
Man tai irgi nerealiai atrodo tie buteliai... thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Mano kelios supakuotos dovanos... Na ne taip grazu kaip pas jus, bet manau bus gerai 4u.gif

user posted image]My Webpage

user posted image]My Webpage
user posted image]My Webpage

user posted image]My Webpage

Dar keliu neipokavus dar esu... Daruges dovanos nedesiu, nes gali pamatyti... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajone_25: 09 gruodžio 2011 - 08:55
buteliams akyčių rasite "Senukuose" Vilniuje tai yra Banginyje visas pakelis nežinau kiek vnt, bet daug ir skirtingų dydžių kainuoja apie 10 Lt, tokios vielutės yra Ukmergės g. "Senukuose" Vilniuje 2- ame aukšte smile.gif
Atsakyti
Timarri yra ir įvairių spalvų "pūkuotų" vielučių.
Atsakyti
Gal turite minciu, kaip ipakuoti dovanu ceki? ar kokia prieda dar prie jo galima butu idet? smile.gif
Atsakyti