Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų (į)pakavimas- II dalis

QUOTE(Dzenete @ 2011 11 16, 16:45)
Ne karta esu mačiusi idėja kad pakuoti į laikraštį ir paskui dar kaip apipavidalinti. Bet kaip tai padaryti kad atrodytų gražiai ir nepalaikytų kad tau jau visai "kvikt."
Nes vyresni žmonės tikrai nesuprasti gali.

Aš nei norėčiau gauti dovanos supakuotos į laikraštį nei pati kam dovanočiau schmoll.gif
Atsakyti
Leita, fantastiškos idėjos wub.gif
Atsakyti
Leita - aš kaip suprantu Ducky nesakė, kad iš šios temos kas turi išsisaugoja, o klausė ar apskritai kas turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2011 11 16, 20:12)
klausė ar apskritai kas turi
galbūt.
idėja faina, turbūt tektų žaidimo-eksperimentavimo būdu daryti tokią arbatos pakuotę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2011 11 16, 15:00)

Kaip įdomiai. Superinė įdėja norint supakuot arbatą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fresh* @ 2011 11 16, 20:18)
Kaip įdomiai. Superinė įdėja norint supakuot arbatą thumbup.gif


mane irgi labai sužavėjo, nes jau dariau su širdutėm tokias abatytes, ir be to labai praktiška - prikepi arba nusiperki imbierinių sausainiukų, pasidarai tokios arbatytės ir vualia - pati nuoširdžiausia dovana paruošta thumbup.gif

Taip, Leita, turėjau omeny ar apskirtai kas turi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ducky: 16 lapkričio 2011 - 19:54
QUOTE(Ducky @ 2011 11 16, 20:54)
turėjau omeny ar apskirtai kas turi
iškirpti, išpjauti eglutės formą - paprasta, sudėtingiau atrasti tinkamą erdvinę pakuotę cool.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus,begsiu sian į senukus ieškot,nors galiu pokuot ir į kepimo popierių,mano šeimoje gaminančių nėra tikrai neatpažins lotuliukas.gif
Lb gržios Leitos idėjos. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eirwen @ 2011 11 16, 13:20)
Kur gėles pardvinėja, jo turi  mirksiukas.gif

nedideliame meiste, tai man aiskin, kad tokio papieriaus jau senai neturi, perka pakuoti gelems visai kitoki dabar, as paste klausiau dar ax.gif
Atsakyti
Laba diena, merginos 4u.gif
LABAI graziu ideju cia radau bigsmile.gif bet norejau paklausti, gal kas turit kokiu ideju kaip supakuoti muila ( kaledom ruosiuosi dovanoti savo gamybos ranku darbo muila ax.gif ) ir kazkaip norisi grazios pakuotes - bet kiek ieskojau internete nelabai ka radau verysad.gif gal as ne ten ieskau unsure.gif
Atsakyti
Man tas rudas poperius nelabai schmoll.gif
Visai neprimena Kalėdų. Aš už žvilgančius, gražučius, naujučius popierėlius švenčių tematika, ir mini papuošimais arna maxi "bantikais" biggrin.gif
user posted image user posted image user posted image
Visada pakuodama dovanas prikabinu po kelius eglutės žaisliukus mini, arba kokį seneliuką besmegeniuką smile.gif Centus kainuoja, o labai gražu wub.gif Ir šventiška newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2011 11 17, 14:02)
Man tas rudas poperius nelabai  schmoll.gif
Visai neprimena Kalėdų. Aš už žvilgančius, gražučius, naujučius popierėlius švenčių tematika, ir mini papuošimais arna maxi "bantikais"  biggrin.gif
Visada pakuodama dovanas prikabinu po kelius eglutės žaisliukus mini, arba kokį seneliuką besmegeniuką smile.gif Centus kainuoja, o labai gražu  wub.gif  Ir šventiška  newyear.gif


nu jei reikia ipakuoti pvz 20 dovanu, tai tikrai ne centai susidarys mirksiukas.gif o man tai tas rudas popierius thumbup.gif jei graziai su fantazija supakuota, kokia juostele dar perristas graziai wub.gif
net nera ka lygint su tais vienodais prekybos centruose parduodamais popieriais ir kaspinais schmoll.gif
o ir fantazijos, ir darbo daug daugiau reikia padaryti grazia pakuote is rudo popieriaus, negu apsukt deze blizguciais ax.gif ir gaunant dovana iskart jauciasi, kad zmogus stengesi, daug pastangu idejo wub.gif
Atsakyti