Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų (į)pakavimas- II dalis

QUOTE(dovil14 @ 2011 11 15, 00:04)
oi kaip tiktu skaniems imbieriniams sausainėliams  mirksiukas.gif

Aha, kaip tik bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2011 11 14, 23:33)
Sausainukai dezutese nuo pringles..  biggrin.gif
http://d30opm7hsgivg..._y40rK1KN_c.jpg



Kaip įdomiai . Ir gražiai . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dangege @ 2011 11 14, 21:43)
Tiksliai nepamenu blush2.gif . 7,40 ar 7,60lt. 8lt nekainuoja, flakonelis gana nemazas, jei visu namu nedazysit, uzteks ir kitiems metams  smile.gif

Gal kas galėtų nupirkti ir atsiųsti? smile.gif (viskas bus apmokėta)
Atsakyti
Tokie paprasti, bet mieli...

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
bet ziuriu madingas tas rudas popierius bigsmile.gif
Atsakyti
Taip ant bangos tas rudas popierius,tik as jo nerandu pirki.Gal kuri matet,galit pasufleruot kur sio gerio ieskot vilniaus platybese?
Atsakyti
QUOTE(hm5 @ 2011 11 16, 11:27)
Taip ant bangos tas rudas popierius,tik as jo nerandu pirki.Gal kuri matet,galit pasufleruot kur sio gerio ieskot vilniaus platybese?


Man rodos, kanceliarinių prekių parduotuvėse turėtum rasti.
Atsakyti
QUOTE(hm5 @ 2011 11 16, 10:27)
Taip ant bangos tas rudas popierius,tik as jo nerandu pirki.Gal kuri matet,galit pasufleruot kur sio gerio ieskot vilniaus platybese?

Kur gėles pardvinėja, jo turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hm5 @ 2011 11 16, 11:27)
Taip ant bangos tas rudas popierius,tik as jo nerandu pirki.Gal kuri matet,galit pasufleruot kur sio gerio ieskot vilniaus platybese?

Čia kažkas pasufleravo kad i kepimo popieriu galima sukti, tai man kaip tik vakar Norfoj akys užkliuvo apie 4 lt buvo to kepimo popieriaus nemažas ritinys, bet nežinau ar pati gerai jausčiausi į tokį supakavusi, biggrin.gif biggrin.gif
Ne karta esu mačiusi idėja kad pakuoti į laikraštį ir paskui dar kaip apipavidalinti. Bet kaip tai padaryti kad atrodytų gražiai ir nepalaikytų kad tau jau visai "kvikt."
Nes vyresni žmonės tikrai nesuprasti gali.
Atsakyti
Super daug įdėjų thumbup.gif man pačiai labai patinka pakuoti dovanas - nekenčiu tų dovanų maišelių schmoll.gif

O aš su klausimu: gal kas turit išsisaugoję tokios dėžutės schemą? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 11 16, 15:45)
Ne karta esu mačiusi idėja kad pakuoti į laikraštį ir paskui dar kaip apipavidalinti. Bet kaip tai padaryti kad atrodytų gražiai ir nepalaikytų kad tau jau visai "kvikt."
Nes vyresni žmonės tikrai nesuprasti gali.
į kokį popierių pakuoti renkiesi ir nujauti pati. juk vienokias dovanas dovanoji draugei, o kitokias močiutei. atsižvelgi į pomėgius, poreikius, amžių, jumoro jausmo bagažą wink.gif
rudo popieriaus galite rasti didžiuosiuose senukuose, kanceliarinių prekių skyriuje, apatinėse lentynose, pažemėj.
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2011 11 16, 16:00)
gal kas turit išsisaugoję tokios dėžutės schemą?
o teko matyti, kad šioje temoje kas schemą būtų paviešinę? cool.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Kvietimui į kiną
user posted image

receptų knygai
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti