Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų (į)pakavimas- II dalis

QUOTE(Uogulencija @ 2011 11 09, 02:27)
to siulo tikrai galima rast floristikos parduotuvese, geliu salonuose. Rudojo popieriaus manau irgi. O siaip ji puikiai glai apkeist kepimo popierius  ax.gif


vadinamojo kitkinio sniuro - radau senukuose
QUOTE(Leita @ 2011 11 09, 23:02)
kas ieško, tas randa biggrin.gif

o vat su popieriumi vargstu, esu is mazo meistelio, perejau net knygynus, parduotuveles visas, pasta, nes jie siuntinius i toki pakuoja doh.gif niekas nieko negali pasiulyti...perskambinau oficeday, negamina paprastiems mirtingiesiems, tik pagal dideli uzsakyma, kaip pastui doh.gif zodziu, laiko yra, toliau ieskosiu, o maksimoje net popieriaus kepimo rudo pas mus nera doh.gif biggrin.gif
kas pavyko, tai susidziovinti laimo, apelsinu ir greifrutu griezineliu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEET: 11 lapkričio 2011 - 14:45
QUOTE(MEET @ 2011 11 11, 15:45)
vadinamojo kitkinio sniuro - radau senukuose

o vat su popieriumi vargstu, esu is mazo meistelio, perejau net knygynus, parduotuveles visas, pasta, nes jie siuntinius i toki pakuoja doh.gif niekas nieko negali pasiulyti...perskambinau oficeday, negamina paprastiems mirtingiesiems, tik pagal dideli uzsakyma, kaip pastui doh.gif zodziu, laiko yra, toliau ieskosiu, o maksimoje net popieriaus kepimo rudo pas mus nera doh.gif  biggrin.gif
kas pavyko, tai susidziovinti laimo, apelsinu ir greifrutu griezineliu wub.gif


Aš pirkau raudoną dovanų pakavimo popierių, o jo vidinė pusė yra ruda. Iš tikrųjų, tokiu būdu jis gražiai atrodo iš abiejų pusių. Aišku, kai pirkau to nežinojau... neįsivaizduoju kaip pasitikrinti prieš perkant.
Atsakyti
Norėjau paklausti, gal kas galėtų nupirkti lipnios juostelės su Kalėdiniais raštais (žinoma sumokėčiau pinigus ir žinoma už siuntimą) ? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2011 11 11, 18:13)
Norėjau paklausti, gal kas galėtų nupirkti lipnios juostelės su Kalėdiniais raštais (žinoma sumokėčiau pinigus ir žinoma už siuntimą) ?  wub.gif

iš kur?
Atsakyti
QUOTE(Pumasha @ 2011 11 11, 19:19)

Gal kas yra užmatęs, nes didesniuose miestuose esu girdėjusi, kad yra.
Gal kas yra jau ir sau nusipirkęs?
Atsakyti
puikus pavyzdys kaip įpakavimo dekoro akcentas ne tik gražus, bet ir praktiškas, naudingas.
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
dovanų kortelės-arbatos pakeliai.pdf
dovanų kortelės-arbatos pakeliai II.pdf

user posted image

user posted image
paper mache puodelių pamoka
Atsakyti
vis del to, yra geru zmoniu thumbup.gif gavau issavojotojo popieriaus... blush2.gif
kaspineli, pasidalink nuoroda, kokios tos juosteles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MEET @ 2011 11 12, 11:55)
kaspineli, pasidalink nuoroda, kokios tos juosteles 4u.gif

va čia kaip pavizdys 4u.gif

Ir dar gal kas yra matęs kur yra pirkti tie dažai ar kas ten kur purškia tarkim sidabrine ar auksine spalva, nu žodžiu kur kankorėžius dažnai purškia, tai kur tokių yra pirkti? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaspinėlis :]: 12 lapkričio 2011 - 11:11
kazka panasaus esu maciusi senukuose, bet ar tokie,negaliu pasakyti 4u.gif
Atsakyti
Tų purškiamų (sniegelio, auksinių ir sidabrinių) tai bus kai jau maximose ir kitur, prasidės Kalėdinės dekoracijos. Tai tikrai jų prekybcentriuose bus. smile.gif
Atsakyti
vyrišką akį labiausiai džiuginantis pakavimas biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
akvarelė ir virtuvinis rankšluostis smile.gif
user posted image
Atsakyti