Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų (į)pakavimas- II dalis

juostelių "turbinimas" dėkui Lemurkai smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gal kas turi originaliu ideju kaip galima butu vyriska skrybele ipakuoti, kad dovana butu idomi? Buciau labai dekinga uz pagalba... 4u.gif
Atsakyti
Na, nesuprantu, buvau senukuose ir nebuvo to rudo popieriaus pakavimo. arba jau visai nebematau doh.gif Gal kas kur kitur jo užmatė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurinija @ 2010 11 13, 21:28)
Na, nesuprantu, buvau senukuose ir nebuvo to rudo popieriaus pakavimo. arba jau visai nebematau  doh.gif Gal kas kur kitur jo užmatė?  4u.gif

Mačiau panašų šiandien staipoj, bet labiau žiūrėjau į tokį rudą su ornamentu. Gražus,bet 7lt su trupučiu doh.gif tai neėmiau kol kas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmogeliukas: 13 lapkričio 2010 - 21:18
QUOTE(Aurinija @ 2010 11 13, 20:28)
Na, nesuprantu, buvau senukuose ir nebuvo to rudo popieriaus pakavimo. arba jau visai nebematau  doh.gif Gal kas kur kitur jo užmatė?  4u.gif

As vakar kaip tik senukuose ir nusipirkau to popieriaus, tai bent jau Kaune jis buvo padetas prie voku, spalvoto popieriaus ir to burbulinio celofano.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmogeliukas @ 2010 11 10, 15:59)
O kaip gražiau originaliau supakuoti kompaktinį diską?

Galbūt net apgaulingai kaip nors  bigsmile.gif

Jei diskas su tuo jo dėkliuku galima būtų įpakuoti taip: Prieš kalėdas būna tokių kartoninių dovanų dėžučių gražių su dangteliais pirkt, tai galima nupirkt tokio pat dydžio kaip ir tas disko dėklas, tą dėžutę, diską įdėti apačioje, dugne, o ant jo priberti saldainių, uždėti tą dangtelį, gal dar galima kaspinėlį užrišt,na čia man tokia idėja kilo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtoškė @ 2010 11 14, 11:34)
Jei diskas su tuo jo dėkliuku galima būtų įpakuoti taip: Prieš kalėdas būna tokių kartoninių dovanų dėžučių gražių su dangteliais pirkt, tai galima nupirkt tokio pat dydžio kaip ir tas disko dėklas, tą dėžutę, diską įdėti apačioje, dugne, o ant jo priberti saldainių, uždėti tą dangtelį, gal dar galima kaspinėlį užrišt,na čia man tokia idėja kilo  biggrin.gif


Kažką tokio ir galvoju, tik ne pirktinių,o pati dėžutes dekoruosiu thumbup.gif
Na, manau pasiseks~~



Dabar reikės galvoti kaip ir kitas dovanas įdomiau įpakuoti smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(zhmogeliukas @ 2010 11 13, 21:18)
Mačiau panašų šiandien staipoj, bet labiau žiūrėjau į tokį rudą su ornamentu. Gražus,bet 7lt su trupučiu doh.gif tai neėmiau kol kas...

Ačiū, bet tikrai brangokas dar. Na, jei nerasiu kitur, teks imti ten. smile.gif

QUOTE(sticho @ 2010 11 14, 09:32)
As vakar kaip tik senukuose ir nusipirkau to popieriaus, tai bent jau Kaune jis buvo padetas prie voku, spalvoto popieriaus ir to burbulinio celofano..  rolleyes.gif


Nu va, gražiausia, jau ir nebematau doh.gif biggrin.gif Teks dar kartą lėkt į senukus..
Atsakyti
Staipoje popieriai įomesni, tačiau brangūs doh.gif
pamačiau, patiko, darysiu, o rezultatą parodysiu vėliau wink.gif
user posted image
darysiu šiuo principu smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Cilindo formos daikto pakavimas: I, II, III
butelio pakavimas
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
dovana vyrui. eiga
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

sausainių pakavimas

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti