Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų (į)pakavimas- II dalis

Gal galetum ideti nuotrauka,kad pasiziuret kaip atrodo??? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Biblioteka user posted image
Martha Stewart Gift crafts
Easy Christmas Crafts
Gift-Wrapping Ideas
13 Gift Wrapping Ideas
Ideas
Do-It-Yourself Christmas Gift Wrap Ideas
Packaging Clip Art and Templates

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2011 08 14, 17:07)
http://keetsa.com/blog/wp-content/uploads/2009/12/TapeSwell-BirdPartridgeBox.jpg

http://cdnimg.visual...9050978a2_m.jpg

Gal kas žinot kur gauti (kaip pirmoje foto) tokią lipnę juostelę? g.gif Nes niekur tokių nesu mačius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 21 rugsėjo 2011 - 22:12
tikrai nerealaus grožio lipni juosta, bet kur būtų galima gauti ir aš nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazojira @ 2011 09 14, 11:26)
tikrai nerealaus grožio lipni juosta, bet kur būtų galima gauti ir aš nežinau g.gif

na manau reiktu ieskot uz juru mariu, nes lt tikrai neteko matyt, na nebent dar neto parduotuves turi kurios nors g.gif
Atsakyti
Kaspinėlis :­], mazojira, Vilniaus (Š.miestely), Šiaulių Thomas Philippse esu įvairių pločių, dydžių įsigijusi - su vaivorykštėmis, kūdikiškų, dovaninių, gėlių, smile'iškų smile.gif
p.s. jų ne visada būna, kartkartėmis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leita: 18 rugsėjo 2011 - 14:46
QUOTE(Leita @ 2011 09 18, 16:44)
Kaspinėlis :], mazojira, Vilniaus (Š.miestely), Šiaulių Thomas Philippse esu įvairių pločių, dydžių įsigijusi - su vaivorykštėmis, kūdikiškų, dovaninių, gėlių, smile'iškų smile.gif
p.s. jų ne visada būna, kartkartėmis

Tai va, o aš kai iš mažo miestelio tai niekur ir nerasiu verysad.gif O taip norėčiau, nes tikrai būtų gražu ir ne kaip kiekvienais metais su ta balta paprasta lipnia juosta pakuoti dovanas, o va su tokia Kalėdiška smile.gif
Atsakyti
Leita ačiū už info, būtinai pasižiūrėsiu Thomas Philippse
na niekada tokio grožio nemačiau šioje parduotuvėje, bet jei rasčiau tai būtinai nupirkčiau ir Kaspinėli tau atsiūsčiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis smile.gif
,2011 09 20, 10:57]O taip norėčiau, nes tikrai būtų gražu ir ne kaip kiekvienais metais su ta balta paprasta lipnia juosta pakuoti dovanas
tas vietas, kurias užklijuoji skaidria juostele išpaišyk kokiais ornamentais (juodu, sidabriniu, auksiniu, raudonu ar kt. spalvos) rašikliu, o po to klijuok ta juostele. Sukis paprastuoju, bet neprasčiausiu būdu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leita: 25 rugsėjo 2011 - 13:51
QUOTE(Leita @ 2011 09 25, 15:49)
tas vietas, kurias užklijuoji skaidria juostele išpaišyk kokiais ornamentais (juodu, sidabriniu, auksiniu, raudonu ar kt. spalvos) rašikliu, o po to klijuok ta juostele. Sukis paprastuoju, bet neprasčiausiu būdu wink.gif

Galimas ir toks variantas, bet kai nesu labai darbšti, kūrybinga ir kruopšti tai man priimtinesnis variantas papraščiausiai užklijuoti tą juostelę tongue.gif Nors pasiūlymas tikrai geras mirksiukas.gif
Atsakyti
tai va šiandien aplankiau minėtą krautuvę - šventėmis dar nekvepia ir nieko panašaus į tokias juosteles dar nėra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mazojira @ 2011 09 29, 20:16)
tai va šiandien aplankiau minėtą krautuvę - šventėmis dar nekvepia ir nieko panašaus į tokias juosteles dar nėra verysad.gif

Manau kokį gruodžio mėnesį turėtų būti. smile.gif Reik dar po internetą panaršyti, paieškoti 4u.gif
Atsakyti