Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų (į)pakavimas- II dalis

Dar keletas mano ipakuotu dovaneliu:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Viskas tiesiog nuostabu wub.gif bet šita dovanėlė kažkaip negražiai padaryta,nes juostelės nelygiai sukarpytos, o ir adresato kortelė su užrašu kažkaip sumakaluota, ar čia fotošopo kaltė ?

QUOTE(SummerXXX @ 2010 12 19, 18:34)

Atsakyti
o cia mano kelios supakuotos dovanos 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 12 19, 17:50)
Viskas tiesiog nuostabu  wub.gif  bet šita dovanėlė kažkaip negražiai padaryta,nes juostelės nelygiai sukarpytos, o ir adresato kortelė su užrašu kažkaip sumakaluota, ar čia fotošopo kaltė ?



cia su kompu uzdengiau vardus. O del juosteliu, tai taip - paskubejau blush2.gif
Atsakyti
Gal pasufleruotumėt kur galėčiau nusipirkti celofano g.gif Vilniuje g.gif Kažkaip niekur neaptinku schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(selen @ 2010 12 19, 23:15)
Gal pasufleruotumėt kur galėčiau nusipirkti celofano  g.gif Vilniuje g.gif Kažkaip niekur neaptinku  schmoll.gif

o as Kaune niekur nerandu, to kur geles susuka tokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2010 12 19, 22:54)
o as Kaune niekur nerandu, to kur geles susuka tokio  g.gif


na pas mus klaipedoj akropolio maximoj ju pilna, prie pakuojamo popieriaus rolleyes.gif
Atsakyti
Aš Thomas Philipps'e pirkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dkiskiene @ 2010 12 17, 18:43)
Man sita labai patiko nes neperkrauta  blush2.gif

ir man labai patiko si mintis, taip paprasta ir grazu ir tikrai neperkrauta. thumbup.gif As kai kiekvienais metais pakuoju dovanas i salafanus + kaspineliai ivairus, tai man si ideja tokia nauja ir miela pasirode, reiks kitais metais pabandyti, nes siais jau nebespesiu tikriausiai...Skaiiistė saunuole 4u.gif uz ideja
Atsakyti
QUOTE(selen @ 2010 12 19, 22:15)
Gal pasufleruotumėt kur galėčiau nusipirkti celofano  g.gif Vilniuje g.gif Kažkaip niekur neaptinku  schmoll.gif


Jyske paieskok 4u.gif
Atsakyti
Šią savaitę pradedu pakuoti. Va su viena pasirodau, kitas įkelsiu rytoj
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2010 12 20, 11:41)


grazus popierius wub.gif
Atsakyti