Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų (į)pakavimas- II dalis

QUOTE(NickaD @ 2010 12 17, 00:29)
Merginos, norėjau paklausti o kur gauti tokio popieriaus?
user posted image
Kažkaip galva neveikia man.. g.gif  g.gif  g.gif


pas savo draugo mama radau senovinio tapetinio popieriaus, kurio nugarine puse yra buten sitokios spalvos mirksiukas.gif jau pora dovanu suvyniojau i sitoki popieriu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 12 17, 01:15)
Sveikos  smile.gif  Šiemet sugalvojau dovanas pakuoti štai taip.  Mano darbelis,atiduodu Jūsų teismui  smile.gif 
Jau visas dovanas,kurios nupirkots, šitaip supakavau  smile.gif

grazu bigsmile.gif o snaiges irgi pati karpei? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(birutea @ 2010 12 17, 06:12)
4u.gif  l gal turite ideja, kaip iteikti laikrascio prenumerata?smile.gif idomiai, nedave nei kvito jokio, nieko, tik ceki sad.gif
tai va, reikia, kad butu ne is karto, (kad va dovanoju jums prenumerata biggrin.gif ir aisku grazu smile.gif

Gal einamojo mėnesio žurnalą ar laikraštį (kas ten per prenumerata) susukti gražiai ir perrišti kaspinu... Su prierašu, jog dovana - prenumerata. Čekio gal nedėčiau, juk dovanų kainų niekas nesako. smile.gif Arba padaryti atviruką, kuriame kažkaip užsiminti apie dovanos esmę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2010 12 17, 14:45)
grazu  bigsmile.gif  o snaiges irgi pati karpei?  bigsmile.gif


aga, man irgi idomu ax.gif nes snaiges tai superines wub.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2010 12 17, 15:45)
grazu  bigsmile.gif  o snaiges irgi pati karpei?  bigsmile.gif



Aha,pati karpiau,mėgstu karpyti blush2.gif o snaigę nusižiūrėjau nuo vienos mamytės iš SM va čia
http://www.supermama...?...28788&st=96
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 12 17, 15:39)
Gal einamojo mėnesio žurnalą ar laikraštį (kas ten per prenumerata) susukti gražiai ir perrišti kaspinu... Su prierašu, jog dovana - prenumerata. Čekio gal nedėčiau, juk dovanų kainų niekas nesako. smile.gif Arba padaryti atviruką, kuriame kažkaip užsiminti apie dovanos esmę 4u.gif



drinks_cheers.gif arba į didelį voką su gražiu užrašu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 12 17, 15:52)
Aha,pati karpiau,mėgstu karpyti  blush2.gif    o snaigę nusižiūrėjau nuo vienos mamytės iš SM  va čia 
http://www.supermama...?...28788&st=96


sunku man is cia nusiziureti blush2.gif o gal yra kokios nors ale "schemos", ta prasme butu labai naudinga pamatyti dar neislankstyta varianta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 12 17, 18:47)
sunku man is cia nusiziureti blush2.gif  o gal yra kokios nors ale "schemos", ta prasme butu labai naudinga pamatyti dar neislankstyta varianta ax.gif



Na aš tai nelanksčiau kaip įprasta,bet atsispausdinau ir kiekviena atskirai karpiau,visus išlinkimus ir skylutes....

va ką gali nuotraukų apdirbimo programa....spausdinausi tokias 4 snaiges ant A4 lapo ir po vieną karpiau.

user posted image

Bet kažkur esu mačiusi schemas kaip reikia iškarpyti trikampėlį,kad gautųsi graži snaigė....paieškosiu, įkelsiu nuorodą.
Papildyta:
Va radau vieną paveikslėlį,gal padės

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 12 17, 01:15)
Sveikos  smile.gif  Šiemet sugalvojau dovanas pakuoti štai taip.  Mano darbelis,atiduodu Jūsų teismui  smile.gif 
Jau visas dovanas,kurios nupirkots, šitaip supakavau  smile.gif
user posted image

Man sita labai patiko nes neperkrauta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 12 17, 00:15)
Sveikos  smile.gif  Šiemet sugalvojau dovanas pakuoti štai taip.  Mano darbelis,atiduodu Jūsų teismui  smile.gif 

Man toks pakavimas gal per oficialus Kalėdoms ir drįsčiau pasakyt, kad kiek ir šaltokai atrodo. wink.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, gal turite kokią įdėja kaip įpakuoti/įvynioti Pandoros stiliaus apyrankę?
Baigiasi mano ištekliai.. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dkiskiene @ 2010 12 17, 20:43)
Man sita labai patiko nes neperkrauta  blush2.gif


Ačiū labai 4u.gif

QUOTE(Simph @ 2010 12 18, 00:13)
Man toks pakavimas gal per oficialus Kalėdoms ir drįsčiau pasakyt,  kad kiek ir šaltokai atrodo. wink.gif


Dėkui už nuomonę, kiekvienam savo smile.gif O kai nesinori leisti pinigų šilkinėms juostelės ir labai brangiems popieriams tai vertiesi kaip gaunasi biggrin.gif Ir gyvai biški geriau atrodo nei foto ax.gif
Atsakyti