Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinių dovanų (į)pakavimas- II dalis

gal turite ideja kaip supakuoti slepetes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(karolka111 @ 2010 12 16, 14:02)
gal turite ideja kaip supakuoti slepetes? g.gif


siaip isradingai galima jas ipakuoti i plastikini buteli rolleyes.gif jei ju padas minkstas.
pvz nuo colos buteli ties dugnu nuplauji ir ikisi tapkes tada ta ipjovima uzklijuoji lipnia juosta ir jau pagal vaizduote ir isradinguma papuosiamas butelys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2010 12 16, 14:07)
siaip isradingai galima jas ipakuoti i plastikini buteli  rolleyes.gif  jei ju padas minkstas.
pvz nuo colos buteli ties dugnu nuplauji ir ikisi tapkes tada ta ipjovima uzklijuoji lipnia juosta ir jau pagal vaizduote ir isradinguma papuosiamas butelys mirksiukas.gif

jos tokios siltos didesnes, tai nelabai tilptu blush2.gif , bet ideja idomi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(karolka111 @ 2010 12 16, 15:30)
jos tokios siltos didesnes, tai nelabai tilptu blush2.gif  , bet ideja idomi  thumbup.gif




As tai pokuociau i permatoma popieriu, prideciau dar koki dideli sokolada ir uzriskiau rysku kaspina, na banalu, bet vis tiek grazu wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
o aš tiesiog vyniavau i popierių, aišku, man taip gražiau ir įdomiau nei į maišelius blush2.gif , nors pakuotoja ir ne kokia esu, bet įdėjau daug širdies ax.gif , ir štai kas gavosi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2010 12 16, 16:29)
o aš tiesiog vyniavau i popierių, aišku, man taip gražiau ir įdomiau nei į maišelius  blush2.gif , nors pakuotoja ir ne kokia esu, bet įdėjau daug širdies  ax.gif , ir štai kas gavosi

Kiek dovanų. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 12 15, 17:12)
va imetu ir nuotraukytes cool.gif
super smile.gif
QUOTE(Reginiukas @ 2010 12 16, 15:29)
o aš tiesiog vyniavau i popierių <...> bet įdėjau daug širdies  ax.gif , ir štai kas gavosi
oho kokia gausybė dovanų biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

sm kitą dovanų pakavimo tema
forumo tema

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Merginos, norėjau paklausti o kur gauti tokio popieriaus?
user posted image
Kažkaip galva neveikia man.. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Šiemet sugalvojau dovanas pakuoti štai taip. Mano darbelis,atiduodu Jūsų teismui smile.gif
Jau visas dovanas,kurios nupirkots, šitaip supakavau smile.gif


user posted image
Atsakyti
4u.gif l gal turite ideja, kaip iteikti laikrascio prenumerata?smile.gif idomiai, nedave nei kvito jokio, nieko, tik ceki sad.gif
tai va, reikia, kad butu ne is karto, (kad va dovanoju jums prenumerata biggrin.gif ir aisku grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(birutea @ 2010 12 17, 08:12)
4u.gif  l gal turite ideja, kaip iteikti laikrascio prenumerata?smile.gif idomiai, nedave nei kvito jokio, nieko, tik ceki sad.gif
tai va, reikia, kad butu ne is karto, (kad va dovanoju jums prenumerata biggrin.gif ir aisku grazu smile.gif



Aš paimčiau popieriau lapą ir rašyčiau laišką. Pvz.:

Mielas ....
Nuo seno žinau jog tu mėgsti skaityti,ne tik knygas bet ir žurnalus.
Netruko ilgai pastebėti,jog tavo mėgstamiausias žurnalas - .......
Taigi pamaniau džiuginti tave ištisus metus,savo pašto dėžutėje jau nuo kito mėnesio lauk staigmenų.
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 12 17, 00:15)
Sveikos  smile.gif  Šiemet sugalvojau dovanas pakuoti štai taip.  Mano darbelis,atiduodu Jūsų teismui  smile.gif 

labai paprasta,kuklu ir tikrai labai grazu wub.gif
QUOTE(birutea @ 2010 12 17, 06:12)
4u.gif  l gal turite ideja, kaip iteikti laikrascio prenumerata?smile.gif idomiai, nedave nei kvito jokio, nieko, tik ceki sad.gif
tai va, reikia, kad butu ne is karto, (kad va dovanoju jums prenumerata biggrin.gif ir aisku grazu smile.gif


o jus jei norit neiskarto iteikti, galima po eglute padeti uzuomina kur ieskoti, toj vietoj dar viena uzuomina..ir taip kiek norisi..kad ieskotojas pats ja susirastu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undi: 17 gruodžio 2010 - 09:09