Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

sveikos, kur nusipirkti kaune siuvinejimo medziagytes ir kiek ji kainuoja? aciu
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2011 08 17, 19:24)
sveikutės mano likimo seserys  biggrin.gif

reikia lb jūsų pagalbos. Tos kurios darot atvirukus patarkit, kAIP  jūs juos klijuojat? Man kaip jis išdžiūsta, popierius gaunasi ne lygus, o vingiuotas (kaip šlapias popierius išdžiūva panašiai būna), o norėtųsi , kad būtų lygus  verysad.gif  Aš klijuoju per visą plotį, norisi, kad ilgai laikytų, nenukristų, o gal reikia tik galiukus klijuoti  g.gif  HELP

Labai dėkui už pagalbą  4u.gif  smile.gif


Aš klijuoju dvipuse lipnia juostele (iš tikrųjų tai mano vyras klijuoja hihihi.gif , nes jis labai kruopštus). Išklijuoja visą plotą, paprastai siuvinukas būna mažesnis už visą sulenktą atvirutę, tai ne tik siuvinukas, bet ir kraštai patikimai prilimpa. Kolkas niekas nesiskundė, kad atlipo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 17, 19:10)
Jei tiek daug platesnis kaip tavo įkeltam pavyzdėlyje, tai bent jau man nelabai gražu ax.gif Čia aišku skonio reikalas, kažkam gal ir toks rėminimas labai labai, bet man gražiau kai visur vienodai mirksiukas.gif


Gal šiek tiks mažiau platesnis nei paveikslėlyje. Man irgi gražiau kai vienodai viršuje ir apačioje, bet kaina dviguba, tai ir galvoju ką daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(j_tina87 @ 2011 08 17, 16:08)
Siuliciau jums siuti toki apvalkala, kaip kad sasiuviniui. tada tikrai bus galima nuvilkti ir isskalbti. Pasisiutumete apvalkala o pvz paveiksliuka prisiutumete, arba jei ant lino, tada issiusiuvinetumete ir tada jau siutumete, arba pirma pasisiutumete apvalkama, o tada siuvinetumete smile.gif Nzn ar aiskiai parasiau  blush2.gif
Cia kelatas pavyzduku, kaip tai galima padaryti, tik tiek, kad cia daugiau is siuvimo puses  4u.gif

aš irgi apie tokį apvalkalą galvojau, tik kadangi iš manęs labai prasta siuvėja (siuvinėt moku ir mėgstu, o pagalvojus apie siuvimą net nupurto), todėl ir klausiau kaip padaryti tai blush2.gif labai ačiū už pagalbą 4u.gif

baigiau šiandien brolio metriką (pasirodysiu, kai bus įrėmintas), ir gal jau pusdienį ieškau, ką toliau siuvinėti nu ir niekas neprilimpa, randu gražių paveiksliukų, nu bet jie tik tiesiog gražūs, bet nė vienas neužkerėjo kad labai labai norėčiau jį siuvinėt g.gif ar ir jum taip būna? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 08 17, 17:24)
jeigu pusinis, tai langelis padalintas per puse zenkleliu / arba \ ir abiejose pusese skirtingi zenkliukai (pavyzdziui tokio zymejimo nemazai salia tu juodu kvadrateliu "sankaupos"), o zymejimas, kuri schemoje apibraukei, reiskia, kad kryziuka reikia daryti pailga, t. y., jis uzima puse langelio, bet yra visas kryziukas, ne pusinis. Nezinau, kaip cia geriau paaiskinti, o nupiesto pavyzdzio rasti nepavyksta. Bet gal suprasi, - rezultate vietoj vieno kryzelio tame paciame langelyje turi tilpti du

X  normalus kryzelis
xx  du pailgi mazesni kryzeliai salia vienas kito, tik pagal tavo schema, jie turi buti vienas po kitu, o ne salia. Tikiuosi, nors kazkiek suprantama  doh.gif

nesupratau umn.gif reiktu parodyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 08 17, 21:29)
nesupratau  umn.gif reiktu parodyt  ax.gif

Aš suprantu, kad reiktų daryti taip (tik tavo parodytu atveju horizontaliai):
user posted image
Atsakyti

QUOTE(Sandrulia @ 2011 08 17, 22:37)
Aš suprantu, kad reiktų daryti taip (tik tavo parodytu atveju horizontaliai):

Visiškai teisingai drinks_cheers.gif Antrasis paveikslėlis, tik horizontaliai mirksiukas.gif
Atsakyti
na va, su paveiksleliu turetu buti aiskiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 17, 20:19)
bet nė vienas neužkerėjo kad labai labai norėčiau jį siuvinėt g.gif  ar ir jum taip būna? ax.gif

Būna būna, dar būna atvejų kai žmogus pats išsirenka ką jam išsiuvinėti, o tau tiesiog rankos nekyla, nemiela nors tu ką. Kartais pamatai ir supranti, kad nori būtent tą ir tą siuvinėti, ir net labai lengvai įsivaizduoji kam tas darbas būtų skirtas
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 17, 18:19)
baigiau šiandien brolio metriką (pasirodysiu, kai bus įrėmintas), ir gal jau pusdienį ieškau, ką toliau siuvinėti nu ir niekas neprilimpa, randu gražių paveiksliukų, nu bet jie tik tiesiog gražūs, bet nė vienas neužkerėjo kad labai labai norėčiau jį siuvinėt g.gif  ar ir jum taip būna? ax.gif

tau gerai,kad neissirenki biggrin.gif o vat su manim yra beda...as jau tikrai tris paveikslus i prieki zinau,kuriuos tikrai noriu siuvineti biggrin.gif beda tame,kad jie nera mazi,ir viena issiuvineti gali truktu daigiau nei metai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2011 08 17, 22:37)
Aš suprantu, kad reiktų daryti taip (tik tavo parodytu atveju horizontaliai):


nu ziuresim kaip ten gausis,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j_tina87 @ 2011 08 17, 14:08)
Siuliciau jums siuti toki apvalkala, kaip kad sasiuviniui. tada tikrai bus galima nuvilkti ir isskalbti. Pasisiutumete apvalkala o pvz paveiksliuka prisiutumete, arba jei ant lino, tada issiusiuvinetumete ir tada jau siutumete, arba pirma pasisiutumete apvalkama, o tada siuvinetumete smile.gif Nzn ar aiskiai parasiau  blush2.gif
Cia kelatas pavyzduku, kaip tai galima padaryti, tik tiek, kad cia daugiau is siuvimo puses  4u.gif
http://www.craftpass...al-pattern.html
http://craftblog.com...cover-tutorial/
http://www.aspoonful...book-cover.html



Ačiū už labai geras nuorodas. Visur ieškojau tokio aprengimo būdo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 08 18, 10:31)
tau gerai,kad neissirenki  biggrin.gif  o vat su manim yra  beda...as jau tikrai tris paveikslus i prieki zinau,kuriuos tikrai noriu siuvineti  biggrin.gif beda tame,kad jie nera mazi,ir viena issiuvineti gali truktu daigiau nei metai  doh.gif

pas mane visada yra planu i prieki ka siuvinesiu,bet jie daznai keiciasi lotuliukas.gif

klaipedietes jus ewa internetu uzsisakot ?siaip zinau kad ewo dar pirkti yra zardej iki pasaze,bet ten tik vienos spalvos.galvoju uzsisakyti g.gif bet man reikia tokio,zinancios gal galit pasakyt kokio nr sis ax.gif arba panasu pasiulyt ax.gif

user posted image



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 rugpjūčio 2011 - 10:05