Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Jurate0111 @ 2011 08 17, 13:32)
Reikia imti abiejų nurodytų siūlų po vieną giją, abi skirtingų siūlų gijas suverti į adatą ir siuvinėti dviems siūliukais

QUOTE(VaiVi @ 2011 08 17, 13:46)
drinks_cheers.gif Aš irgi manau, kad ten "blend'as" smile.gif Strand reiškia giją, taigi skaičius nurodo kiek kokios spalvos gijų imti - visų reikia imti po dvi gijas, o tų kur klausiate - po vieną dviejų skirtingų spalvų mirksiukas.gif


kur jus cia blendinga matot g.gif juk aiskiai parasyta, kad vienu spalvu imamas siulas is dvieju, kitu spalvu is vienos gijos. Jei buna blendingas, tai buna dvi skirtingos spalvos, reiskia ir skirtingi siulu numeriai prie vieno simbolio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 08 17, 14:56)
panasu kad spalvos buvo neteisingai surasytos  ax.gif

Vaje... Šitas žymiai gražesnis... Tikrai kad spalvytės kažkaip sumaišytos unsure.gif

QUOTE(rnikole @ 2011 08 17, 13:05)

user posted image


QUOTE(vasarė @ 2011 08 17, 15:13)
kur jus cia blendinga matot  g.gif juk aiskiai parasyta, kad vienu spalvu imamas siulas is dvieju, kitu spalvu is vienos gijos. Jei buna blendingas, tai buna dvi skirtingos spalvos, reiskia ir skirtingi siulu numeriai prie vieno simbolio cool.gif

Pacitavau paveiksliuką, nes bent jau aš jame aiškiai matau, kad prie simbolio # nurodyta 1 DMC 436 ir 1 DMC 435, prie X 437 ir 945 ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 17 rugpjūčio 2011 - 14:19
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 17, 15:18)
Vaje... Šitas žymiai gražesnis... Tikrai kad spalvytės kažkaip sumaišytos unsure.gif
Pacitavau paveiksliuką, nes bent jau aš jame aiškiai matau, kad prie simbolio # nurodyta 1 DMC 436 ir 1 DMC 435, prie X 437 ir 945 ir t.t.


nu atrodo pagal pateiktus numerius siuvinejau.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2011 08 17, 16:29)
nu atrodo pagal pateiktus numerius siuvinejau.. g.gif

pateikti nevisada teisingi,jai tai vervaco .nes ju rinkiniuose kodu nera ,ir sunku atsekti kodukus pagal pateiktus spalvu pavadinimus.todel yra sumaisomos spalvos.as taipat siuvineju siuo metu niekam nesiuvineta vervaco metrika,ir kol kas nezinau kaip gausis,nes schema neoriginali. ax.gif

pas tave taipat is pm i grafika padaryta schema,taigi ir kodai gali buti neaiskus.


ir ziuriu kad ir po viena siuliuka cia surasyta siuvineti,originalioje schemoje visur po du,ir jokiu blendingu ten nera schmoll.gif


rnikole tavo schemutes spalvu raktas turejo buti toks ax.gif

user posted image

pagal spalvu pavadinimus turi buti kodukai ,aisku juos susieskoti reikia unsure.gif ax.gif



o as mergaites su klausimu del HERITAGE


user posted image


cia turbut pusinis,vienos spalvos,ir kitos spalvos,o kaip zinoti i kokia puse unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 rugpjūčio 2011 - 14:57
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 17, 12:29)
man irgi nerodo knygutės verysad.gif

o kalbant apie knygelių apvilkimą, turiu ne vieną nuorodą, kaip paprastai apvilkti knygelę "visam laikui", bet žinau kad kažkas iš jūsų velkate knygeles, kad būtų galima jas nuvilkti ir išskalbti.



Siuliciau jums siuti toki apvalkala, kaip kad sasiuviniui. tada tikrai bus galima nuvilkti ir isskalbti. Pasisiutumete apvalkala o pvz paveiksliuka prisiutumete, arba jei ant lino, tada issiusiuvinetumete ir tada jau siutumete, arba pirma pasisiutumete apvalkama, o tada siuvinetumete smile.gif Nzn ar aiskiai parasiau blush2.gif
Cia kelatas pavyzduku, kaip tai galima padaryti, tik tiek, kad cia daugiau is siuvimo puses 4u.gif
http://www.craftpass...al-pattern.html
http://craftblog.com...cover-tutorial/
http://www.aspoonful...book-cover.html
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 08 17, 15:40)

o as mergaites su klausimu del HERITAGE

cia turbut pusinis,vienos spalvos,ir kitos spalvos,o kaip zinoti i kokia puse  unsure.gif


jeigu pusinis, tai langelis padalintas per puse zenkleliu / arba \ ir abiejose pusese skirtingi zenkliukai (pavyzdziui tokio zymejimo nemazai salia tu juodu kvadrateliu "sankaupos"), o zymejimas, kuri schemoje apibraukei, reiskia, kad kryziuka reikia daryti pailga, t. y., jis uzima puse langelio, bet yra visas kryziukas, ne pusinis. Nezinau, kaip cia geriau paaiskinti, o nupiesto pavyzdzio rasti nepavyksta. Bet gal suprasi, - rezultate vietoj vieno kryzelio tame paciame langelyje turi tilpti du

X normalus kryzelis
xx du pailgi mazesni kryzeliai salia vienas kito, tik pagal tavo schema, jie turi buti vienas po kitu, o ne salia. Tikiuosi, nors kazkiek suprantama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 08 17, 15:40)
o as mergaites su klausimu del HERITAGE
cia turbut pusinis,vienos spalvos,ir kitos spalvos,o kaip zinoti i kokia puse  unsure.gif

Čia plokščias pilnas (nesugalvoju kaip pavadinti rolleyes.gif ). Siuvinėjant ant lino per du siūliukus, šituose reikia siuvinėti į šoną per du, o žemyn per vieną - taip gausis du plonučiais kryžiukai vienas virš kito. Tikiuosi aiškiai aš čia parašiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 17 rugpjūčio 2011 - 15:26
Dabar ir as su klausimu, gal kuri is jusu mokate prancuziskai, o gal esate cia uzsiregistravusios?
http://www_megghy_co...svit-30627.html
Kazkada seniai Misissipe10 klause apie sias schemas. Jei kartais galetumete, man reiktu visu triju feju schemuciu blush2.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(j_tina87 @ 2011 08 17, 16:26)
Dabar ir as su klausimu, gal kuri is jusu mokate prancuziskai, o gal esate cia uzsiregistravusios?
http://www_megghy_co...svit-30627.html
Kazkada seniai Misissipe10 klause apie sias schemas. Jei kartais galetumete, man reiktu visu triju feju schemuciu  blush2.gif  4u.gif


Nebereikia, pavargau truputi ir prisiregistravau, jei reikes scemuciu, rasykite smile.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit - jei rėminčiau metriką į A4 formato rėmelį (tą kur jau gatavi būna) ar labai blogai, jei paspartas būtų maždaug kaip šiame paveikslėlyje (šonuose siauresnis, viršuje ir apačioje - platesnis):

user posted image

Ar visgi netaupyti ir užsakyti rėmą ir paspartą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 17, 15:18)
Pacitavau paveiksliuką, nes bent jau aš jame aiškiai matau, kad prie simbolio # nurodyta 1 DMC 436 ir 1 DMC 435, prie X 437 ir 945 ir t.t.

4u.gif 4u.gif 4u.gif
blush2.gif
reikes didesniu dioptriju ieskot lens.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 08 17, 17:32)
Merginos, patarkit - jei rėminčiau metriką į A4 formato rėmelį (tą kur jau gatavi būna) ar labai blogai, jei paspartas būtų maždaug kaip šiame paveikslėlyje (šonuose siauresnis, viršuje ir apačioje - platesnis):

Jei tiek daug platesnis kaip tavo įkeltam pavyzdėlyje, tai bent jau man nelabai gražu ax.gif Čia aišku skonio reikalas, kažkam gal ir toks rėminimas labai labai, bet man gražiau kai visur vienodai mirksiukas.gif

vasare, visiems pasitaiko mirksiukas.gif aš va blend'u blending'ą išvadinau - ir pačiai atrodė, kad kažkaip ne taip vadinasi, net kabutes uždėjau, bet "ing" prikabinti nesumąsčiau ax.gif
Atsakyti
sveikutės mano likimo seserys biggrin.gif

reikia lb jūsų pagalbos. Tos kurios darot atvirukus patarkit, kAIP jūs juos klijuojat? Man kaip jis išdžiūsta, popierius gaunasi ne lygus, o vingiuotas (kaip šlapias popierius išdžiūva panašiai būna), o norėtųsi , kad būtų lygus verysad.gif Aš klijuoju per visą plotį, norisi, kad ilgai laikytų, nenukristų, o gal reikia tik galiukus klijuoti g.gif HELP

Labai dėkui už pagalbą 4u.gif smile.gif
Atsakyti