Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(I.V.A. @ 2011 08 16, 16:18)
Pagaliau, po 9 men. smile.gif gime manoji "Gorgeuos"


wow,ispudinga! thumbup.gif

QUOTE(Bianca @ 2011 08 16, 17:07)

miela 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 08 16, 22:43)
O aš šiandien pagaliau prisiruošiau pažaisti su knygele. Rezultatu nesu labai patenkinta- dar teks pasitreniruoti su priešlapiais ir kampeliais, bet procesas patiko  biggrin.gif
taigi rezultatas- lietuviškas linas, siuvimo siūlas, žmogelis iš kažkokio seno Lena žurnalo:


Jau pamačiau albume - žmogelis labai juokingas, knygelė atrodo puikiai thumbup.gif
Atsakyti
man irgi nerodo knygutės verysad.gif

o kalbant apie knygelių apvilkimą, turiu ne vieną nuorodą, kaip paprastai apvilkti knygelę "visam laikui", bet žinau kad kažkas iš jūsų velkate knygeles, kad būtų galima jas nuvilkti ir išskalbti. Gal yra kokių nuorodų kaip tai padaryti? ax.gif galvoju apie darbo knygą dovanai, bet kadangi dažnai naudojamas dalykas tai susiteptų per tuos metus g.gif

knygelę jau mačiau nuėjus į paraše esantį albumą - nors tobulėti visada ir visoms yra kur, bet šiaip atrodo labai gražiai 4u.gif ir paveiksliukas labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metaxa: 17 rugpjūčio 2011 - 11:32

Aš irgi ruošiuosi pabandyti apvilkti knygelę, tai vilksiu pagal šią nuorodą: Knygelės apvilkimas
[/quote]


Oi kaip smagu,kad pasidalinot nuoroda, bandysiu ir as smile.gif
Atsakyti
sveikos,

siuvineju dar nesenei, bet va susiduriau su tuo kad nelabai suprantu kodel prie vieno simbolio dvieji siulai, gal gali kas nors man paaiskinti?

user posted image
is anskto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rnikole: 17 rugpjūčio 2011 - 12:06
QUOTE(rnikole @ 2011 08 17, 14:05)
sveikos,

siuvineju dar nesenei, bet va susiduriau su tuo kad nelabai suprantu kodel prie vieno simbolio dvieji siulai, gal gali kas nors man paaiskinti?

Kai siuvinėji skirtingom gijom, tai gaunasi kitoks vaizdas. Kur dviem - iškilesnis, ryškesnis, o kur vienu- tai toks šviesesnis tonas gaunasi, nei siuvinėjant dviem. Man teko siuvinėt panašiai.
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2011 08 17, 12:05)
sveikos,

siuvineju dar nesenei, bet va susiduriau su tuo kad nelabai suprantu kodel prie vieno simbolio dvieji siulai, gal gali kas nors man paaiskinti?

is anskto dekoju 4u.gif


Reikia imti abiejų nurodytų siūlų po vieną giją, abi skirtingų siūlų gijas suverti į adatą ir siuvinėti dviems siūliukais
Atsakyti
QUOTE(Jurate0111 @ 2011 08 17, 13:32)
Reikia imti abiejų nurodytų siūlų po vieną giją, abi skirtingų siūlų gijas suverti į adatą ir siuvinėti dviems siūliukais

drinks_cheers.gif Aš irgi manau, kad ten "blend'as" smile.gif Strand reiškia giją, taigi skaičius nurodo kiek kokios spalvos gijų imti - visų reikia imti po dvi gijas, o tų kur klausiate - po vieną dviejų skirtingų spalvų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 17, 13:09)
Kai siuvinėji skirtingom gijom, tai gaunasi kitoks vaizdas. Kur dviem - iškilesnis, ryškesnis, o kur vienu- tai toks šviesesnis tonas gaunasi, nei siuvinėjant dviem.  Man teko siuvinėt panašiai.

o ka daryti jei siuvineju viena gija?

kaip pvz pries paskutinis mano darbelis siuvinetas su viena gija ir si paveiksleli mastau taip pat daryti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rnikole: 17 rugpjūčio 2011 - 13:14
QUOTE(rnikole @ 2011 08 17, 14:12)
o ka daryti jei siuvineju viena gija?

Kaip tik siuvinukas po ranka, tai išnagrinėjau siūliukus ax.gif Paėmus vieną giją matosi, kad ji iš dviejų siūliukų susukta, tai prie didelių norų, galima ir tą vieną giją į du siūliukus padalinti mirksiukas.gif

Gražus darbelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaiVi: 17 rugpjūčio 2011 - 13:26
QUOTE(VaiVi @ 2011 08 17, 14:26)
Kaip tik siuvinukas po ranka, tai išnagrinėjau siūliukus ax.gif Paėmus vieną giją matosi, kad ji iš dviejų siūliukų susukta, tai prie didelių norų, galima ir tą vieną giją į du siūliukus padalinti mirksiukas.gif

Gražus darbelis mirksiukas.gif


dekui labai uz konsultacija smile.gif ir uz komplimenta, cia buvo draugei dovana smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2011 08 17, 15:12)
o ka daryti jei siuvineju viena gija?

kaip pvz pries paskutinis mano darbelis siuvinetas su viena gija ir si paveiksleli mastau taip pat daryti


panasu kad spalvos buvo neteisingai surasytos ax.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 rugpjūčio 2011 - 14:00