Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Raidelė graži- visai geras eksperimentas 4u.gif
katinėlis- meilus (nors ir aš su jais nedraugauju).
O aš šiandien pagaliau prisiruošiau pažaisti su knygele. Rezultatu nesu labai patenkinta- dar teks pasitreniruoti su priešlapiais ir kampeliais, bet procesas patiko biggrin.gif
taigi rezultatas- lietuviškas linas, siuvimo siūlas, žmogelis iš kažkokio seno Lena žurnalo:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 08 16, 21:43)
O aš šiandien pagaliau prisiruošiau pažaisti su knygele.


Chi, koks fainas motyvas bigsmile.gif Smagus darbas thumbup.gif

Nugi ieškau įkvėpimo... rolleyes.gif Noriu išsiuvinėti tėtei skirtuką knygai, jis turi du hobius - knygas (tam ir skirtukas) ir keliones. Dėl to šovė galvon, kad antroje skirtuko pusėje išsiuvinėsiu visas šalis, kurias jis yra aplankęs (teks siuvinėti ant smulkaus lino, kad tilptų, bet tai nieko). Bet va klausimas - ką pirmoj pusėj siuvinėti... g.gif Ot būčiau dėkinga už kokią idėją... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 16 rugpjūčio 2011 - 21:23
QUOTE(rasiux- @ 2011 08 16, 22:43)
O aš šiandien pagaliau prisiruošiau pažaisti su knygele. Rezultatu nesu labai patenkinta- dar teks pasitreniruoti su priešlapiais ir kampeliais, bet procesas patiko  biggrin.gif
taigi rezultatas- lietuviškas linas, siuvimo siūlas, žmogelis iš kažkokio seno Lena žurnalo:

Labai simpatiška knygutė ir jos herojus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 08 16, 21:43)
O aš šiandien pagaliau prisiruošiau pažaisti su knygele.

biggrin.gif knygutės pavadinimas - buvo labai didelis vėjas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 16 rugpjūčio 2011 - 22:33
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 16, 15:12)
Bet va klausimas - ką pirmoj pusėj siuvinėti...  g.gif Ot būčiau dėkinga už kokią idėją...  4u.gif



O man kilo klausimas - kaip tas salis siuvinesi? ju zemelapius, veliavas, pavadinimus?

Jei pavadinimus, tai gal kitoj pusej tiktu knyga?

As bandzius toki varianta ir toki
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 08 16, 22:29)
biggrin.gif  knygutės pavadinimas - buvo  labai didelis vėjas

Taigi prie jūros vaikštinėjo- tai ir suvėlė plaukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 08 17, 09:29)
Taigi prie jūros vaikštinėjo- tai ir suvėlė plaukus  biggrin.gif

thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, o sakykit, gal kuri turite koki pamokyma kaip tas knygutes taip graziai apvilkti unsure.gif pamaciau ir is karto isimylejau wub.gif o kaip ta grozi pasidaryti paciai, tai nelabai isivaizduoju. ax.gif
Atsakyti
o man knygutes nerodo ax.gif

Bianca tavo katukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 rugpjūčio 2011 - 09:38
Aš truputį su kvailoku klausimu. Gal šis metrikas yra kurios nors iš čia apsilankančių darbštuolių? user posted image
Jis paimtas iš FB vykstančio konkurso kurį skelbia kasiulai.lt
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 08 17, 10:37)
o man knygutes nerodo  ax.gif

Man irgi knygutės nerodo verysad.gif
Visų darbeliai labai šaunūs - kada beužsuktum yra į ką akis paganyt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ufff, kol viską perskaičiau, tik nebūk kelias dienas namuose, tai ir pasipila darbeliai.

[quote=Uodegyte,2011 08 12, 22:00]
ateinu su katik pabaigtu darbeliu smile.gif
[/quote]

Gražus darbelis, įdomu koks bus rėmas? Mane dažnai nustebina taikliai parinkti rėmeliai Jūsų darbeliams.

[quote=Dvi,2011 08 13, 03:04]
MTSA Pimentes d'Espelette. Cashel Dirty 28ct linas, AVAS ir soie surfine šilkas
... ir pagaliau po labai ilgo laiko savo rėmą suradę Marilyn Robertson katinai
[/quote]

Katinai nuostabūs, bet jau pipiriukai wub.gif


[quote=Džeinė,2011 08 13, 13:17]
Mano naujas darbelis (bus dovana jaunavedžiams biggrin.gif )
[/quote]

Originali dovana thumbup.gif . Giriu dar ir už tai, kad be schemos siuvinėjote.


[quote=paukščiukas,2011 08 13, 17:49]
Pagaliau ir aš turiu ką parodyti blush2.gif
[/quote]

Nuostabi mergiotė thumbup.gif , įlindau pažiūrėt kaip kitos atrodo - visa serija patiko.

[quote=lasvegiete,2011 08 14, 21:41]
Anklode ir seilinukai busimam mazyliui.
O cia toks mazas darbukas, pagalvele "Nojaus laivas" :
[/quote]

Labai švelnūs darbai gavosi, šaunuolė, kad ryžotės siuvinėti tokiomis sąlygomis.


[quote=raksa,2011 08 14, 23:12]
Labai apsileidau ir jau seniai bebuvau į temutę įlindusi, tai dabar pagaliau prisiruošiau savo paskutinių pusantrų metų darbelius įdėti. blush2.gif
Štai jie:
[/quote]

Batukai gražūs, aš irgi tokius esu išsiuvinėjusi, vestuvinis metrikas irgi puikus.


[quote=Princesė,2011 08 15, 13:52]
Pasirodau ir as su smulkiais darbeliais: uzrasai vaistazoliou maiseliams. Man gavosi kaip mazi savos kurybos paveiskliukai ax.gif
[/quote]

Šaunuolė, kad sugebate pati sukurti schemas. Darbeliai labai gražūs.

[quote=Pumpurėlis,2011 08 15, 19:31]
Pasiuvau galiausiai savo virtuvės pirštines cool.gif
Acufactum motyvai iš albumo Herbstgrusse, Zweigart Belfast linas, DMC siūlai ir Mill hill karoliukai. Antrai pusei naudotas lietuviškas margintas linas.
[/quote]

Pirštinės nustebino mane. Labai puikios, baltas pavydas mokančioms siūti.


[quote=P.Sh.,2011 08 15, 23:43]
Sveikutės,

Na judu į priekį lėtai, bet beliko tik BS'as ir raidės - bus metrikas broliukams.
[/quote]

Gražus, tik norėtųsi iš arčiau pažiūrėti.

[quote=Klajokle,2011 08 16, 11:28]
plastikine kanva
Procesas
[/quote]

Darbelis ant plastikinės kanvos puikus, bet jau procesas wub.gif , gražus paveikslas gausis.


[quote=pirmaargenta,2011 08 16, 15:15]
Pasirodau ir aš ką tik įrėmintą darbelį. Tikiuosi Dvi labai nesupeiks ax.gif ji siuvinėjo tokias raideles originale nurodytais siūliukais, o aš keičiau spalvas, siūlus, karoliukus. Žodžiu šviesinau darbelį ir bandžiau stipriai sumažinti savikainą. blush2.gif
[/quote]

Puiki raidelė, o dar kai tai mano raidė wub.gif


[quote=I.V.A.,2011 08 16, 19:18]
Pagaliau, po 9 men. smile.gif gime manoji "Gorgeuos"
[/quote]

Puiki mergina gimė, turėsit šaunų paveikslą.


[quote=Bianca,2011 08 16, 20:07]
Deja, nepabaigtas vestuvinis metrikas - pritrukau siulu remeliui uzbaigti - o ju nusipirkti keblumas.. tik po poros savaiciu teks pabaigti...
Neplautas, nelygintas - ir pati nezinau ar esu patenkinta gautu rezultatu... schmoll.gif g.gif
Matytas, taciau sikart jau turi semininke smile.gif
[/quote]

Vestuvinis metrikas puikus ir nematytas, katukas kaip gyvas, o metrikas labai mielas, šriftas parinktas idealiai.


[quote=rasiux-,2011 08 16, 22:43]
O aš šiandien pagaliau prisiruošiau pažaisti su knygele. Rezultatu nesu labai patenkinta- dar teks pasitreniruoti su priešlapiais ir kampeliais, bet procesas patiko
[/quote]

Deja, nesimato paveikslėlio...

P. S. Atsiprašau, kažkodėl negerai susicitavo.
Papildyta:
QUOTE(_Monce_ @ 2011 08 17, 11:32)
Mergaites, o sakykit, gal kuri turite koki pamokyma kaip tas knygutes taip graziai apvilkti  unsure.gif pamaciau ir is karto isimylejau  wub.gif  o kaip ta grozi pasidaryti paciai, tai nelabai isivaizduoju.  ax.gif


Aš irgi ruošiuosi pabandyti apvilkti knygelę, tai vilksiu pagal šią nuorodą: Knygelės apvilkimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 17 rugpjūčio 2011 - 10:52