Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

wub.gif wub.gif wub.gif Nespėju skaityti temos doh.gif Tik darbų nuotraukomis pasigrožėjau. Visom po 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pasirodau ir aš ką tik įrėmintą darbelį. Tikiuosi Dvi labai nesupeiks ax.gif ji siuvinėjo tokias raideles originale nurodytais siūliukais, o aš keičiau spalvas, siūlus, karoliukus. Žodžiu šviesinau darbelį ir bandžiau stipriai sumažinti savikainą. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 16, 14:15)
wub.gif  wub.gif  wub.gif Nespėju skaityti temos  doh.gif Tik darbų nuotraukomis pasigrožėjau. Visom po  4u.gif  4u.gif  4u.gif

http://gallery.ru/watch?ph=4ue-dlTqX
čia visai kitas vaizdas
labai gražu, o rėmai su stiklu?
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 16, 15:15)
Pasirodau ir aš ką tik įrėmintą darbelį. Tikiuosi Dvi labai nesupeiks  ax.gif ji siuvinėjo tokias raideles originale nurodytais siūliukais, o aš keičiau spalvas, siūlus, karoliukus. Žodžiu šviesinau darbelį ir bandžiau stipriai sumažinti savikainą. blush2.gif

Labai gražu ir dar nematytas bigsmile.gif Man patinka eksperimentuoti rolleyes.gif Tad manau, tavo darbas tik dar gražesnis tapo ir įgavo savitumo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 16, 14:15)
Pasirodau ir aš ką tik įrėmintą darbelį.

labai gražu wub.gif ir tikrai eksperimentas pavyko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 16, 13:15)
wub.gif  wub.gif  wub.gif Nespėju skaityti temos  doh.gif Tik darbų nuotraukomis pasigrožėjau. Visom po  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Pasirodau ir aš ką tik įrėmintą darbelį. Tikiuosi Dvi labai nesupeiks  ax.gif ji siuvinėjo tokias raideles originale nurodytais siūliukais, o aš keičiau spalvas, siūlus, karoliukus. Žodžiu šviesinau darbelį ir bandžiau stipriai sumažinti savikainą. blush2.gif


ir viskas pavyko labai puikiai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif gali ir kitas raides drasiai perrinkti mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
na va, grizus po dvieju savaiciu atostogu, teko perskaityt visa praeita tema, dar nors tiek, kad sitos tik 5 psl tepriraset tongue.gif o jau kiek nepaprastu darbu, kiek visokiu diskusiju per ta laika ivyko, labai gaila, kad negaliu kiekvienos asmeniskai pagirti, labai jau kilometrine zinute gautusi, kol visas israsyciau doh.gif bet giriu visas kartu, tikrai akys dziaugesi, burna vis aikciojo, o smegenys bande iveikt vis kylancias mintis "ir as tokio nooooriuuu" biggrin.gif saunuoles!! thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau, po 9 men. smile.gif gime manoji "Gorgeuos"

user posted image

Papildyta:
Turiu klausima: ka pasiulytumete issiuvineti sodybos ikurtuviu proga. Gal turite kokiu originaliu minciu g.gif O gal ir konkreciu variantu...
(pls i AZ) Dekoju is anksto
Atsakyti
Deja, nepabaigtas vestuvinis metrikas - pritrukau siulu remeliui uzbaigti - o ju nusipirkti keblumas.. tik po poros savaiciu teks pabaigti...
user posted image
Neplautas, nelygintas - ir pati nezinau ar esu patenkinta gautu rezultatu... schmoll.gif g.gif
user posted imageuser posted image
Matytas, taciau sikart jau turi semininke smile.gif
user posted image

p.s. nuotraukos ne itin kokybiskos - is mobilaus.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bianca: 16 rugpjūčio 2011 - 18:11
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 16, 14:15)
Pasirodau ir aš ką tik įrėmintą darbelį.


Gerai atrodo thumbup.gif Gražios labai šios raidės... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 08 16, 14:15)
Pasirodau ir aš ką tik įrėmintą darbelį.

Sveikinu už drąsą ir gražų darbelį. 4u.gif Tik man originalas labiau ... ax.gif

QUOTE(I.V.A. @ 2011 08 16, 18:18)
"Gorgeuos"

Oho, tikrai kad Gorgeuos! thumbup.gif

QUOTE(Bianca @ 2011 08 16, 19:07)
Deja, nepabaigtas vestuvinis metrikas

Vestuvinis metrikas man patiko thumbup.gif Katukas irgi man patinka, nors gyvūnai siuvinėti man nelabai, o batukai super, ypač fainas šriftas, gerai pritaikytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(I.V.A. @ 2011 08 16, 18:18)
Pagaliau, po 9 men. smile.gif gime manoji "Gorgeuos"

kokia gražuolė thumbup.gif

QUOTE(Bianca @ 2011 08 16, 19:07)
Deja, nepabaigtas vestuvinis metrikas - pritrukau siulu remeliui uzbaigti - o ju nusipirkti keblumas.. tik po poros savaiciu teks pabaigti...

vestuvinis metrikas nerealus, nematytas paveiksliukas. Labai įdomu koki rėmai bus
Atsakyti
QUOTE(I.V.A. @ 2011 08 16, 19:18)
Pagaliau, po 9 men. smile.gif gime manoji "Gorgeuos"

Labai spalvinga ir gražu wub.gif

QUOTE(Bianca @ 2011 08 16, 20:07)

Vestuvinio metriko labai šiltos spalvos wub.gif
Katinėlis labai mielas bigsmile.gif
O šie bateliai man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti