Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zuzanele @ 2011 09 01, 07:48)
Ateinu su paskutiniais savo darbeliais. Maišeliai. Siuvinėta ant 18 Aidos. Prisiūta ant storesnio lietuviško lino (dar ir kvepia linu smile.gif ) Siuvau pati rolleyes.gif

labai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 01, 18:34)
tai gali apsiūt kraštus, arba su kraštų standikliu apklijuot  g.gif


Standiklio neturiu doh.gif O apsiūti jau nebesukaupsiu kantrybės, užkniso tas darbas siaubingai doh.gif Ar jums kada būna, kai visai mažai belieka, susikaupi pribaigti, o kaip nesibaigia, taip nesibaigia, ima rastis klaidos per skubėjimą, ir galiausiai ima darytis fiziškai bloga vien nuo žiūrėjimo į tą darbą? doh.gif biggrin.gif Tai va man taip su knygos skirtuku... Kančia neišpasakyta. Nors visai mažai beliko...
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 01, 20:04)
Standiklio neturiu  doh.gif O apsiūti jau nebesukaupsiu kantrybės, užkniso tas darbas siaubingai  doh.gif  Ar jums kada būna, kai visai mažai belieka, susikaupi pribaigti, o kaip nesibaigia, taip nesibaigia, ima rastis klaidos per skubėjimą, ir galiausiai ima darytis fiziškai bloga vien nuo žiūrėjimo į tą darbą?  doh.gif  biggrin.gif Tai va man taip su knygos skirtuku... Kančia neišpasakyta. Nors visai mažai beliko...


Su paskutiniais darbu kryzeliais man visuomet taip pat - atrodo tiek nedaug beliko, skubi uzbaigti - priveli klaidu.. o jau kaip pats darbas atrodo atsibodo!... Oh.. lotuliukas.gif ax.gif Bet greiciausiai turetumeme sau priminti, jog siuvinejam savo malonumui, juk niekas nevercia to daryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 01, 19:04)
Ar jums kada būna, kai visai mažai belieka, susikaupi pribaigti, o kaip nesibaigia, taip nesibaigia, ima rastis klaidos per skubėjimą, ir galiausiai ima darytis fiziškai bloga vien nuo žiūrėjimo į tą darbą?  doh.gif  biggrin.gif Tai va man taip su knygos skirtuku... Kančia neišpasakyta. Nors visai mažai beliko...

yra buve doh.gif ir dabar prie vieno darbo, ratais einu aplink rėma, ir niekaip negaliu prisėst ir siuvinėt... oi, nemielas jis man tapo... bet reikia blush2.gif doh.gif
Atsakyti
doh.gif man dabar taip yra. Smagiausią dalį išsiuvinėjau, o liko fonas tas pats per ta patį, nu jau taip nuobuodu siuvinėt doh.gif Ši - paskutinė atostogų savaitė - norisi pabaigt
Atsakyti
merginos padekit,sis failiukas kokia programa atsidaro ?

atsisiusti
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 01, 22:02)
merginos padekit,sis failiukas kokia programa atsidaro ?

atsisiusti

susirasom a.z., atidariau ta failiuka 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos dar kartą smile.gif Norėčiau išsiuvinėti kažką kas tiktų knygos viršeliui, kai knyga yra aptraukiama medžiaga, bet niekaip nerandu tinkamo paveiksliuko ar ornamento smile.gif . Gal kas galite kokių schemučių pasiūlyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 09 01, 22:16)
Sveikos merginos dar kartą  smile.gif Norėčiau išsiuvinėti kažką kas tiktų knygos viršeliui, kai knyga yra aptraukiama medžiaga, bet niekaip nerandu tinkamo paveiksliuko ar ornamento  smile.gif . Gal kas galite kokių schemučių pasiūlyti?  ax.gif

aš siuvinėjau Tatty Teddy, taip pat visai neseniai kažkuri buvo įdėjusi knygelę su Nimue dizainu, aš planuoju savo antrąją knygelę su gėlės žiedu (schemos pati dar ieškau gražios, kol kas nieko tinkamo neturiu)... o šiaip priklauso nuo to, kokia knygelės paskirtis ir kas, kokio amžiaus žmogus ją naudos 4u.gif bandykit į schemų paieškos temą užsukti čia , ten gal rasit kažką tinkamo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 01, 21:04)
Standiklio neturiu  doh.gif O apsiūti jau nebesukaupsiu kantrybės, užkniso tas darbas siaubingai  doh.gif  Ar jums kada būna, kai visai mažai belieka, susikaupi pribaigti, o kaip nesibaigia, taip nesibaigia, ima rastis klaidos per skubėjimą, ir galiausiai ima darytis fiziškai bloga vien nuo žiūrėjimo į tą darbą?  doh.gif  biggrin.gif Tai va man taip su knygos skirtuku... Kančia neišpasakyta. Nors visai mažai beliko...


Aš tai šiandien nei vieno kryžiuko nepadariau, nes vakar vėlai vakare besiuvinėdama įvėliau klaidą ir reikia ardyti verysad.gif , tai dabar negaliu prisiversti - man ardymas didelė kančia.
Atsakyti
Mano dukra, tetai, gimtadienio proga štai ka ant knygutės patupdė biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 01, 22:39)
Mano dukra, tetai, gimtadienio proga štai ka ant knygutės patupdė  biggrin.gif


kaip miela, o dar smagiau, kai ir mama, ir dukra turi bendru pomegiu ir tokius grozius kura bigsmile.gif viliuosi ir as, kad saviske rankdarbiams prijaukinsiu ax.gif
Atsakyti