Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Tikrai labai gražūs maišeliai, siuvinėjimas be jokio broko - labai gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 09 01, 08:48)
Ateinu su paskutiniais savo darbeliais. Maišeliai. Siuvinėta ant 18 Aidos. Prisiūta ant storesnio lietuviško lino (dar ir kvepia linu smile.gif ) Siuvau pati rolleyes.gif

labai gražu wub.gif nors ir nedidukai darbeliai palyginti, bet matosi, keik meilės ir kruopštumo įdėta rolleyes.gif

Su pirmaja rudens dienele visas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 08 30, 09:53)
aciu lb 4u.gif cia turbut ta vervaco schemute? kas per uzrasiukai?

reikes ir man kazkada ju imtis, lb jau tokie mieli...

aciu wub.gif man irgi jie toki kazkuo ipatingi smile.gif eileje dar laukia Pirmasis bucinys(deka Uodegytes scema jau kompe thumbup.gif )o kieno dizainas,tai net nezinau blush2.gif siuvineta pries kokius tris metus,schema gavus buvau dar anksciau,ant lapo atsviesta tai net ir nezinau ax.gif tik viska ,ka issiuvinejus,esu susirasiusi i knygute blush2.gif kiek ir kokiu siulu sunaudota ir t.t. ir t.t. blush2.gif
dar karta aciu uz pagyrimus mano angelukams wub.gif
visada cia malonu uzsukti,paziureti i jusu darbelius,pasisiemti ideju,ir galu gale buna paskatinimas ir paciai nemiegoti,o siuvineti pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2011 08 31, 20:56)
darbeliai visu nuostabus,gal kuri norsuprantat kokie cia siulai kokiais kodais reik pirkt  aciu

Cia CCT siūlai. Turi jie ir kodus, bet kadangi duoti pavadinimais, tai internetinėj parduotuvėj juos pagal pavadinimus ir pirk. Lietuvoj jais niekas neprekiauja, teks siųstis.
Atsakyti
Turiu klausimą dėl "biskorninės" siūlės. Čia jau pamokė, kaip ji daroma. Bet dabar va man įdomu, ką daryti su viduje liekančiu medžiagos krašteliu (apsiūti jį kaip nors, ar palikti taip kaip yra ir tikėtis, kad nenuirs) ir bendrai - kiek jo palikti (norisi palikti labai mažai, bet vėlgi - ar nenuirs?..) g.gif Būčiau dėkinga, jei kas paprotintų 4u.gif
Atsakyti
aš palieku štai tiek, aidos galima ir mažiau, ji neirsta taip, kaip ewas mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 01, 16:32)
aš palieku štai tiek, aidos galima ir mažiau, ji neirsta taip, kaip ewas  mirksiukas.gif


Ačiū, Džeine 4u.gif
Nemažai palikta, aš maniau, kad mažiau paliksiu, bet pas mane linas, tai irti išties gali... Na reiks nerizikuoti.
Atsakyti
Aš dariau mini kubiką iš lino, palikau kelis siūlus ir siuvau biscorno siūle. Dar nebaigus siūt jis jau buvo iširęs verysad.gif
Gaila darbo. Geriau palikt daugiau, viduje jis tikrai nemaišo.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 01, 10:32)
Dailiai padaryta  thumbup.gif Galėjai ant lino iškart siuvinėti, būtų dar vientisiau...
O kam jie bus panaudoti?

Ačiū visoms 4u.gif
Norėjau gyvesnių darbų, todėl siuvinėjau ant balto audinio, o prisiuvau ant lino. Šitas linas neskirtas siuvinėjimui, tačiau man tiko pagal sumanymą. Čia maišeliai dukrai, susidėti kur važiuojant savo apatinius drabužėlius ir kojines.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 01 rugsėjo 2011 - 16:37
[quote=zuzanele,2011 09 01, 09:48]

Maišiukai SUPER wub.gif !!!!!!!! Vidurinis maišelis pats gražiausias wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 09 01, 09:48)
Ateinu su paskutiniais savo darbeliais. Maišeliai. Siuvinėta ant 18 Aidos. Prisiūta ant storesnio lietuviško lino (dar ir kvepia linu smile.gif ) Siuvau pati rolleyes.gif


Puikūs maišiukai thumbup.gif , dailiai išsiuvinėtos panikės wub.gif


QUOTE(xiuke @ 2011 09 01, 10:50)
As vakar is devetu rubu parduotuves uz 10lt nusipirkau didziausia gabala lino...32, taip dziugu, kad galima rasti tokiose vietose geru medziagyciu...


bigsmile.gif pasisekė, čia tai bent radinys.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 01, 15:46)
Ačiū, Džeine  4u.gif
Nemažai palikta, aš maniau, kad mažiau paliksiu, bet pas mane linas, tai irti išties gali... Na reiks nerizikuoti.

tai gali apsiūt kraštus, arba su kraštų standikliu apklijuot g.gif
Atsakyti