Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(vasarė @ 2011 08 31, 15:54)
Knygele liux labai ir ta simfonija, jau sakiau, kad super, tik man kazkaip "neguli" irgi ant tos pagalveles  blush2.gif


VPagalve pamacius ir as taip pat pagalvojau, kad nelabai tinka g.gif Cia lygiai tas pats, kai puikiam darbui parenkamas netinkamas remas - rezultatas iskart pablogeja.. Taigi siuo atveju, mano nuomone, pagalveles apipavidalinimas ateme puse darbelio grozio... O gaila.. unsure.gif
Atsakyti
Skubu pasidziaugti savo naujausiu darbeliu ax.gif Aciu UODEGYTEI uz aiskia schemute aciuks.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grybauske: 31 rugpjūčio 2011 - 18:28
QUOTE(grybauske @ 2011 08 31, 20:28)
Skubu pasidziaugti savo naujausiu darbeliu ax.gif Aciu UODEGYTEI  uz aiskia schemute aciuks.gif


Labai mielas ir švelnus darbelis wub.gif ir vardas mergaitės labai gražus.
Atsakyti
QUOTE(grybauske @ 2011 08 31, 19:28)
Skubu pasidziaugti savo naujausiu darbeliu ax.gif Aciu UODEGYTEI  uz aiskia schemute aciuks.gif

labai gražus metrikutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grybauske @ 2011 08 31, 19:28)
Skubu pasidziaugti savo naujausiu darbeliu ax.gif Aciu UODEGYTEI  uz aiskia schemute aciuks.gif


labai mielas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grybauske @ 2011 08 31, 20:28)
Skubu pasidziaugti savo naujausiu darbeliu ax.gif Aciu UODEGYTEI  uz aiskia schemute aciuks.gif



meilutis smile.gif ir kodai geri atrinkti 4u.gif
Atsakyti
darbeliai visu nuostabus,gal kuri norsuprantat kokie cia siulai kokiais kodais reik pirkt user posted image aciu
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2011 08 31, 20:56)

ši medelį kažkurį prieš praeitas Kalėdas siūvinėjo, gal atsilieps mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2011 08 31, 20:56)
darbeliai visu nuostabus,gal kuri norsuprantat kokie cia siulai kokiais kodais reik pirkt


Taigi parašyta - Crescent colours.
Kadangi rankom dažyti, matyt, pavadinimais jie ir žymimi, o ne kodais.
Atsakyti
pamirsau su tuo prasymu idet savo darbeli dar nesutvarkytas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2011 08 31, 21:04)
pamirsau  su tuo prasymu idet savo darbeli dar nesutvarkytas


gražios aguonos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2011 08 31, 18:20)
VPagalve pamacius ir as taip pat pagalvojau, kad nelabai tinka  g.gif  Cia lygiai tas pats, kai puikiam darbui parenkamas netinkamas remas - rezultatas iskart pablogeja.. Taigi siuo atveju, mano nuomone, pagalveles apipavidalinimas ateme puse darbelio grozio... O gaila..  unsure.gif

kaip visada, tai skonio reikalas, jei jauniesiems patiko, tai tada viskas ok smile.gif

(PS siuvau ne aš, o užsakovė) mirksiukas.gif


Metrikas labai gražus wub.gif
ir aguonu lauksim pasirodant apipavidalintu mirksiukas.gif


Atsakyti