Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(murkse @ 2011 08 30, 22:47)
ačiū. apie kokias adatytes kalba eina? užrodykit  mirksiukas.gif

butu gerai nuorodele ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.kasiulai....r26-p-3977.html

kad jau prasot smile.gif
atiekamo siulo kiekiai tirai stebina biggrin.gif biggrin.gif

a kasnors gal tokias naudojat? atrodo geras daiktas tik nesuprantu kodel tokios brangokos sakyciau doh.gif

http://www.kasiulai....r28-p-5527.html

bet jei tvirtos tai tiekto dadda ta kaina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tvikse: 30 rugpjūčio 2011 - 21:29
QUOTE(tvikse @ 2011 08 30, 22:27)
http://www.kasiulai....r26-p-3977.html

kad jau prasot smile.gif
atiekamo siulo kiekiai tirai stebina biggrin.gif biggrin.gif

a  kasnors gal tokias naudojat? atrodo  geras daiktas tik nesuprantu kodel tokios brangokos sakyciau  doh.gif

http://www.kasiulai....r28-p-5527.html

bet jei tvirtos tai  tiekto dadda ta kaina biggrin.gif

kokiu principu tauposi tas siūlas naudojant trumpas adatas? rolleyes.gif

ir kaip reikia siuvinėti su tom dvipusėm? ax.gif ne blondinė ale vis tiek nesuprantu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
tvikse, ačiū. reik pabandyt biggrin.gif Kaip tik bendradarbė užsakymą formuoja smile.gif Tiesa, o kaip su tvirtumu? dažnai lūžta?
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2011 08 30, 21:27)

šitas naudoju jau 2 metai, man labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(tvikse @ 2011 08 30, 21:27)
http://www.kasiulai....r28-p-5527.html

bet jei tvirtos tai  tiekto dadda ta kaina biggrin.gif

o šitas turiu, bet jos man neprilipo schmoll.gif tai dvi adatos su viena ąsele, labai ilgos ir labai nepatogios, bent jau man
Papildyta:
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 30, 21:33)
kokiu principu tauposi tas siūlas naudojant trumpas adatas?  rolleyes.gif

ir kaip reikia siuvinėti su tom dvipusėm? ax.gif  ne blondinė ale vis tiek nesuprantu doh.gif  blush2.gif

kuo trumpesnė adata, tuo daugiau siulo susiuvinėji, ir nusikerpa visiškai mažas galiukas

o dvipusės naudojamos ant rėmo siuvinėt, nereikia datos apversti, ištraukei ir vėl bedi, nes abu galai smailūs

QUOTE(murkse @ 2011 08 30, 21:34)
tvikse, ačiū. reik pabandyt  biggrin.gif  Kaip tik bendradarbė  užsakymą formuoja smile.gif  Tiesa, o kaip su  tvirtumu? dažnai lūžta?

pirmosios sulūžo po 2 metu siuvinėjimo, nudilo asalės, ir viena sulaužiau siudama biskorniuka blush2.gif bet čia jau mano kaltė
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 30, 21:40)

pirmosios sulūžo po 2 metu siuvinėjimo, nudilo asalės, ir viena sulaužiau siudama biskorniuka  blush2.gif  bet čia jau mano kaltė


bigsmile.gif nu kaip malonu sitai girdet biggrin.gif gera investicija taipsakant biggrin.gif jauciu greiviau ismetysiu nei sulus lotuliukas.gif

o kaip del to pajuodavimo ir susiurkstejimo?

nu va as ir galvoju kad tos dvigubos adatos ilgos tuetu buti.. bet ideja tai gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 30, 22:40)
šitas naudoju jau 2 metai,  man labai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o šitas turiu, bet jos man neprilipo  schmoll.gif  tai dvi adatos su viena ąsele, labai ilgos ir labai nepatogios, bent jau man
Papildyta:

kuo trumpesnė adata, tuo daugiau siulo susiuvinėji, ir nusikerpa visiškai mažas galiukas

o dvipusės naudojamos ant rėmo siuvinėt, nereikia datos apversti, ištraukei ir vėl bedi, nes abu galai smailūs
pirmosios sulūžo po 2 metu siuvinėjimo, nudilo asalės, ir viena sulaužiau siudama biskorniuka  blush2.gif  bet čia jau mano kaltė

ačiū už paaiškinimą 4u.gif o su ta dviguba adata nesusinarplioja siūlas? nes aš kai bandžiau siuvinėt veriant siūlą vienu traukimu per dvi skylutes, tai kartais taip atsitinka, kad adata pataikau įdurti tarp dviejų siūlo gijų ir tada susinarplioja doh.gif dėl to greitai šio įpročio atsikračiau, tai galvoju gal ir su tom dvigubom taip gali atsitikti g.gif
o dėl tų trumpų galiukų - tai aš jeigu noriu siūlo sutaupyt tai siuvinėju iki paskutinio įmanomo galiuko, nusikerpa grynai tik tiek kiek per adatos ilgį ax.gif taip kad jaučiu su trumpom susitaupytų nuo kiekvieno nukirpimo po kokį 1 cm, o kadangi aš mėgstu atsikirpti ilgas siūlo atkarpas tai jaučiu ne ypatingai daug ir sutaupyčiau doh.gif

beje klausimas iš smalsumo ne į temą: kokio jūs maždaug ilgio atsikerpat siūlą, jeigu tos pačios spalvos siuvinėjamas didelis plotas? ax.gif aš kerpu maždaug per rankos ilgį ir dar šiek tiek daugiau kartais, bet tokią nuojautą turiu kad negerai darau, nes jei neklystu nuo nuolatinio varstymo per audinio skylutes kažkiek apdyla siūlas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 31, 00:03)
beje klausimas iš smalsumo ne į temą: kokio jūs maždaug ilgio atsikerpat siūlą, jeigu tos pačios spalvos siuvinėjamas didelis plotas? ax.gif aš kerpu maždaug per rankos ilgį ir dar šiek tiek daugiau kartais, bet tokią nuojautą turiu kad negerai darau, nes jei neklystu nuo nuolatinio varstymo per audinio skylutes kažkiek apdyla siūlas blush2.gif


Aš kerpu maždaug 30 cm atkarpomis. Jei atsikerpu ilgesnę labai painiojasi siūlas.
Atsakyti
jei daug tą spalvą siuvinėsiu -ilgesnį kerpu, jei keli kryžiukai trumpesnį. Dėl apsipukavimo - kartais tos pačios firmos siūlai skiriasi sad.gif partija matyt nevykusi pasitaiko. Va juoda Madeiros pabaigiau. Plyšta siūlas nors tų ką - nediduką imu ir vis tiek.. O naują pokutį pradėjau - liuks thumbup.gif
Atsakyti
na del to painiojimosi tai joa buna... bet isigudrinau pries durdama antra karta ta likusi siula tiesiog pirstu prilaikyt kad nesimakaluotu smile.gif cia gerojoj pusej taip nes gi nematau kas apacioj daros biggrin.gif

o siula tai 3 kartus patraukiu uz siulo kai jis matkely buna... tai berods gaunas 6 matkelio ilgiai smile.gif neziuriu kiek ten tu kryziuku reik... nes jei trumoa kirpsiu, tai labai nervuos jei kitam darbe tos pacios spalvos reiks dideliu plotu..

tai joa tiek ir tesusitaupo to siulo smile.gif nu bet gaunas po papildoma kryziuka thumbup.gif

siaubas kiek privargau kol ewo gabaliuka atsikirpau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2011 08 30, 22:40)
o siula tai 3 kartus patraukiu uz siulo kai jis matkely buna... tai berods gaunas 6 matkelio ilgiai smile.gif neziuriu kiek ten tu kryziuku reik... nes jei trumoa kirpsiu, tai labai nervuos jei kitam darbe tos pacios spalvos reiks dideliu plotu..

aš ir taip išsitraukiu smile.gif

o su dviguba adata nesiuvinėju, nepatiko, taip ir guli tas pakelis jau keli metai doh.gif

o čia mano nauji darbeliai, apipavidalinta pagalvėlė vestuvėms smile.gif
user posted image

ir knygelė "nimukai-žirniukai"

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džeinė: 31 rugpjūčio 2011 - 07:48
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 31, 08:45)
o čia mano nauji darbeliai, apipavidalinta pagalvėlė vestuvėms  smile.gif 
ir knygelė "nimukai-žirniukai"

Knygelė fantastiška wub.gif o pagalvėlė ne mano skonio, bet siuvinukas vertas pagyrimo dar kartą thumbup.gif
Atsakyti