Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Supersmile @ 2011 08 30, 09:08)
Sveikos kryziavotojos  4u.gif
Ilgokai as cia vis tyliai pasiskaitydavau, pasigrozedavau jusu darbeliais, pasisemdavai ikvepimo  smile.gif
Noriu parodyti ir savuosius. Tikuosi eis perziureti is nuorodos i facebooka:

gražūs darbeliai 4u.gif

QUOTE(j_tina87 @ 2011 08 30, 10:57)
Sveikos darbstuoles smile.gif
Visos po gelyte ir  4u.gif  uz jusu grozius smile.gif
O as pasirodau su savo darbu, pakolkas didziausiu. Siuvinejau 3 men, iremintas po metu laiko, o dabar jau pakabintas tevu namuose matomiausioje vietoje smile.gif Medziaga DMC Aida o koks nr nzn, bet langeliai didesni nei 14, Schemute is igolki.net. Viso dydis 34X45 cm.

Pats darbas labai gražus 4u.gif tik aš būčiau siuvinėjusi ant smulkesnės medžiagos arba ėmus daugiau siūlų gijų ax.gif ir dar maža pastabėlė kitam kartui: tempiant ant kartono žiūrėti, kad briaunos lygiuotų su audinio gijom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 08 29, 23:40)
tai vat,net nepatingejau issitraukti visu senu uzrasu.taigi,reikejo 15 spalvu,siuvinejau DMC siulais.nezinau,kaip tiksliai vadinasi kanva,bet ismatavau  blush2.gif  zodziu,10kryzeliu=2cm. isviso dydis 50cm*20cm. o kiek laiko trunka siuvineti,manau,sunku pasakyti.cia priklauso nuo kiekvienos tempu.as siuvinejau gal pusmeti  blush2.gif tai tiek  wub.gif

aciu lb 4u.gif cia turbut ta vervaco schemute? kas per uzrasiukai?

reikes ir man kazkada ju imtis, lb jau tokie mieli...
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 08 30, 11:32)
gražūs darbeliai 4u.gif


aciu smile.gif
Tai turbut mano nuoroda mato tik kas prie facebooko prisijungusios g.gif
Pabandysiu kuri vakara pasimokinti ir ikelti normalias foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 29, 22:18)
Na kiek aš matau, tai rėmelis, gėlyčių juostos apačioj ir viršuj, angelo kūnas, širdutės ir paukščiukai yra melanžu siuvinėti. Daug Tralala dizainų teko matyti su melanžu, tame tarpe teko ir siuvinėti, siuivinėjau kaip ir buvo rekomenduota su Atalie melanžiniais siūlais (gali pažiūrėt paraše, jei įdomu). Gal pas tave spalvų raktas ne originalus ir ten vietoj melanžo blendingai sudėti...  g.gif
Beje, jei palyginti Atalie melanžą su pvz. DMC melanžu, tai skirtumas akivaizdus: DMC melanžo spalvos ir perėjimai daug prasčiau suderinti nei Atalie, kurių spalvų perėjimai labai švelnūs ir gražūs.


Ai, rakte nurodyti atskirai DMC ir kelios spalvos ir atalie. Nesu susidūrusi su šiais siūlais. Paveiksliukas man atrodė, kad turi būti su melanžiniais siuvinėtas, bet kai pamačiau splavas pagalvojau, kad gal nuotraukoj tik taip atrodo sad.gif Velnias. O kur galima įsigyti tų atalie siūliukų?
Atsakyti
QUOTE(Supersmile @ 2011 08 30, 12:58)
aciu smile.gif
Tai turbut mano nuoroda mato tik kas prie facebooko prisijungusios  g.gif
Pabandysiu kuri vakara pasimokinti ir ikelti normalias foto  smile.gif

o man rode is facebooko...grazus darbeliai, yac pirmi pauksciukai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(j_tina87 @ 2011 08 30, 11:57)
Sveikos darbstuoles smile.gif
Visos po gelyte ir  4u.gif  uz jusu grozius smile.gif
O as pasirodau su savo darbu, pakolkas didziausiu. Siuvinejau 3 men, iremintas po metu laiko, o dabar jau pakabintas tevu namuose matomiausioje vietoje smile.gif Medziaga DMC Aida o koks nr nzn, bet langeliai didesni nei 14, Schemute is igolki.net. Viso dydis 34X45 cm. http://i269.photobuc...87/DSCF6474.jpg

pastelinis,ir tikrai grazus smile.gif akis bado likusi medziagyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Supersmile @ 2011 08 30, 10:08)
Sveikos kryziavotojos  4u.gif
Ilgokai as cia vis tyliai pasiskaitydavau, pasigrozedavau jusu darbeliais, pasisemdavai ikvepimo  smile.gif
Noriu parodyti ir savuosius. Tikuosi eis perziureti is nuorodos i facebooka:


Mieli darbeliai wub.gif , labiausiai arklio ir tigro procesai patiko.

Na, rodau savo meškiukus. Aida 18, DMC siūlai.
Visgi ant rėminimo pataupiau rolleyes.gif - pirkau gatavą rėmelį ir paspartą, kurio man galbūt norėjosi smėlinės spalvos, tačiau kadangi gyvenu nedideliame mieste, pasirinkimas skurdokas. Daugelį raidžių pati kūriau pagal rusišką raidyną.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 30 rugpjūčio 2011 - 13:28
QUOTE(j_tina87 @ 2011 08 30, 10:57)
Sveikos darbstuoles smile.gif
Visos po gelyte ir  4u.gif  uz jusu grozius smile.gif
O as pasirodau su savo darbu, pakolkas didziausiu. Siuvinejau 3 men, iremintas po metu laiko, o dabar jau pakabintas tevu namuose matomiausioje vietoje smile.gif Medziaga DMC Aida o koks nr nzn, bet langeliai didesni nei 14, Schemute is

gražu, tikrai kaip akvarelinis thumbup.gif

QUOTE(elzeda @ 2011 08 30, 14:09)
Mieli darbeliai wub.gif , labiausiai arklio ir tigro procesai patiko.

Na, rodau savo meškiukus. Aida 18, DMC siūlai.
Visgi ant rėminimo pataupiau rolleyes.gif - pirkau gatavą rėmelį ir paspartą, kurio man galbūt norėjosi smėlinės spalvos, tačiau kadangi gyvenu nedideliame mieste, pasirinkimas skurdokas. Daugelį raidžių pati kūriau pagal rusišką raidyną.

wub.gif mielas labai
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 08 30, 11:49)
pritariu, nuimt nesunku, bet nuemus lieka tik kamienas, paveiksliuko nebelieka realiai unsure.gif

pinigu medis ir yra daromas kad jis butu pinigu medis,kad nestu i namus pinigus,o jei siuvineti kaip dovana tada siuvineti geriausia didesni medeli,kad nusiemus pinigus liktu grazus paveikslas,o juk pinigai dedami ant pinigu medzio tik simboliskai,nemanau kad reiktu i toki medeli investuoti namie,jei galima simboliskai po 1$ smile.gif
cia tik mano nuomone 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sela:) @ 2011 08 30, 11:53)
drinks_cheers.gif Jei siuvineciau, tai rinkciausi tavo siuvineta varianta.  smile.gif Jis bus prasmingas ir grazus ir nuemus pinigelius.  4u.gif

drinks_cheers.gif kad ir koks paveiksliukas jis visada grazus grazus,nes tai is sirdies ir ranku darbas 4u.gif

kai nusiima pinigeliai lieka prasmingas paveiksliukas Daisiuke kaip ir pas tave

user posted image

o cia jau nenuimsi pinigeliu,nes jis siuvinejamas kaip pinigu medis pinigams traukti,tik simboliskai tikri po 1$

user posted image
na tikiuosi mane supratot 4u.gif
tavo paveiksliukas neliks tuscias,jis liks su kabanciom kapeikom kurios nesa taip pat pinigelius smile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grasimm: 30 rugpjūčio 2011 - 15:08
QUOTE(grasimm @ 2011 08 30, 16:01)
pinigu medis ir yra daromas kad jis butu pinigu medis,

puikūs pvz. pritariu visiškai
Atsakyti
labai fainos idejos ir patys darbai su tais pinigeliais. Kazkaip neteko anksciau matyt ju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 08 30, 17:26)
labai fainos idejos ir patys darbai su tais pinigeliais. Kazkaip neteko anksciau matyt ju  rolleyes.gif

kai ant sienos pakabintas kabo toks pinigu medis,namai atrodo turtingesni lotuliukas.gif
kas kiek mate,sake kad turtingai ir graziai atrodo wub.gif
sitie darbeliai mano jau seni,nes ir as senai cia kazka ir rodziausi,del laiko stokos nebera laiko kazka ir bedaryti,nors nagai niezti ir noras didelis,bet laikas sugriauzia visa mano likusi laika blush2.gif
mano parase tai ka as veikiu galima pasiziureti ka as vaikinejau mirksiukas.gif
Atsakyti