Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2011 08 29, 19:57)

drinks_cheers.gif

QUOTE(xiuke @ 2011 08 29, 20:08)

tai vat,net nepatingejau issitraukti visu senu uzrasu.taigi,reikejo 15 spalvu,siuvinejau DMC siulais.nezinau,kaip tiksliai vadinasi kanva,bet ismatavau blush2.gif zodziu,10kryzeliu=2cm. isviso dydis 50cm*20cm. o kiek laiko trunka siuvineti,manau,sunku pasakyti.cia priklauso nuo kiekvienos tempu.as siuvinejau gal pusmeti blush2.gif tai tiek wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 08 29, 20:42)
paskutinis darbelis..pinigu medis.. ant 18 aidos. mano nuomone - siuvinejosi gana lengvai..bet pati tokio darbo dovanu nenesciau..kazkaip man tas pinigu prikabinimas negraziai atrodo..(cia dariau drauges uzsakymu, ji ejo i kazkoki jubilieju, paprase kad padaryciau toki). nors specialiai dariau tokius maziukus kabliukus, ant kuriu kupiuros sukabintos, jas nukabinus lieka medelis su kineitiskomis monetomis, kurios neva turtus nesa... niekada neteko tokio daryt, pabandyt patiko. beje reminau pati ir i pati paprasciusia remeli uz 4lt  biggrin.gif

man asmeniskai pinigu medziai labai grazu wub.gif o pinigus galima ir kitaip prideti....o ir nuimti juos langva siuliuka nukirpai arba nurisai ir viskas graziai lieka smile.gif
va mano siuvineti 4u.gif
user posted image
user posted image

...simta metu cia nebesu buvusi,nes nebeturiu laiko nei siuvineti,nei kazka daryti,dziaugiuosi kad tik speju nosi ikisti paskaitineti,pasidziaugti jusu visais darbukais kurie vienas uz kita grazesni wub.gif wub.gif wub.gif tikiuosi grysiu kada ir as su savo darbukais pasirodyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 08 29, 19:42)
paskutinis darbelis..pinigu medis.. ant 18 aidos. mano nuomone - siuvinejosi gana lengvai..bet pati tokio darbo dovanu nenesciau..kazkaip man tas pinigu prikabinimas negraziai atrodo..(cia dariau drauges uzsakymu, ji ejo i kazkoki jubilieju, paprase kad padaryciau toki). nors specialiai dariau tokius maziukus kabliukus, ant kuriu kupiuros sukabintos, jas nukabinus lieka medelis su kineitiskomis monetomis, kurios neva turtus nesa... niekada neteko tokio daryt, pabandyt patiko. beje reminau pati ir i pati paprasciusia remeli uz 4lt  biggrin.gif

dailus

QUOTE(Laura81r @ 2011 08 29, 20:09)
QUOTE(P.Sh. @ 2011 08 29, 17:16)

oi,o man angelam silpnybe blush2.gif
nors jau ir rodziau,bet parodysiu dar karteli ax.gif tik reikia ireminti butinai 4u.gif

nuostabūs wub.gif
Atsakyti
Sveikos kryziavotojos 4u.gif
Ilgokai as cia vis tyliai pasiskaitydavau, pasigrozedavau jusu darbeliais, pasisemdavai ikvepimo smile.gif
Noriu parodyti ir savuosius. Tikuosi eis perziureti is nuorodos i facebooka:
http://www.facebook....9069.1042398555


Papildyta:
QUOTE(grasimm @ 2011 08 30, 08:01)
man asmeniskai pinigu medziai labai grazu  wub.gif o pinigus galima ir kitaip prideti....o ir nuimti juos langva siuliuka nukirpai arba nurisai ir viskas graziai lieka  smile.gif
va mano siuvineti  4u.gif


As irgi toki dariau smile.gif Tik kiekviena manau skirtingai delioja tuos pinigelius ir dekoruoja, todel kiekvienas gaunasi labai individualus, bet visi savotiskai grazus smile.gif
Atsakyti
Aciu uz grazius zodzius apie mano zieda rolleyes.gif


QUOTE(Supersmile @ 2011 08 30, 09:08)
Tikuosi eis perziureti is nuorodos i facebooka:

neatidaro schmoll.gif turbut draugaut reikia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 08 29, 14:40)
Visi darbeliai labai gražūs  wub.gif .

Aš buvau išvykusi atostogų, bet rankų sudėjus nesėdėjau, be kitų darbų ir siuvinėjau:

labai tikroviskas thumbup.gif kaip nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Supersmile @ 2011 08 30, 09:08)
Noriu parodyti ir savuosius. Tikuosi eis perziureti is nuorodos i facebooka:
http://www.facebook....9069.1042398555


Atsiprasau, pasirodo tikrai, neina perziureti taip g.gif
Susimasciau, kaip man dabar parodyti...
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2011 08 30, 08:01)
man asmeniskai pinigu medziai labai grazu  wub.gif o pinigus galima ir kitaip prideti....o ir nuimti juos langva siuliuka nukirpai arba nurisai ir viskas graziai lieka  smile.gif
va mano siuvineti  4u.gif


...simta metu cia nebesu buvusi,nes nebeturiu laiko nei siuvineti,nei kazka daryti,dziaugiuosi kad tik speju nosi ikisti paskaitineti,pasidziaugti jusu visais darbukais kurie vienas uz kita grazesni  wub.gif  wub.gif  wub.gif  tikiuosi grysiu kada ir as su savo darbukais pasirodyti  4u.gif


pritariu, nuimt nesunku, bet nuemus lieka tik kamienas, paveiksliuko nebelieka realiai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 08 30, 10:49)
pritariu, nuimt nesunku, bet nuemus lieka tik kamienas, paveiksliuko nebelieka realiai unsure.gif

drinks_cheers.gif Jei siuvineciau, tai rinkciausi tavo siuvineta varianta. smile.gif Jis bus prasmingas ir grazus ir nuemus pinigelius. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 08 30, 10:49)
pritariu, nuimt nesunku, bet nuemus lieka tik kamienas, paveiksliuko nebelieka realiai unsure.gif


Manau, jei tai dovanai, tai nieko cia blogo kad tik kamienas lieka smile.gif Tai galima vertiniti kaip grazu dovanos ipakavima, o labai orint, galima galima tikrus pinigelius veliau pakeisti i ju kopijas smile.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles smile.gif
Visos po gelyte ir 4u.gif uz jusu grozius smile.gif
O as pasirodau su savo darbu, pakolkas didziausiu. Siuvinejau 3 men, iremintas po metu laiko, o dabar jau pakabintas tevu namuose matomiausioje vietoje smile.gif Medziaga DMC Aida o koks nr nzn, bet langeliai didesni nei 14, Schemute is igolki.net. Viso dydis 34X45 cm. http://i269.photobuc...87/DSCF6474.jpg
Atsakyti
QUOTE(j_tina87 @ 2011 08 30, 10:57)
Sveikos darbstuoles smile.gif
Visos po gelyte ir  4u.gif  uz jusu grozius smile.gif
O as pasirodau su savo darbu, pakolkas didziausiu. Siuvinejau 3 men, iremintas po metu laiko, o dabar jau pakabintas tevu namuose matomiausioje vietoje smile.gif Medziaga DMC Aida o koks nr nzn, bet langeliai didesni nei 14, Schemute is igolki.net. Viso dydis 34X45 cm. http://i269.photobuc...87/DSCF6474.jpg


Labai gražus, toks akvarelinis darbelis, pastelinis. Tik va tos skylės man akis bado, it labai smalsu, kas ten per trys juodi kryžiukai viduryje darbo biggrin.gif Tokie lyg patys sau šeimininkai mirksiukas.gif
Atsakyti