Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Vasarė, labai gražus meilenis wub.gif
mintis apie gyvenimo ketvirčius labai originali ir verčianti susimąstyti, šaunuolė
Atsakyti
Sveikos 4u.gif kitame forume radau visai smagų žaidimą, galvoju ir jums pasiūlyti, galbūt norėsit surengti tokį... tik nežinau ar geroj temoj rašau, bet čia turbūt daugiausiai siuvinėtojų susirenka smile.gif jei jau labai ne į temą, tai atleiskit 4u.gif o žaidimas vadinasi surink-išsiuvinėk DMC paletę... o dabar šiek tiek apie žaidimą: susirenka norinčios dalyvauti, išsirenka koordinatorę, kuriai išsiunčia numeriukus DMC siūlų, kuriuos turi. Tada koordinatorė sukordinuoja kokių siūliukų kam trūksta ir kokius kuri kuriai išsiunčia. Žodžiu, rezultate turėtų kiekviena turėti po siūliuką kiekvienos DMC spalvos. Iš to siūliuko išsisiuvinėja motyvą (pvz spalvos kvadratuką) ir turi išsiuvinėtą DMC paletę...
Juk jos visom turbūt praverstų, o mokėti didelių pinigų nesinori... smile.gif

na, tikiuosi, aiškiai paaiškinau 4u.gif ar būtų norinčių dalyvauti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 08 29, 19:16)

Mano kitokio stiliaus, bus toks -


Oi, koks mielas Tralala motyvas rolleyes.gif
Siūlyčiau imti būtent tokius melanžinius siūlus, kaip ten rekomenduoja - labai daug žavesio priduoda darbui. (bent jau mano supratimu...)
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 08 29, 20:11)
Meilybė  wub.gif
Visai neblogai atrodo tas medelis, išsiuvinėta ir įrėminta kruopščiai. Tik man labiau patinka, kai pinigai būna į vėduoklytes sulankstyti , nei, kad į "triūbukes" susukti.


man vaizdiskai irgi graziau yra i tas veduokles sulankstyti pinigai..taciau juos nuemus, ieka tik medzio kotas...tai kam jis toks reikalingas? zodziu man kazkaip kaip minejau taideja kazkokia nelabai apskritai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 08 29, 21:56)
man vaizdiskai irgi graziau yra i tas veduokles sulankstyti pinigai..taciau juos nuemus, ieka tik medzio kotas...tai kam jis toks reikalingas? zodziu man kazkaip kaip minejau taideja kazkokia nelabai apskritai  biggrin.gif


Ne, nu tas medžio kotas tai išvis nesusipratimas, tiesiog gaila įdėto darbo. Turėjau galvoje, kad gal ir ant tokio, kaip Tavo medelio galima kabinti vėduokles. O Tavo medelis nepraras vertės ir nuėmus pinigus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 08 29, 21:02)
Ne, nu tas medžio kotas tai išvis nesusipratimas, tiesiog gaila įdėto darbo. Turėjau galvoje, kad gal ir ant tokio, kaip Tavo medelio galima kabinti vėduokles. O Tavo medelis nepraras vertės ir nuėmus pinigus mirksiukas.gif


buvo tokia mintis..bet... per mazas medelis gaunasi..nu ten du pinigus idesi ir viskas uzsidengs smile.gif norint tom veduoklem dengt reik jau gerokai didesni paveiksleli daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Resifee @ 2011 08 29, 13:32)
zuzanele, kokie gražūs angeliukai  4u.gif  gal galima schemutę?  4u.gif  4u.gif

Sausk ant angeliukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2011 08 29, 22:07)
buvo tokia mintis..bet... per mazas medelis gaunasi..nu ten du pinigus idesi ir viskas uzsidengs smile.gif norint tom veduoklem dengt reik jau gerokai didesni paveiksleli daryt  g.gif



Gerai, gerai, nebesikabinėsiu - įtikinai hihihi.gif

Vyras šiandien įrėmino meškiukus, bet nefotografuosiu šįvakar dėl prasto apšvietimo. Ryt pasirodysiu.
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 08 29, 21:09)
QUOTE(P.Sh. @ 2011 08 29, 17:16)

oi,o man angelam silpnybe blush2.gif
nors jau ir rodziau,bet parodysiu dar karteli ax.gif tik reikia ireminti butinai 4u.gif

kokie grazuliai bigsmile.gif man jie taipat tokie grazus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 29, 20:47)
Oi, koks mielas Tralala motyvas  rolleyes.gif
Siūlyčiau imti būtent tokius melanžinius siūlus, kaip ten rekomenduoja - labai daug žavesio priduoda darbui. (bent jau mano supratimu...)

Na ten spalvų rakte tai melanžinių nei vieno nėra g.gif
Atsakyti
Laurute ar ilgai siuvinejosi tie Rafaelo angelai?
laaabai man jie patinka, kox dydis gavosi?

pinigu medis man patiko, siuvineti lt gal geriau, taip nesiglamzys, kol isleis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 08 29, 22:05)
Na ten spalvų rakte tai melanžinių nei vieno nėra g.gif


Na kiek aš matau, tai rėmelis, gėlyčių juostos apačioj ir viršuj, angelo kūnas, širdutės ir paukščiukai yra melanžu siuvinėti. Daug Tralala dizainų teko matyti su melanžu, tame tarpe teko ir siuvinėti, siuivinėjau kaip ir buvo rekomenduota su Atalie melanžiniais siūlais (gali pažiūrėt paraše, jei įdomu). Gal pas tave spalvų raktas ne originalus ir ten vietoj melanžo blendingai sudėti... g.gif
Beje, jei palyginti Atalie melanžą su pvz. DMC melanžu, tai skirtumas akivaizdus: DMC melanžo spalvos ir perėjimai daug prasčiau suderinti nei Atalie, kurių spalvų perėjimai labai švelnūs ir gražūs.
Atsakyti