Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

laba diena,

porodau savo paskutinį darbelį (Dovana draugei), o po savaitės įdėsiu ir įrėmintą smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2011 08 29, 13:55)
laba diena,

porodau savo paskutinį darbelį (Dovana draugei), o po savaitės įdėsiu ir įrėmintą  smile.gif

labai gražu ir bent jau man nematyta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2011 08 29, 13:55)
laba diena,

porodau savo paskutinį darbelį (Dovana draugei), o po savaitės įdėsiu ir įrėmintą  smile.gif

gražu wub.gif
Atsakyti
ZMama, puikus darbukas ir svarbiausia, kad nematytas thumbup.gif
Atsakyti
aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
Zmama, tikrai labai grazu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Visi darbeliai labai gražūs wub.gif .

Aš buvau išvykusi atostogų, bet rankų sudėjus nesėdėjau, be kitų darbų ir siuvinėjau:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 08 29, 15:40)
Aš buvau išvykusi atostogų, bet rankų sudėjus nesėdėjau, be kitų darbų ir siuvinėjau:

bus labai grazu thumbup.gif


o as vezu remint cool.gif
user posted image

biski pakoreguotas darbas, lyginant su originalu, pagal progos poreiki ir bendro vaizdo suderinamuma ax.gif
pasirinkau si paveiksla, nes sumasciau, kad zmogaus gyvenimas lyg ir skaiciuojamas ketvirciais, na kaip sakom, jei 50 - tai puse amciaus zmogus pragyveno, lyg ir linkedami visada sulaukti 100 metu. Todel man atrode, kad kiekvienas ziedo zydejimo etapas prilygsta tam amziaus ketvirciui.
Dabar reikia kazkaip graziai sugalvoti, kaip sias mintis perteikti sveikinant, nes cia padrikai tik surasiau blush2.gif

nukandau darbo apacia, nes nesinori kelti pavardes i eteri: po data - sveikinanciu pavarde smulkiau nei skaiciai ir miestas.

keiciau antro ziedo koto krypti, siuvinejau ziuredama i PM schema (originalo kokybe labai sunkiai iziurima), bet pagal originalo rakta. Beje, PM radau klaidu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 29 rugpjūčio 2011 - 15:17
QUOTE(Klajokle @ 2011 08 29, 11:29)
Mano procesiukai.Po truputeli judu smile.gif



QUOTE(Florestina @ 2011 08 29, 16:40)
Aš buvau išvykusi atostogų, bet rankų sudėjus nesėdėjau, be kitų darbų ir siuvinėjau:


Abu procesai puikūs. Tulpės ramybe dvelkia, o jūros, rodos, ir ošimą girdžiu...
Atsakyti
Labai grazus Jusu darbai.
Pries kelis metus issiuvinejau pirmaji savo darba 40/50cm

Dabar darau antraji, toki drasesni 1.2m/1.5m..
Jauciu, kad uztruksiu kelis metus.. Ir labai tikiuosi, kad neprarasiu kantrybes..

Papildyta:
As va dabar ka tik pagalvojau, kad reiktu sukurti nauja tema arba i sia tema daryti tokius a la atsiskaitymus. Pvz kiekviena pirmadieni dedame savaites pasistumejima siuvinejant darba.. Tai butu tokia paskata nenuleist ranku ir greiciau padaryt darba.. Ka manote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2011 08 29, 14:55)
porodau savo paskutinį darbelį (Dovana draugei), o po savaitės įdėsiu ir įrėmintą  smile.gif


Gražus vestuvių metrikas, draugė tikrai apsidžiaugs.

QUOTE(vasarė @ 2011 08 29, 17:14)
bus labai grazu  thumbup.gif
o as vezu remint  cool.gif


Solidus darbas, tikrai tinkamas tokiai progai, o dar kai su gilia mintim...

Man vasara gan produktyvi buvo darbų skaičiumi, dabar po dviejų mėnesių grįžau į darbą verysad.gif , tai tempai sulėtės. O taip norisi siuvinėt...
Atsakyti
QUOTE(Gustezic @ 2011 08 29, 17:43)
Labai grazus Jusu darbai.
Pries kelis metus issiuvinejau pirmaji savo darba 40/50cm

Dabar darau antraji, toki drasesni 1.2m/1.5m..
Jauciu, kad uztruksiu kelis metus.. Ir labai tikiuosi, kad neprarasiu kantrybes..



tarkim noriu labai pasirodyt kokia kita diena,nekantru butu laukti pirmadienio ,visu tempai sirtingi ,geriau kiekviena diena matyti vis kitos procesus smile.gif
Atsakyti