Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 28, 15:48)
Pasiuvau šiandien savo puodkelius (

Nuostabūs wub.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 08 28, 21:24)
Interneto platybėse radau šį darbą išsiuvinėtą.


QUOTE(Džeinė @ 2011 08 28, 21:39)


Tikrai žiauru blink.gif doh.gif

O mano tempai sulėtėję, bet siuvinėju dabar Tralala angelą ant lino, tai taip skaniai viskas darosi smile.gif Net nenoriu skubėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 08 29, 08:41)
O mano tempai sulėtėję, bet siuvinėju dabar Tralala angelą ant lino, tai taip skaniai viskas darosi smile.gif Net nenoriu skubėti smile.gif

Aš esu pasirinkus irgi angelus. Laukia savo eilės, nes baiginėju paskutinius suplanuotus darbelius. Greitu laiku pasirodysiu, o paskui imsiuosi jų. Man jie tokie mieli.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 28, 21:39)
žiauru, o man parodė dar žauresnio, rodau ir jums  doh.gif

pradėjau siuvinėt prieš 17metų lotuliukas.gif žodžiu siūlų buvo tik tai kas nuo mamos likę ar močiutė davė biggrin.gif tai tų laikų darbai panašūs, šiek tiek vėliau atsirado daugiau spalvų tai linksmesni paveikslai pasidarė. Savo darbai man mieli ir tų laikų, vis gi mergaitė stengės derino iš to ką turi.
dabar tokį darbą siuvinėt - ir siūlų ir medžiagos gadinimas doh.gif
Buvau madeira siūlais pradėjus nimue nykštuką kur puodelyje miega. aj... skaudi tema lotuliukas.gif siūlai neatitiko, net nesuprantu kodėl nugrybauja kartais, bet pvz madeiros viena spalva o dmc 4 skirtingas turi. žodžiu nebaiginėjau, o nusipirkau dmc siūlus. o pvz žiedadulkių fėja kuo puikiausiai su madeira siūlais gavosi
Papildyta:
QUOTE(Raimondukas29 @ 2011 08 28, 23:15)
Na va cia yra keletas mano darbeliu 4u.gif

aš irgi katinus mėgstu biggrin.gif šaunūs darbeliai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 29 rugpjūčio 2011 - 06:59
Aciu visoms uz grazius zodzius mano darbeliams aciuks.gif
Dar noreciau paklausti kur kaunietes nesa savo darbelius reminti gal ka parekomenduoti galite?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paklute: 29 rugpjūčio 2011 - 07:15
QUOTE(Paklute @ 2011 08 29, 08:13)
Aciu visoms uz grazius zodzius mano darbeliams  aciuks.gif
Dar noreciau paklausti kur kaunietes nesa savo darbelius reminti gal ka parekomenduoti galite?

Mes su mama nesam Sv. Gertrudos gatvej prie pilies jau ten netoli. Va cia aiskiai matosi smile.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2011 08 29, 08:46)
Mes su mama nesam Sv. Gertrudos gatvej prie pilies jau ten netoli. Va cia aiskiai matosi smile.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 28, 23:25)
Man tai įdomiausia kodėl toks rezultatas? Ar kodai blogai surašyti, ar siuvinėta bile pataikyt panašias spalvas? g.gif Kai vieną darbą pradėjau siuvinėt, tai supratau, kad kažkas blogai su schemos kodais, nes gavosi didelis kontrastas spalvų. Tai to darbo nebesiuvinėjau unsure.gif O čia žmonės siuvinėjo ir nejau jie patenkinti rezultatu? Nejau nematė kas gaunasi? Juk darbo tai daug įdėta...

as taipat neseniai rodziau vestuvini metrika kuri pradejau siuvinet,ir spalvos nuplaukusios.bandziau ieskotis.
na o pradzioje visada taip buna,kaip grazu,ir tik veliau pamato tikraji grozi.pavyzdziui mociutes pamato grazia schema,is spintos issitraukia 20 m senumo siulus ir siuvineja biggrin.gif

mano pirmas darbas taipogi tragedija,siuvinejau ant aidos "medziagos" ,kur beprotiskai dideli kryzeliai,nezinodama kad klp yra visokiausiu dmc,anchor siulu.prisipirkau bele kazkokiu po 80 ct.kaikur siuvinejau su siuvimo siulais ax.gif rodos ismeciau ta darbeli rolleyes.gif



kaikas netaip pacitavo 1 psl zinute,galvojau kad tema is naujo pradeta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 29 rugpjūčio 2011 - 08:59
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 28, 15:48)
Pasiuvau šiandien savo puodkelius (o gal ne savo, o būsimą dovaną kam nors...).
Emma R. 'Ma maison a l'automne' ir 'Ma maison au printemps' dizainai, Zweigart Newport languotas linas (28ct), DMC, Rainbow ir Atalie siūlai.

kaip visada - gražu ir originalu 4u.gif

QUOTE(Paklute @ 2011 08 28, 17:36)
Labukas visoms  4u.gif
Visi darbeliai labai gražūs  wub.gif
Parodau savo pirmuosius darbelius.

gražūs ir šilti darbeliai 4u.gif

QUOTE(Raimondukas29 @ 2011 08 28, 23:15)
Na va cia yra keletas mano darbeliu 4u.gif

wub.gif jaučiu silpnybę katėms blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimondukas29 @ 2011 08 29, 00:15)


Na va cia yra keletas mano darbeliu 4u.gif

sveika atvykus 4u.gif darbeliai grazus,bet cia ismoksi kaip paslepti siuliukus kad ju nesimatytu,ir kaip darbeli tinkamai ir lygiai ireminti smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už balionėlius mano darbui 4u.gif

Dėl siūlų derinimo... Niekad nerizikavau iš akies derintais siūlais siuvinėti keliais atspalviais siuvinėjamų darbų, kažkaip baisu, kad spalvos nesuguls kaip reikia (na ir matom tragiškų pavyzdžių, kad taip ir nutinka...). Bet kai darbas mažas ir skirtingos spalvos, visuomet renku iš akies - negi pirksi visą pakuotę dėl 25 cm siūlo, kurio mažam darbui reikia... doh.gif
Atsakyti
Mano procesiukai.Po truputeli judu smile.gif
user posted image
user posted image
bus
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Raimondukas29 @ 2011 08 28, 22:15)

Man irg labiausiai patiko vidurinis,tik pasparto lb reiketu,butu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 29, 06:50)
Aš esu pasirinkus irgi angelus. Laukia savo eilės, nes baiginėju paskutinius suplanuotus darbelius. Greitu laiku pasirodysiu, o paskui imsiuosi jų. Man jie tokie mieli.

Oj kokie meilenybes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klajokle: 29 rugpjūčio 2011 - 09:30
zuzanele, kokie gražūs angeliukai 4u.gif gal galima schemutę? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti