Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Interneto platybėse radau šį darbą išsiuvinėtą. Tokio nepavykusio dar nemačiau mūsų forume. Kiek buvo rodyta, visi darbai gražūs, spalvos gražiai pereina wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 28 rugpjūčio 2011 - 20:24
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 28, 20:24)
Interneto platybėse radau šį darbą išsiuvinėtą. Tokio nepavykusio dar nemačiau mūsų forume. Kiek buvo rodyta, visi darbai gražūs, spalvos gražiai pereina wub.gif

žiauru, o man parodė dar žauresnio, rodau ir jums doh.gif
user posted image

originalas DIM atrodo taip
user posted image
Atsakyti
uch,kokios grazios puodkeltes thumbup.gif wub.gif
feja dar pakenciama,bet jau ta mergaite su drugeliu ,tai blink.gif
Atsakyti
QUOTE
feja dar pakenciama,bet jau ta mergaite su drugeliu ,tai 


tiesiog siuvineta su turimais siulais,medziagom ax.gif yra daug tokiu darbeliu kurie taip atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi savo kolekcijoje turiu tokių pora žiauriai nevykusiu darbų. kai buvo siusvineta su bet kuo ant bet ko. Viena jau užgrūdau kiažkur į palėpę, pačiai net gėda. na ateityje tik rėmą gal kur panaudosiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 08 28, 22:39)
žiauru, o man parodė dar žauresnio, rodau ir jums  doh.gif

originalas DIM atrodo taip

Man tai įdomiausia kodėl toks rezultatas? Ar kodai blogai surašyti, ar siuvinėta bile pataikyt panašias spalvas? g.gif Kai vieną darbą pradėjau siuvinėt, tai supratau, kad kažkas blogai su schemos kodais, nes gavosi didelis kontrastas spalvų. Tai to darbo nebesiuvinėjau unsure.gif O čia žmonės siuvinėjo ir nejau jie patenkinti rezultatu? Nejau nematė kas gaunasi? Juk darbo tai daug įdėta...
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 08 28, 22:25)
O čia žmonės siuvinėjo ir nejau jie patenkinti rezultatu? Nejau nematė kas gaunasi? Juk darbo tai daug įdėta...

Pagal fėjos pateikimą (nuotraukoje ir drugelis, ir karoliai) panašu, kad žmogus patenkintas rezultatu unsure.gif Man jei nepatinka, aš irgi ardau kol dar tik pradžia - būtų gaila ir darbo ir medžiagų doh.gif

O čia įkelti darbeliai visi labai gražūs thumbup.gif ir puodkelės, ir metrikiukai thumbup.gif
Atsakyti

Sveikutes, as cia naujoke ir nelabai zinau kas ir kaip doh.gif , bet as taip siuvineju kryziuku ir man tai labai patinka,noreciau keleta savo darbeliu Jums prodyti, bet nezinau kaip blush2.gif . Gal padesite??????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 29 rugpjūčio 2011 - 17:51
http://img69.imagesh...26022011780.jpg
http://img64.imagesh...29012011745.jpg
http://img94.imagesh...29012011758.jpg

Na va cia yra keletas mano darbeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimondukas29 @ 2011 08 28, 23:15)

Na va cia yra keletas mano darbeliu 4u.gif


labai mieli, as irgi dievinu katinus wub.gif o kaip ikelti nuotraukas parasyta Dzeines zinuteje, kuria pati pacitavai savo zinuteje, tereikia pasiskaityti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 08 28, 22:39)
labai mieli, as irgi dievinu katinus  wub.gif o kaip ikelti nuotraukas parasyta Dzeines zinuteje, kuria pati pacitavai savo zinuteje, tereikia pasiskaityti  mirksiukas.gif

Taip aciu,pirmiausia parasiau, doh.gif o paskui pati pandziau ikelti nuotraukas ir man pavyko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimondukas29 @ 2011 08 29, 00:15)

Na va cia yra keletas mano darbeliu 4u.gif


Matosi, kad esi katinų mylėtoja. Man labiausiai patiko antras wub.gif
Atsakyti