Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Dzenete, laikykis, gris noras dar ir kaip wink.gif As jau seniai mastau visas schemas i cd susirasyt, nes jau buvo ir man viena karta kompas uzluze, reikejo windows'us perrasyt, gerai kad viskas buvo D diske irasyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 28, 09:34)
Sumaišėte man smegeninę su savo visoms aidoms ir numeriukais ju, mergaitės. Dažniausiai pirkdavau tai ka pasiulydavo mūsų parduotuvės. O kadangi čia didelės paklausos nera tai ir veža nelabai kokybiškas. Dabar žiūriu šiaip ir taip tikrai reiktų pabandytio ant daug smulkiasnės medžiagytės. Ir darbelis gautūsi mažesnis, smulkesnis dailesnis.
Aš tai vakar į vyro kompiuterį kažkokį virusa parsiunčiau. Išsitrynė visi failai, ir mano schemos  doh.gif  O kaip tik viena darbeli siuvinėjau žiūrėdama į kompa nes neryški schema. Daabr toks pyktis užėjas, kad turbut savaitei pertrauka darysiu, nors yra 2 darbeliai pradėti.

užuojauta.. buna..sad.gif

papildau ka rugsėjo 1 tema radau. gal tiks smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Pasiuvau šiandien savo puodkelius (o gal ne savo, o būsimą dovaną kam nors...).
Emma R. 'Ma maison a l'automne' ir 'Ma maison au printemps' dizainai, Zweigart Newport languotas linas (28ct), DMC, Rainbow ir Atalie siūlai.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 28, 15:48)
Pasiuvau šiandien savo puodkelius (o gal ne savo, o būsimą dovaną kam nors...).


kaip gražu 4u.gif norėčiau tokią gaut dovanų ..
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 08 28, 15:26)
Dzenete, laikykis, gris noras dar ir kaip wink.gif As jau seniai mastau visas schemas i cd susirasyt, nes jau buvo ir man viena karta kompas uzluze, reikejo windows'us perrasyt, gerai kad viskas buvo D diske irasyt smile.gif

Mano didžioji dalis shemu sename personalime kompe, bet būtent ta kuria dabar siuvineju buvo laptope, nes taip man buvo patogiau. Nieko panaršysiu valandzikę internete ir vel susirasiu. O kompiuteryje neliko nei gyvos dvasios, gera virusa pagavau.
Jau kokia žavinga to kirmėliuko schema kur Murkse ikėlė. Ale reik baigti pradėtus darbus, o paskui pradėti galvoti apie Kalėdas.

Gal kuri esate bandžiusi daryti telefono dėkla? Čia kasiulai.lt yra ruošinys
user posted image
Bet žiūriu šiaip žiūriu taip kad galima ir pačiai toki pasisiūti, tik gal spalvotos medžiagytes koki gabaliuka reikia, manau įmanoma būtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 28 rugpjūčio 2011 - 16:21
Labukas visoms 4u.gif
Visi darbeliai labai gražūs wub.gif
Parodau savo pirmuosius darbelius.
http://imageshack.us...8/img07531.jpg/
http://imageshack.us.../img0967ow.jpg/
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 28, 09:34)
Aš tai vakar į vyro kompiuterį kažkokį virusa parsiunčiau. Išsitrynė visi failai, ir mano schemos  doh.gif  O kaip tik viena darbeli siuvinėjau žiūrėdama į kompa nes neryški schema. Daabr toks pyktis užėjas, kad turbut savaitei pertrauka darysiu, nors yra 2 darbeliai pradėti.

Jeigu turi kokių pažįstamų kompiuteristų gražiai paprašyk - tikrai atkurs dingusius failus. Man ne kartą taip buvo - švogriukas visada pagelbėjo.

Paklute - labai mieli darbeliai, tokie ryškūs ir labai tvarkingi.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 28, 16:48)
Pasiuvau šiandien savo puodkelius (o gal ne savo, o būsimą dovaną kam nors...).
Emma R. 'Ma maison a l'automne' ir 'Ma maison au printemps' dizainai, Zweigart Newport languotas linas (28ct), DMC, Rainbow ir Atalie siūlai.

Labai gražu ir kruopštu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Paklute @ 2011 08 28, 17:36)
Labukas visoms  4u.gif
Visi darbeliai labai gražūs  wub.gif
Parodau savo pirmuosius darbelius.


mieli darbai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzenete @ 2011 08 28, 17:20)

Gal kuri esate bandžiusi daryti telefono dėkla?

sau tokį planuoju mirksiukas.gif user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Paklute @ 2011 08 28, 18:36)
Labukas visoms  4u.gif
Visi darbeliai labai gražūs  wub.gif
Parodau savo pirmuosius darbelius.


Nematyti ir puikus darbeliai wub.gif Puodkeles taip pat wub.gif

Turiu ir as pradejusi telefonui dekla daryti, turiu issisiuvinejusi paveiksliuka su Teddy meskiuku, bet reikia kazkaip ta pati dekla susisiuti ir paveiksliuka prisiuti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paklute @ 2011 08 28, 16:36)
Parodau savo pirmuosius darbelius.

Man patinka, kai siuvinėjami nepabodę paveikslėliai thumbup.gif
pumpurėli- šaunūs daikčiukai thumbup.gif , man vis labiau reik siuvimo mašinos, nes rankomis tingiu siūti, o idėjų vis prisirankioju gausybę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 08 28, 16:48)
Pasiuvau šiandien savo puodkelius (o gal ne savo, o būsimą dovaną kam nors...).
Emma R. 'Ma maison a l'automne' ir 'Ma maison au printemps' dizainai, Zweigart Newport languotas linas (28ct), DMC, Rainbow ir Atalie siūlai.


Labai gražios puodkėlės wub.gif . Norėčiau ir aš tokių dovanų.

QUOTE(Paklute @ 2011 08 28, 18:36)
Labukas visoms  4u.gif
Visi darbeliai labai gražūs  wub.gif
Parodau savo pirmuosius darbelius.


Kruopštūs ir simpatiški darbeliai thumbup.gif
Atsakyti